Diskuse na téma Těhotenství a únava

Holky cítím se hrozně unavená a vyčerpaná, ale potřebuju ještě chvíli normálně fungovat a ne pořád polehávat, nevíte co by mi pomohlo? Díky

Vikina 21.09.2019

Jake berete pri tehotenstvi vitaminy? poradi mi v lekarne nebo to mam radeji konzultovat s gynekologem?

Alice Vikina 25.09.2019

Ano, samozrejmejsem to konzultovala s gynekologem, aby i vedel a hlavne mi v tom hodne poradil co je dulezite predevsim brat.

Monika 08.11.2018

Byl někdo z vás na porodu císařským řezem? myslíte si, že bych to mohla po porodu vydržet i bez prášků od bolesti?

Eva Monika 09.11.2018

Kamarádka co byla na císaři v Kanadě, tak mi říkala, že nemusela brát prášky od bolesti, ale dostala takovou pumpičku na břicho, která jí pumpovala analgetika přímo do jizvy.

Monika Eva 11.11.2018

A asi nevíte, jestli by se ta pumpička nedala žařídit i u nás v Česku že?

Marie Monika 14.11.2018

Ptala jsem se na to a dá se to zařídit už i u nás stačí, když si zajdete do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna to doručí přímo do nemocnice, kterou si určíte.

Sandra 23.10.2018

Ono to brzy přejde, unava k tehotenstvi proste patri. Jinak vitaminy jsem brala a to femibion. je hodne doporucovany.

bára Sandra 29.10.2018

A brala jsi ho až při problémech nebo už předtím?

Sandra bára 29.10.2018

Brala jsem ho po celou dobu těhotenství a to ještě pár týdnů předtím, než jsem zjistila, že jsem těhotná.

bára Sandra 30.10.2018

Díky za info, začnu ho brát taky už před :-).

Bianca 02.10.2018

k těhotenství to patří. Počkej po porodu, když tě miminko nenechá vyspát. Vitamíny bereš?

Renata 24.09.2018

Jo tak to znám velice dobře,šla jsem k nám do zeleneho anděla což je přírodní lekarna a paní mi doporučila bylinky na únavu a musím uznat,že mi zabrali ;)

Klára 19.09.2018

Ahoj holky,bojím se porodu,tak jsem se rozhodla pro císařský řez. Jen se chci zeptat bolí to pak hodně a jak je to s hojením jizvy? Stojí za to to podstoupit?

Žaneta Klára 15.10.2018

Klárko, slyšela jsem o nějaké pumpě která ti vstřikuje postupně analgetika kanylou zavedenou do rány a tlumí to bolest. Vykládala mi o tom kamarádka, že její sestra to tak měla v Rakousku. Ale nevím zda je to i u nás?

Verka 12.09.2018

musíš vydržet, patří to k tomu miminku v bříšku. Havně hezky papej, no stress a když jsi unavená tak spí. Nezapoměň taky na nejaké vitaminy, oba je potřebujete

Zuzana Verka 19.09.2018

které vitamíny bys mi doporučila? Které jsou opravdu že nejlepší?

Vladimíra 27.06.2018

rýma a unava k těhotenství prostě patří. chce to dobré kapky do nosu a odpočinej. Zkus nasivin a postel

Saša Vladimíra 08.07.2018

zkoušela jsi nějaké vitaminy pro těhotné? Třeba by to pomohlo. Obsahuje to všechno co těhotná žena a miminko potřebuji.

Helena Saša 11.08.2018

bereš nějaké vitamíny, nebo nic? Rýma je běžná nemoc,nachlazení, není to nic zvláštního.

Bara Helena 27.08.2018

nevím jestli zrovna vitamíny mají nějaký vliv na unavu. Unava k těhotenství prostě patří.Vitamíny jsou pouze vyživove doplnky pro miminko a maminku.

Kamilka 26.06.2018

Ahoj mate nekdo vyzkouseny femibion prosim? :) Ja jsem na nej cetla docela dost pozitivnich recenzi.

Ivana Kamilka 27.06.2018

Já jsem s femibionem začala ještě před početím a pokračovala jsem v průběhu těhotenství až do konce kojení- jen je lepší se vždy poradit jak s lékařkou tak třeba i s lékarnicí a nebo to pořádně nastudovat u nich na stránkách. mají to tam moc dobře rozepsané. :)

Rebeka 20.06.2018

unava a ryma byla v mém těhotenství permanentní stav. Ale stojí to za to :)

Erika Rebeka 22.06.2018

berete nejaké vitaminy?

Vlasta 18.06.2018

obávám se že to k tomu patří a musíš si tím taky projít. Nic jiného ti nezbývá. je to ale krásný pocit :) bereš nějaké vitaminy?

adela 16.10.2017

ty ten femibion je fakt super já ho taky užívám a jsem spokojena zkus to

denisa adela 12.12.2017

ahoj adelo,kde si ho kupuješ? a je více druhů? porad prosím

adela denisa 20.12.2017

ahoj Dendo kupuji si ho v lékárně a je více druhů podívej se na stránky femibion.cz a tam se dočteš komplet všechno :) hodně štěstí

Simona B adela 18.01.2018

Taky užívám v těhu Femibion, mám pocit, že sanad nic lepšího na trhu u nás ani není. Na www.femibion.cz je pěkně popsáno, co všechno obsahuje a proč je každá látka a k čemu dobrá. Je to tam vše tak pěkně popsáno.

květa Simona B 14.02.2018

ahoj Simono slyšela jsem že by měl femibion napomahat i k otěhotnění,je to pravda?

Kveta 25.09.2017

zkus vitaminy,mě funguje femibion,jsem já i malá v bříšku naprosto v pohodě,kdyby jsi chtěla najdeš ho na strankach femibion.cz

Beru 30.07.2016

HOlky za kolik kupujete v lékarně cca kyselinu listovou.

Pavla 31.05.2016

Tak mě napadá že můžeš kounout ají na odkaz www.femibion.cz

Marta Pavla 04.07.2016

Femibion od té doby co ho užívám připadám si svěžeji, lépe spím, není mi tak zle.

Pavla 31.05.2016

Vyzkoušej Femibion mě moc pomohl jak na otěhotnění, tak pak během celého těhotenství. vyrovnával celou dobu potřebu těla na vitamíny.

benca 23.04.2016

femibion je dolezity pre listovu kyselinu, ale aj tak som bola unavena, ale vravia, ze mamicky , ktore ho beru tak maju potom dobre dieta, a fakt je to pravda

Iva 21.04.2016

Ahoj mě nejvíc na úvau zabírá Ginkgo biloba. Polikám buď kapsličky od Avilutu, ty s emi zdají nejlepší, nebo si vařím čaj.

Marika Iva 28.05.2016

Ahoj taky bych si ráda koupila nějaké vitamíny s Gingem a ty Avilut jak tady píšeš, mají třeba nějaké webovky kde bych si mohla o nich přečíst?

Marie Marika 04.07.2016

Ty avilut gingo jsou moc dobré, taky je užívám. vždicky 3 týdny je beru a týden beru ty s luteinem. Takhle mi to dobře funguje.

Pája Marie 31.07.2016

Holky zlepšila sem ám pamět po tom gingu?

Magda 01.04.2016

Co se týče vitamínu tak sem celé těhotenství brala femibion, jsou to speciálni vitamíny pro maminky a doporučila mi je lékarníce. Říkala že obsahuje Metafolín který zpřístupňujě kys listovou pro lepší využití

Denisa Magda 21.04.2016

Ahoj a kolik tak ten femibion stojí?

magda 26.01.2016

holky netrpite nekdo na unavu v tehotenstvi? potrebovala bych poradit

mirka magda 28.01.2016

mirko na unavu je asi nejlepsi doplnit do tela horcik-magnesium :-)

magda mirka 29.01.2016

asi jste chtela napsat mago a napsala jste svoje jmeno :D to se stava i na pisemkach a formularich haha :D dobre pozeptam se v lekarne a doktorky na to magnesko dekuji moc


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat