Diskuse na téma Angličtina v zahraničí

17. 03. 2015 | Cestování

Mohu se zeptat na Váš názor na zdokonalení se angličtiny v zahraničí? Myslíte si, že se naučím lépe v zahraničí nebo v česku?

Ivan 19.04.2016

Míšo a neprodlužuješ si to zbytečně? Já Elvis normálně navštěvuju taky. Chodím na večerní kurzy. Tak si to tak taky zapiš, ne?

Nina Ivan 06.05.2016

Dívala jsem se na webovky elvisu, že ty večerní kurzy jsou za prvé za super cenu a hlavně tam mají ještě volná místa http://www.elvis.cz/vecerni-kurzy-anglictiny/

Riky Nina 28.05.2016

Elvis to je v praze, ne? To bych měla blízko docela.

Petra Riky 24.06.2016

Kde ten Elvis má učebny, taky jsem z Prahy a ráda bych přes léto někam chodila, v říjnu jdu zpátky do školy

Honza Petra 02.07.2016

Elvis je v Praze na Karlíně. Je tam moc příjemné prostředí a dobří lektoři.

Denisa Honza 02.07.2016

Honzíku a které lektory z Elvisu by si mi poradil??

Petra 13.04.2016

Ahoj já chodím do ELVISU a platím 100kč/hod a jsme na kurzu jen 3. SUPER

Janek 10.04.2016

Ahoj zajímalo by mě kolik tak platíte za jazykovky? celkove za kurz, nebo za hodinu?

Mirka 07.04.2016

Zahraničí je sice pěkné ale né každý má možnost. Já mám malé dítě a jsem na mateřské. Takže zahraničí by neklaplo. Jak čtu ty komentáře tak tu jazykovku Elvis zkusím.

Míša 29.02.2016

Jazykovku Elvis taky znám. Byla sem tam na pomaturitním studiu a teď po státnicích tak zas ena rok půjdu před magistrem =)

Andrea 29.02.2016

Ahoj já můžu doporučit i jazykovku tady v česku. Kvůli studiu a práci nemůžu odjet do zahraničí z časových a situačních důvodu. Navštěvuju jazykovku ELVIS a nejčastěji chodím k lektorům Irence a Robertovi. Robert je rodilý mluvčí. Po celoudobu výuky mluví oba pouze anglicky. Což mi velmi vyhovuje a proto doporučuji =)

Denisa Andrea 31.03.2016

Taky ji navštěvuju, chodím do večerního kurzu, nastoupila jsem nedávno, rztřídili nás podle rozřazovacího testu, ale mohli sme se i tak rozhodnout do které třidy budeme chodit. Mám lektory Kamču, Irču a Dava, ale na toho Roberta jak píšeš se taky moc těším, toho budeme mít příště.

sarkanova 24.08.2015

ja jsem ted byla na svatebni ceste na kanarskych ostrovech a tam jinak nez anglicky se proste nedomluvite a myslim z elepsi je rozhodne vyjet nekam do zahranici nic vas nenauci vic nez donuceni neco rict a proste se dorozumet musite :)

Monča47 25.03.2015

Také sdílím tvůj názor :) v zahraničí budeš i po výuce mezi cizinci a dokážeš se nějak zdokonalit, ale tady v česku jen co odejdeš z hodiny tak stejně budeš mluvit zase česky :)

Sarinka01 22.03.2015

Osobně si myslím, že více se toho naučíš na nějaké zahraniční fakultě než tady v česku na těch kurzech….

Dáša 21.03.2015

Taky se domnívám že zahraniči je lepší než 1000 kurzů

Barbucha26 21.03.2015

Rozhodně v zahraničí a hlavně když budeš v prostředi kde nebudou češi. To tě pak okolnosti donutí se naučit. Věř mi je to z vlastní zkušenosti. Byla jsem na erasmu v Dublinu a bylo tam hodně cizincu ale ja jedina češka takže nam nezbylo než se prvně domlouvat rukama nohama a postupně jsme se anglicky naučili tak jak tě žadná škola nikdy nenauči :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat