Diskuse na téma Prací prásek pro alergika

Nemáte tady nekdo zkusenost nejakým dobrým pracím práskem pro alergiky? je jich na trhu tolik, ze radeji vyberu na doporucení.

Alča 14.03.2024

Začala jsem používat tyto prací papírky https://ecohaus.cz/collections/vsechny-produkty. A za mě teda doporučuju i ostatním co trápí nějaké ekzémy, atopie a podobné. Jsou hypoalergenní, takže vhodné i pro děti na jejich citlivou pokožku. Mají dokonce i bez parfemace, jinak ve 4 vůních. :) Navíc je to skladné, super i na cesty a nebo i na vyčištění třeba něčeho rozlitého na koberci nebo sedačce. :)

Helča 28.12.2021

Nejlepší jsou stejně přírodní produkty používám eko :-) koukni na milujubio.cz a je tam sekce praní a je tam spousta aviváží pracích gelů a přášků apod:)

Mája 14.12.2020

Na alpiku mají eko prášky a aviváže, mojí dceři jen tak něco nesedlo máme atop. exém.

Lucie Mája 21.01.2021

Co na ten atopák používáte? Nám pomáhá konopná kosmetika ale koukala jsem, že na tom alpiku mají docela výběr.

Mája Mája 24.02.2021

Ano mají, konopná je super a peru jen v eko šetrném prášku.

Lucie Mája 14.03.2021

Ekologický prášek bych ráda vyzkoušela. Nevím jaký je v nich rozdíl, i na alpiku něco mají ale můžete nějaký doporučit?

Linda Mája 14.06.2021

Za mě z alpiku nejlepší tento https://www.alpik.cz/almawin-prasek-na-prani-univerzalni-2kg/

Diana27 Mája 25.10.2023

Používám taky, prášek ne, ale gel. Jsem s tím spokojená. Hezky voní a zároveň šetrně vypere prádlo. Už bych se nevrátila k drogerce

Moni Mája 07.02.2024

ahoj tam beru taky, vyhovuje mi přírodní složení pro citllivou plet a prací gely bez parfemace

Jarka 27.11.2020

Já bych vyzkoušela nějaký eko prášek, aviváž. Není v tom nic špatného a mohlo by mu to sednout.

Tamara Jarka 11.04.2021

Ahoj, můj syn je též atopik a od narození jsem zvolila eko prací prostředky. Jakmile jsem vyzkoušela jiný, byl problém. Objednávám jak už tu bylo doporučeno na alpiku.

Jarka Jarka 11.05.2021

Máte atopika? Co Vám krom eko prostředků ještě pomáhá? Dcera má taky a vcelku s tím bojujeme. Hodně mažeme konopnou kosmetikou.

Tamara Jarka 30.05.2021

My používáme mycí pěnu Atopos.

Vanda Jarka 27.06.2021

Ahoj holky, na alpiku jsem viděla dost eko drogérky, mám doma taky dítko s atopickými problémy. Co vše použíte? Jak na koupání tak praní?

Tereza 20.06.2016

vyzkousek prací prásek Dalli med, koupíš ho normálne v lekarne a není drahý. Máme ho odzkousený.

Hana0022 Tereza 22.06.2016

Tak jsem se na ten Dalli med prací prášek koukala a vyjde i cenove fajn. no a chtela jsem se te zeptat, jestli si myslíš, co je lepsí...jestli gel nebo prásek?

Jarka Tereza 01.03.2021

Nemáte vyzkoušený i jiný eko prostředek?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:49

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat