Diskuse na téma Oslovení partnera

Zlatíčko, prdelka, medvídek nebo prostě Petr? Jak říkáte svému partnerovi, když "je hodný" a když "zlobí"? Pochlubte se ostatním :)

Laugher 08.02.2017

Medvídek

rmarci 29.09.2016

kdyz me fakt nastve rikam tatare nebo jantare

rmarci 29.09.2016

milacku a zlato, rikame si hezky, ale neprahnime to zadny nunanku a prdelinko to neee

Marek 19.09.2016

my už máme nějaký ten křížek v manželství za sebou. Oslovujeme se jmény, když je v tom milostné oslovení, tak jménem-zdrobnělinou. Hádky jsou všude, tomu se nikdo nevyhne, ale my si nenadáváme. Žádné oslovení -idiote, vole, krávo, kun.., čur... atd. Můj názor je ten, že nadávka a to ta už nejhrubší ukazuje, že i přes lásku jeden k druhému si jeden druhého přestávají vážit. Co nadávky vyřeší? NIC!. Ukazuje to jen na to, dochází argumenty, nastupuje nadávka. XDXD Víte, co je na tom nejsměšnější ?? Neznám vzdělanost manželů, ale případ, kdy žena se základním vzděláním nadává svému muži- VŠ do debilů. <3 <3 Aby se ženy neurazily, tak i obráceně.

natasa 31.10.2012

No většinou Láso ale když máme nějaký problém nebo se jen tak prudíme tak mu říkám idiote (i když to není zrovna pěkné)..:D

Martina 20.05.2011

Zlatko a pusinka a ked ma hneva tak idiot ale on si uz zvykol:-P<3

Lucy 20.05.2011

když je hodný tak zlato nebo lásko, jinak zloduchu *1*

lucy:) 20.05.2011

kdyz je muj manzel hodny tak mu rikam dupko nebo zlatko a kdyz zlobi tak se neudrzim a rikam mu prijmenim,ale malo kdy se stane ze se pohadame ale kdyz uz tak letaji talire protoje kupujem kazdy mesic musime je mit do zasoby :-D . skousela sem osloveni zobačik ale to se neujalo on to uplne nesnasi :-D:-P. ale jinak je to fakt moje zlaticko .nedavno sem porodila naseho syna a zjistila ze bych bes sveho milacka to nezvladla

jana 19.05.2011

JA NEMAM,,ŽADNE MILE SLOVO PRO SVEHO MANŽELA,JSME SPOLU 17.LET.ALE ZJISTILA JSEM ,ŽE NAŠE MANŽELSTVI,JE JEN O PŘEŽITI,A URAZIT NEJVIC TOHO DRUHEHO,MAME DVĚ DĚTI,U VEKI.JE TO JEN POTVRZENE PAPIOVĚ,TAKŽE V NEJBLIŽŠI DOBĚ BUDU DAVAT ŽADOST O ROZVOD,RADŠI BUDU SAMA ,NEŽ BIT NĚKOHO SLUŽKA....:-)

vladislavax 18.05.2011

mám nového přítele a jmenujese jaj valouch já sem urbaníkova vladislava narozene 12.6.1968 a ráda by věděla zda budem štastni a stne se mezi nami manželsvá a stoho se narodí dítě uskuteční se to je to 14dní co si píšem a ptám se zda nám to vájde co si přejem:-)

Výhru za příspěvěk posíláme za poslední příspěvěk Mylady :) Snad se knížka o rozchodech nebude hned tak hodit :)

Mylady 14.05.2011

Partnera oslovuji miláčku, protože ho miluji nade vše, protože je mi milý, je mi s ním dobře, a protože pro mě hodně znamená. Není nikoho, kdo by mi byl bližší než on,s kým bych tak rozuměla a sdílela své sny a budoucnost. A když jsem na něj naštvaná, tak mi to moc dlouho nevydrží, protože se nikdy nedokážu na něho zlobit moc dlouho. <3. On se na mě podívá a já jsem ztracená.

Nika 14.05.2011

Myšáčku *1*<3

Marika 13.05.2011

Vyniesol si kôš, láska:-P

anonymka 13.05.2011

miláčku, zlato, lásko, někdy ty moje hovádko..líbí se mu to<3

madonna27 13.05.2011

ja mojmu laska, anjelik je moje vsetko milujem ho nadovsetko ale ked ma hneva tak aj ty trdlo moje zabudlivec a tak ja preco si taki hnusni obcas k nam??:-)

Katka.P 11.05.2011

Nejčastěji oslovuji mého nádherného muže '' Mazlí, Kulí - jako Kulíšku a Čumáčku '' .. On jako '' Dupinko, Čumáčku '' :)

Janula 11.05.2011

Srdiečko, drahý

Angelina 11.05.2011

Zvykla jsem si že jsi tady stýská se mi po tvým hlase co mi říkal v těžkejch chvilkách všechno bude dobrý zase Zvykla jsem si na tvý oči ve kterejch je ruch i klid zvykla jsem si na tvůj úsměv nevím jak bez tebe být Když tu nejsi,těžkejch chvilek přibývá a přibývá přemýšlím co udělal bys víc už pro mě nezbývá Možná že bych vážně měla zapomenout na tvůj hlas tak mi poraď jak mám umět sama sobě zlomit vaz... Miluji tě lásko moje!

Deniska.G 11.05.2011

Prostě moje lásečka.<3<3<3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat