Diskuse na téma Amali čokoláda

14. 10. 2015 | Oblíbené značky

Zdravím, nedávno jsem objevila stránky www.amali.cz. Mají vlastní českou manufakturu na čokoládu, už jsem si od nich dvakrát objednávala (jednou dávala čokoládu jako dárek) a mají nejlepší čokoládu kterou jsem zatím jedla, takže doporučuju :-)

Daniela 22.02.2016

Joo chilli?O tom jsem už slyšela ale ještě jsem nikdy neochutnala…prohlížím si ty stránky amali co jste tu sdílely a vážně to vypadá lákavě...mm

Daniela 22.02.2016

Joo chilli?O tom jsem už slyšela ale ještě jsem nikdy neochutnala…prohlížím si ty stránky amali co jste tu sdílely a vážně to vypadá lákavě...mm

Daniela 22.02.2016

Joo chilli?O tom jsem už slyšela ale ještě jsem nikdy neochutnala…prohlížím si ty stránky amali co jste tu sdílely a vážně to vypadá lákavě...mm

Vera 19.02.2016

Tak bonboniéra měla veliký úspěch a zkusila jsem si objednat ještě čokoládu s chilli aby mi to nebylo líto a myslím, že jsem našla svoji novou vášeň…mňaam :-)

anastaziaa 12.02.2016

Jéé ta srdíčková bonboniéra je moc hezká, moderní a originální né žádná tuctovka jako všude…teď můžu jen doufat že přítel tuhle stránku našel… :D

Vera 03.02.2016

Byla jsem nedávno v jejich kavárně, káva výborná a meli jsme makronky, ty byly uplne mnamka. Na Valentýna urcite pořídím bonbonieru se srdíckama :-)

Ditta 22.12.2015

Mají moc hezký stránky a podle toho co tam píšou to vypadá že je to opravdu jejich srdcová záležitost a to se mi líbí, je hezký že i v dnešní době se tomu někdo takhle věnuje takže já si určitě nějakou tu čokoládku objednám :)

luciana 10.12.2015

Určitě zkus, u nich jsme se ještě nikdy nezklamala :-)

miška4 22.11.2015

Super, dort jsem sice ještě neměla, ale určitě zkusím objednat až bude příležitost :-)

luciana 19.11.2015

Znám :-) pravidelně si u nich objednávám čokolády, měla jsem už i dort a pralinky, vždy výborný :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat