Diskuse na téma Zničené vlasy

Ahoj holky, prosím o radu ohledně zničených vlasů. Myla jsem si je téměř denně, často jsem je fénovala a žehlila. Vlasy jsem měla tak zničené, že jsem je musel ostříhat po ramena. Nyní používám šampony bez silikonů, myju si je 1-2x týdně, dělám si různé zábaly. Stále mi však připadá, že je mám suché a krepaté. Znáte nějaký přípravek který zaručeně pomáhá? Klidně mi sem dejte odkaz, budu ráda za každou radu.

Alizee 02.12.2023

Taky mám vlasy hodně poničené a suché, akorát, že když si na ně dám kondicionér tak se mi potom hrozně rychle mastí hlava. Poradíte něco co to nedělá, ideálně s přírodním složením?

Lena Alizee 03.12.2023

Taky budu ráda za tipy, klidně i na nějaký doplněk stravy pro zdravější vlasy, protože je mám teď takové řidké a jemné

anastaziaa Alizee 16.12.2023

Naprosto úžasný je tenhle kondicionér s kolagenem https://www.venira.cz/venira-kondicioner-s-kolagenem-mango-lici/ mám po něm vlasy úžasně hebké jako samet a vlasy rozhodně nijak nezatěžuje a nemastí ;)

Lucie 14.11.2023

Dobrý je používat před fénováním a žehlením termoochranu, ostatní si myslím, že děláš správně. Mě na suché lámavé vlasy pomohl i doplněk stravy Wecare, kterým jsem dodala vlasům a hlavně vlasové pokožce potřebné vitamíny, minerály a výtažky z bylin potřebné pro růst a lepšího vzhledu vlasů.

Mnada 30.07.2023

Já jsem byla na trichologickém vyšetření a doporučuju to všem kdo má problémy s vlasy a vlas. Pokožkou. Zjistí v čem je problém a můžou to tím pádem efektivně řešit. Byla jsem na Clinical Hair & Health tam jsou skvělí, mají pobočky po celé republice ;)

Denča 22.05.2023

Já používám přípravky od Tomáše Arsova, řadu na poškozené vlasy a jsem s ní spokojená.

Dáša Denča 24.05.2023

A to jste brala jen šampon a kondicionér nebo něco jiného k tomu ještě? Já teď také hledám nějakou vhodnou kosmetiku, vlasy mám jak chemlon. :(

Denča Denča 29.05.2023

Brala jsem celou tu sadu komplexní péče, je tam šampon, kondicionér, maska, olej a regenerační vitamínová voda. :) Olej je super , ten dávám i na konečky proti krepatění. Moc hezky voní. :)

Lenka 23.02.2023

Zkoušel jste někdo výrobky Khadi? Narazila jsem na ně a přemýšlím nad nimi.

Renča 29.01.2023

Já si kupuju vitamínový komplex od denatura.cz a hodně se mi po něm kvalita vlasů, nehtů i pleti zlepšila.

Beáta 25.01.2023

Děkuji za odpověď. Jsem ráda i za upozornění dávat si pozor kde přípravky nakupuji.

Běla 21.01.2023

Na jednom eshopukde nabízeli podobné produkty, proto je třeba si dávat pozor a nakupovat na jejich oficiálním eshopu. Každý jejich přípravek má hologram na etiketě , který dokazuje jeho pravost.

Kika 18.01.2023

Ano, péči o vlasy doplňuji vlasovou vodu s chininem.

Beáta 09.01.2023

Milva k šamponům nabízí i vlasové vodičky, s tou máte taky zkušenost?

Kika 04.01.2023

Jsem spokojená s tímto šampónem https://www.milva.shop/milva-sampon-chinin-200-ml/, moc mi pomohl.

Klára 29.06.2022

Já byla u trichologa a konečně mám zdravý a hustý vlasy.

Marika Klára 30.06.2022

A kde jsi byla?

Tichavka 08.06.2017

Díky za tipy holky. Dnes jsem si ho objednala tak to zkusím a uvidím. 

Sandriskaa 05.06.2017

Zkus Forcapil. Beru ho 3 měsíce a vlasy mám pěkné a zdravé. Žehlím si je denně a nemám jediný problém. :-)

Niccol Sandriskaa 06.06.2017

I já jsem ho brala. Pomohl mi v době největšího padání. Obsahuje snad všechny vitamíny potřebné pro vlasy (keratin, zinek, metionin, vitámín B,D..) Zkus si o tom načíst něco tady: www.forcapil.cz

StankaHoy Niccol 07.06.2017

Souhlasím. Velmi kvalitní produkt. Beru ho pravidelně cca měsíc a jsem spokojená. Co tak ještě mohu doporučit je kokosový olej. :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat