Diskuse na téma Hypoglykemie - Tri-Hypo

Dobrý den, najde se tady někdo, kdo je diabetik a používá sprej Tri-Hypo proti hypoglykemii? Zajímalo by mě jestli stojí za to si ho pořídit. Předem děkuji za vaše zkušenosti.

Petr Katrinec 20.01.2018

Tri-hypo byl jsem velmi spokojen, touto dobou jsem chtěl obědnat, ale už prý nevyrábí. Sám ho již delší dobu sháním a nic. Jen jsem zjistil že firma už nevyrábí.Zná někdo nějakou podobnou náhradu?

Laugher 21.02.2017

Určitě ano.Prý pomáhá

Sandriskaa 18.02.2017

Dobrý den, já bych vám jej klidně doporučila. Mně už se několikrát vyplatilo, že jej mám pořád u sebe. Vždy mi při potížích rychle pomůže, vejde se do každé kabelky a i jeho cena je dobrá.

zuzka 14.02.2017

Skvělý pomocník při náhlých potížích. Nosím jej pořád u sebe a vždycky mi rychle pomohl. Určitě doporučuji všem diabetikům.

Lucka 09.02.2017

Zdravím, určitě najde. Já už jej mám delší dobu a jsem s ním moc spokojena. Vždy mi při potížích rychle zabere, snadno se aplikuje, je malý, skladný. Super

Hana0022 16.06.2016

koukala jsem se na neho a prodávají i vitaminy Claira pro diabetiky, ty nemáš?

Šarka Hana0022 29.06.2016

ano, ten jsem mela taky, akorat ted asi mesic neberu nic, dávám si pauzu, ale jak pujdu do lekarny, znovu si ho koupim.

Hana0022 Šarka 03.07.2016

Vyzkousím je teda taky.

Tana 25.05.2016

já se na něho ptala i v lékárně a lékárnice říkala že si ho lidi kupujou pravidelně že jim zabírá takže jsem si ho koupila taky snad nebudu výjimka

šárka1 24.05.2016

tak to jsem ráda holky,že jsem vám pomohla,nemáme to jednoduchý

Mnada 23.05.2016

Tak já jsem si ho taky koupila a musím říct že mi opravdu rychle pomohl takže ho teď nosím všude sebou, pomáhá a je diskrétní to je pro mě nejdůležitější

anastaziaa 16.05.2016

Díky tak to je uplně v pohodě, už jsem si ho koupila, zatím jsem nemusela použít tak uvidíme

šárka1 13.05.2016

tady http://mediarepre.cz/produkty/36-dia-sortiment/138-tri-hypo to máš všechno rozepsaný,mně většinou stačí 20 stříknutí a jak dlouho vydrží no mám ho teď asi 2 měsíce a pořád je ho tam dost bych řekla

anastaziaa 12.05.2016

Tak to jsem ráda, že se někdo ozval že mu vyhovuje, zajdu si pro něho teda do lékárny. Ještě by mě zajímalo kolik stříknutí je potřeba a jak dlouho asi tak vydrží? Děkuju

šárka1 10.05.2016

tri-hypo je super,nosím ho stále v kabelce a vždycky pomůže

Mnada 27.04.2016

O tom jsem ještě neslyšela ale vyhledala jsem si ho na internetu a podle toho co v něm je mi přijde že by mohl opravdu pomoct…počkám taky jestli se někdo ozve…když ne půjdu zkusit sama :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat