Diskuse na téma Práce z pohodlí domova

Zdravím všechny maminky na MD (ale i ostatní dámy). Mám pro vás zajímavý tip, jak ušetřit. Jistě každý měsíc vydáváte určitou částku peněz (někdo víc, někdo míň) za různé zboží – za prací prášky, speciální dětské prášky, aviváže, další věci jako čaje, kávu, krémy na ruce či obličej, masážní gely, a pokud se stejně jako já spoléháte více na přírodu než na chemii, tak také za bylinkové přípravky (kapky, sirupy, čajíky, mastičky apod.). A co to zkusit trochu jinak? Zkuste nejít do obchodu, ale koupit si takovéto věci po internetu. Nová česká distribuční firma Eldorádo vám nabízí možnost nejen ušetřit peníze, ale také si je vydělat (časem můžete dostávat velmi slušné částky), ale pozor, ne tím, že byste museli zboží prodávat! Vy si každý měsíc prostřednictvím této firmy nakoupíte nějaké zboží pro sebe (není povinně dáno za kolik, nakoupíte jen to, co budete opravdu potřebovat, tedy i za minimální částku) a doporučíte tento internetový obchod třem lidem (známým či lidem na netu), které tato možnost také zaujme a kteří splní stejné podmínky jako vy. Z nákupů lidí pod vámi budete mít provize (když se daří, tak jsou první provize už po dvou měsících). Více info na emailu pavla.1111@email.cz (pošlu nezávazně a zdarma). Není to podvod, ani letadlo nebo pyramida, mám to vyzkoušené. Registrace do systému je zdarma, a pokud vám to nebude vyhovovat, vždycky můžete skončit (bez nějakých dalších poplatků, sankcí apod:-)

Martina 26.07.2015

Já teda takovým věcem moc nevěřím.Raději se držím normální práce tohle co tu píšete si myslím že je celkem risk a může a nemusí to vyjít.Jestli někdo shání normální a jistou práci doporučuji např. domicall

rmarci Martina 15.09.2016

presne typicke letadlo...

magayo 20.03.2013

Dostala jsem se k zajímavému programu, kde se dá opravdu vydělat. Sice je tam napsáno, že vklad je 4dolary, ale pokud začnete z pozice free, tak za 25 dní ty 4 dolary vyděláte a převedete je na vklad a všechno se Vám po celou dobu úročí 4%. AmazingProfitReward - je starý teprve 43 dní, ale za tu dobu má již 23.000 členů, takže se velice dobře rozjíždí. Jen ve zkratce Vám napíši o co jde. Jde o finanční program, kde se Vám po shlédnutí 10ti reklam denně v pozici free, nebo 5 reklam denně v pozici Gold, připisuje zisk 4%, po dobu 50 dní. Program si můžete vyzkoušet v pozici free, ovšem v tom případě by se vám nepřičítali provize z případných registrací, ale pouze úročení. Placená pozice Gold stojí 4 dolary, a v té již máte nárok i na provize 12% z výdělků vašich spolupracovníků. Po registraci dostáváte 4 dolary, které se vám úročí. Samozřejmě máte možnost si vložit i své vlastní prostředky, a pak to jde mnohem rychleji. Vybírat peníze jdou jen v pátek, a nejnižší hodnota výběru je 10 dolarů. Je to první program, který znám, co vám ty 4 dolary skutečně dává, a nikoliv půjčuje. Myslím si, že vyzkoušet si to, určitě není k zahození. Jde jen o pár minut vašeho času denně, a máte vyděláno. Příklad: V Amazingu na free pozici dostáváte 4dolary, které se Vám úročí po dobu 50ti dní. Pak zmizí. Zůstane Vám však výdělek . Záleží na Vás, jaký bude. Pokud budete klikat poctivě každý den, bude to 8 dolarů. Vy však máte možnost si, v okamžiku, kdy budete mít naúročené 4 dolary si za ně koupit další pozici, která se Vám opět úročí 50 dní. Ty pozice se Vám sčítají. Když budete mít již dvě, berete 0,32 dolaru denně, a tak to postupuje. Pokud máte zájem proklikněte registrační link: http://amazingprofitreward.com/?ref=magayo

veveruska 06.03.2013

Ahoj, koukni na web kupi.cz: http://www.kupi.cz?u=ab57m Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup. Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz?u=ab57m

příroda 12.10.2012

Chybí Vám korunky? Nestačí to jen říkat. Musíte proto taky něco udělat. A pokud už jste se vážně rozhodli, tak pište VlastaFucikova@seznam.cz čeká na Vás…volná pracovní doba, čas na rodinu a přátelé. Vlasta Fučíková nezávislý poradce 03-000334:-):-):-)

Andrea 13.02.2012

Chybí Vám peníze na zábavu s dětmi? Zkuste tohle! jednoduchá práce, která se mi stala i koníčkem. Zvládám při zaměstnání, domácnosti i své dceři. Díky tomuto přivýdělku jsem si zajistila další pravidelný příjem, kterým platím hypotéku a aktivity s dcerou. Najděte si chvilku denně, využijte svého PC a vydělávejte. Pokud je člověk aspoň trochu aktivní, má výdělek jistý! Ráda pomohu v začátcích. Napište si o informace, budu se těšit trtkova.andrea@seznam.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat