Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Lev

Lev23.7. - 22.8.

Horoskop na rok 2019

Rok 2019 chystá pro zrozence tohoto znamení celou řadu vzestupů a pádů, z nichž vyjdou většinou posíleni. Bude se jim dařit v práci a ani vážnějších zdravotních problémů se nemusejí obávat. Na poli vztahů však zažijí nejedno překvapení.

Zdraví

Neustálé vzestupy a pády společně s nejrůznějšími turbulencemi ve vašem životě si letos vyberou svou daň v podobě větší míry stresu. A ten se pak negativně odrazí na stavu vašeho imunitního systému. Dbejte proto na dostatečný přísun důležitých vitaminů a minerálů, jinak budete náchylní k nejrůznějším virózám apod. Vůbec by nebylo od věci, kdybyste zašli na preventivní prohlídku. I když by vás letos neměl postihnout žádný závažný zdravotní problém, vždy je lepší nemocem předcházet a mít jistotu, že závažné onemocnění vám nehrozí ani v blízké budoucnosti.

Láska a vztahy

Lvi žijící v dlouhodobém svazku se letos převratných změn nemusejí obávat. Ano, budou muset řešit s partnerem či partnerkou celou řadu neshod, ale nepůjde o nic vážného, co by ohrožovalo existenci jejich vztahu. Pozor si dejte na ukvapené závěry při komunikaci s partnerem/kou. Dejte vždy prostor i druhé straně, vše se tak vysvětlí rychleji. Turbulence by měli očekávat spíše Lvi, kteří nemají dlouhodobý, „vážný“vztah. Bohužel totiž zjistí, že člověk, do něhož vkládali své naděje, důvěřovali mu a snili o budoucnosti v jeho společnosti, není takovým, jakým se dělal. Především prvních několik měsíců roku 2019 bude v jejich osobním životě bouřlivých. Pak by mělo přijít jisté zklidnění a v období mezi zářím a listopadem se na ně usměje štěstí v podobě nové lásky. Lvi, kteří jsou single, také nebudou mít po většinu roku příliš štěstí při hledání „ideálního“ partnera/partnerky. Situace se zklidní až koncem roku, kdy konečně potkají opravdu zajímavého člověka, který si jich bude vážit a s nímž po delší době budou opět šťastní.

Kariéra a finance

Oč bouřlivější budou mít Lvi osobní život, o to klidnější bude jejich zaměstnání. Dařit se bude především podnikatelům. Rok 2019 nabídne zrozencům tohoto znamení řadu příležitostí k profesnímu růstu. Neodmítejte je, naopak se jich snažte využít co nejvíce. Informace mají v dnešním světě skutečnou váhu, takže se vzdělávejte, jak jen to půjde. Možná se vaše nově nabyté znalosti neprojeví na výplatní pásce, ale rozhodně znamenají investici do budoucnosti. Především na sklonku jara můžete zaznamenat několik konfliktů na pracovišti. Nebudou se vás však týkat přímo, proto se do nich nijak nezapojujte. Přineslo by vám to více škody než užitku.

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Vepřové kotletky s balsamicem

Vepřové kotletky s balsamicem

10 hlasů
55min 1071 kJ 150 Kč
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více