Diskuse na téma Vložky do bot

05. 09. 2017 | Prosím o radu

Jaké značky kromě scholl ještě dělají vložky do bot ? Potřebovala bych nějaké lepší ortopedické.

Věra 07.04.2023

Už léta používám vložky do bot z e-schopu Stélky Hanák. Jsem s nimi spokojená i na dlouhých výletech ( několika km.) Možná je to můj subjektivní názor, ale mám pocit že se mi z části srovnaly klenby i když v začátku bylo chození dost nepřijemné.

Simuss 05.04.2023

Vybírám pantofle, které budou dobře držet klenbu nohy a budou tak vhodný i na celodenní nošení. Největší problém mám, že mě po celém dni v práci bolí paty, tak jestli můžete doporučit kvalitní a pohodlné pantofle budu ráda.

Pavlína Simuss 06.04.2023

Jé tak to se k tobě připojím, tu bolest z otlačených pat znám a mě bolí i celkově chodidlo asi jak mi ta bota nedrží klenbu…

Dianadia Simuss 07.04.2023

Já nosím zdravotní pantofle BF, mají eshop nebo se dají sehnat i v lékárnách apod. Mají anatomicky tvarovanou stélku a jsou celokožený, líbí se mi navíc, že je dělají v moderních barvách a vzorech.

Nina 25.02.2018

Přesně, my na ně nedáme už dopustit. Jsou naší výbavou, když někam jedeme.

Hana 24.02.2018

Vyhřívané vložky od všeproboty znám. Používáme je na horách, když jsme celý den venku. Potom člověk pozná, jak fungují, když chodí celý den po hřebenech.

Nina 20.02.2018

Nejsou zateplené, stačí je nechat na vzduchu a hřejí hodně dlouho. Do práce ideální :)

Martina 14.02.2018

Vyhřívané? Jsou nějak zateplené?

Áďa 11.02.2018

Já používám vložky do bot. A teď jsem na tom vseproboty objevila vyhřívané, zkusili jsme je na horách a nedám na ně dopustit.

Vendy 19.12.2017

Máte tam Romčo špatný odkaz, ale dívala jsem se na vseproboty a včelí vosk obsahuje ten jejich nano cream :)

Romana 16.12.2017

Já mám doma tenhle přípravek www.bety.cz/diskuse/21215/Vlozky-do-bot a je super. Hlavně tady na toto počasí, protože obsahuje včelí vosk, takže odpuzuje vodu a na botě to nenechá žádné mapy nic :).

Vendy 14.12.2017

Já teda ještě ne, ale dívala jsem se, že toho mají fakt hodně. Co jsem porovnávala jiné eshopy a vseproboty.cz, tak u nich člověk najde fakt všechno od tkaniček přes ošetření na boty až po vložky.

Diana 23.11.2017

Dívám se, že je tu hodně nakupujích z tohoto eshopu. Objednáváte i ty jejich prostředky na boty ?

Vendy 18.11.2017

Souhlasím s Barčou .. já jsem to třeba řešila tak, že jsem si objednala víc značek.

Bára 17.10.2017

Výběr vložek do bot je čistě pocitová záležitost a každému sedí úplně jiné, takže být vámi zkusím více tipů

Vendy 08.10.2017

A objednáváte i z těchto stránek www.vseproboty.cz nějaké přípravky na ochranu obuvi ?

Romana Vendy 12.10.2017

Jojo Vendy objednávám, nejvíc jsem byla spokojená s tím jejihc ochranným přípravkem, co obsahuje včelí vosk, protože boty se jen tak nepoškrábou a nepromočí.

Romana 23.09.2017

Taky objednávám z vseproboty, ale mně nejvíc sedly ty jejich vložky do bot seax

Michala 14.09.2017

Já jsem třeba moc spokojená s touto značkou www.vseproboty.cz/katalog/pro-boty/vlozky-do-bot/klasicke-rovne-vlozky/vtr-vlozky-do-bot-carbone-uni-ostrihavaci-5040010500


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat