Diskuse na téma Rotační disk

16. 03. 2010 | Hubnutí

máte někdo doma rotační disk? Já si ho pamatuju z dětství, že jsem se na něm strašně ráda točívala No a teď v dospělosti jsem ho znovu objevila a ráda bych ho využila pro cvičení a zpevnění postavy Takže jak často cvičíte na rotačním disku? Kolik minut? Vidíte nějaké výsledky? nejdou sem dávat odkazy - tak hledejte většinou pod rotana

miška4 29.01.2024

Já jsem třeba právě s KetoDiet zhubla a můžu ji určitě doporučit. Šlo to až neuvěřitelně rychle a snadno, protože jídla mi chutnala. Snažila jsem se taky pravidelně hýbat, ale nic šíleného a váhu si pořád držím. Mají teď hezkou slevu na objednávku tak koukněte :)

Pája miška4 29.03.2024

Já ji chci právě teď objednat, protože mají 50% výprodej. Kolik si s ní zhubla, jestli se můžu zeptat? Já bych chtěla do léta zhubnout alespoň 8 kilo.

Romča 02.12.2021

Jo to určitě je, mnoho firem už to dnes i nabízí. Například Ketodiet Vám poradí a mají přímo u hubnoucí balíčky, taky se u nich dá pěkně mlsat.

Vanda 01.07.2021

A není lepší nechat si sestavit nějaký dietní plán?

Laura 12.05.2021

To by mě taky moc zajímalo. Na diskuzích jsem četla na Deadiacosmetics samé kladné recenze a moc mě zajímají.

Marie 27.04.2021

A jaká snimi je komunikace? Jak to celé probíhá?

Lenka 11.04.2021

A máte snimi osobní zkušenost? Byla jste na nějaké jejich kůře?

Lenka 14.03.2021

A odkud ty bahení zábaly máte? Pumáhá to? S celitidou už nějakou dobu taky válčím tak ráda poberu info.

Klára Lenka 19.03.2021

Mrkněte na www.deadiacosmetics.cz , mají velký výběr prostředků proti celulitidě a dělají kůry na míru klientovi.

Jarka 22.02.2021

Holky a pomáhá i na celulitidu? Já používám bahení zabaly s mořskými řasami ale ráda bych k tomu cvičení. Jak vy bojujete s celulitidou?

Beruszka82 16.01.2018

Opravdu se na něm hubne,mám ho na půdě,že bych ho vytáhla k televizi :-O

Denisa 16.03.2010

Jééé, ten i pamatuji z mládí. Ale hubne se na něm hlavně v pase.Jako věčně hubnoucí puberťačka jsem na něm trávila mládí. Vždycky jsem zhubla, je to docela náročné.

Denisa 17.03.2010

no hlavně se netočit trhavým pohybem - jinak by si člověk zablokoval záda. napadá mě - nebyla by lepší obruč ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat