Diskuse na téma Kosmetika ÜNT

používám taiwanskou kosmetiku, která se mimo jiné prodává na ebay... vzhledem k tomu, že ceny jsou nezvykle příznivé (15 - 30 USD), poštovné zdarma, tak objednání si jednoho přípravku na zkoušku bylo hned... od té doby mám již čtvrtý přípravek a jsem z toho dost vedle...nevím, co si o tom mám sakriš myslet... jsem fakt mile překvapená! a o ceně ani nemluvě...! pokud ji někdo také používáte, prosím o vaše poznatky...

miška4 29.03.2024

Já jsem hledala čistě přírodní kosmetiku a objevila jsem https://nezestarni.cz/ a nejen, že je to opravdu čistá kosmetika, ale hlavně je i nejúčinnější ze všeho co jsem kdy zkusila. Obzvlášť skvělý je Živý kolagen s dračí krví :)

Bea miška4 31.03.2024

Děkuju za doporučení a podle toho co si tam o tom živém kolagenu čtu se mi to hodně líbí, zkouším objednat ten živý kolagen s dračí krví a kapsle Invita skin beauty :)

LenkaB 22.01.2024

Ahoj, co používáte na suchou pleť prosím, zkoušela jsem kerastase z notina, pomohlo, ale potřebovala bych nejlépe nějaké noční sérum, abych se ráno vzbudila a měla hydratovanou pleť.

Sára LenkaB 24.01.2024

Nemyslíte spíš Kiehls? Můžu doporučit Eucerin, ten mi pomáhá hodně, hezky hydratuje, používám i sérum na pigmentové skvrny a taky mizí hezky. Najdete taky na notinu.

Tereza LenkaB 24.02.2024

Od Kiehls používám ultra facial cream, je to asi jeden z těch co fakt zhydratuje na dlouhou dobu, pohybuju se v práci v klimatizovaným prostředí a hodně to jde znát na pleti. Krém dávám každé ráno, někdy i večer.

Elisabeth. LenkaB 23.03.2024

Kiehls je za mě super kosmetika :)

Dianadia 31.01.2022

Já používám českou kosmetiku https://www.iuvenio.com/ zkusila jsem toho opravdu hodně a tahle kosmetika mi jako jediná maximálně vyhovuje.

Radana Dianadia 17.02.2022

Čtu si o ní a vypadá to fakt nadějně, opravdu ti pomohla vyhladit vrásky?

Dianadia Dianadia 21.02.2022

Já vidím fakt velký rozdíl, třeba vrásky pod očima co se mi dělaly už mám vlastně pryč :)

Radana Dianadia 22.02.2022

Tak to je paráda, díky za reakci :-)

Dianadia Dianadia 23.02.2022

Za málo, tak hlavně aby i tobě vyhovovala :)

Pavla7 Dianadia 28.08.2022

Já jí taky začala před pár měsícema používat a jsem s ní fakt spokojená, mám pocit, že jsem nikdy neměla pleť hezčí :)

Marinka Dianadia 29.08.2022

Říkám si, že bych jí taky zkusila. Co od nich všechno používáte?

Pavla7 Dianadia 30.08.2022

V podstatě všechno, jinou kosmetiku na pleť už nepoužívám.

Renata 05.09.2021

Tady tu kosmetiku nemám ráda, kde ani člověk pomalu neví co je. Kupuju si osvědčenou a hlavně přírodní kosmetiku od značky benecos a na tu bych nedala dopustit www.milujubio.cz/benecos/

Nora 31.05.2016

Holky ráda bych si koupila krémy Pevonia Botanica, používají ji skro všechny mé kolegyně. Ale zjistila že se asi jende než na www.pevonia.cz nedá koupit, že?

Petra Nora 25.06.2016

Já si Pevonii taky kupuju a objednávám z toho eshopu co si uvedla. Myslím že jinde ji nemají ale v praze mají Showroom.

klara 21.03.2016

ja jsem spokojena s kosmetikou kterou ted pouzivam, jmenuje se pevonia botanica. http://www.pevonia.cz/ jsem opravdu moc prekvapena jak mi tato kosmetika pomaha, neni nad kvalitni kosmetiku- navic je prirodni. radsi si priplatte za kvalitni kosmetiku ktera vam opravdu pomuze

Hanka 24.10.2011

A co nehty? www.antibactif.cz

Verry 01.01.2011

Jakmile budete mít někdo zkušenosti s Prodige, písněte sem jeho hodnocení. Já za sebe mohu říci, že po používání Ex White 2 od dubna do prosince 2010 (celkem 2 balení) mi zmizela pigmentová skvrna velikosti koruny z lícní kosti a spolu s ní i všechny pihy, které jsem během svého života nastřádala. S nadšením jsem tedy koupila dceři na akné Acne Med a Acne Clear, výsledky jsou vidět již po pár dnech užívání. Já nově zkouším Age Erase oční krém, opět je výborný a cenově přijatelný. Zatím mě nic od UNT vysloveně nezklamalo.

Jana, Český Krumlov Verry 11.01.2011

Ahoj, PRODIGE jsem si prave objednala, podelim se, az budou nejake vysledky. Doufam, ze jen ty dobre..

Jana, Český Krumlov 23.12.2010

Jo, teď jsem si všimla, že mají v nabídce novinku, sérum s obsahem rostlinných kmenových buněk, hmm, to zní velmi zajímavě, jmenuje se PRODIGE. Kdyby mi ho tak někdo věnoval k Vánocům..Jinak musím čekat až na lednovou výplatu, peněženka je už úplně prázdná..

Jana, Český Krumlov 23.12.2010

Ahoj, mám zkušenost s UNT C Clarity, Reversiance, D-age Active a depigmentační maskou. Po asi půlročním používání naprostá spokojenost, cenově taky celkem ujdou.

banulka 06.10.2010

Kdo by byl ochotný prosím písněte na banulka@seznam.cz

Jana, Český Krumlov banulka 23.12.2010

Ahoj banulko, nemusíš se tak obávat, mám docela dlouhou zkušenost s nákupy po internetu a nikdy jsem neměla sebemenší problém. Objednávám si to přímo od UNT, ale u nás se to dá myslím koupit přes eshop abby kosmetika, zkus se s nimi domluvit, jestli by Ti to neposlali oproti platbě na účet.

banulka 06.10.2010

Ahojky, mám takový bláznivý dotaz. Chtěla bych vyzkoušet kosmetiku UNT. Ovšem potřebovala bych ji nějakým způsobem objednat. Našel by se jeden ochotník, který by si nechal zaplatit předem na účet a přes sebe mi objednal a poslal? Vím, že to zní složitě, ale já tyto způsoby platby zakládat nehodlám, a tak tuto kosmetiku nejspíš ani nevyzkouším :(( Vím zní to blbě, ale myslím to zcela vážně... :-/*3*

Verry 29.08.2010

Ahoj Barunku, jaký make-up a pudr od nich používáš? Ráda bych něco vyzkoušela, protože z jejich dekorativky už znám lesk Lip Délice (super a hlavně nelepí) a sadu balzámů na rty Lip Benefit (taky super, zvlhčující a příjemná vůně). Mám ale pleť s rozšířenými póry a téměř všechny makeupy mi póry ještě více zviditelňují, tak nad tím make-upem pořád váhám. Jakou máš zkušenost? Díky.

Barunka okolo 40 Verry 16.09.2010

Ahoj Verry, mám zkušenost s IDEAL GLOW a HYDRA PERFECTION coby pudry a z make upu Bare Luminance na obličej, na rty zmíněný LIP Delice a řasenku ROCOCO mascara. U Tebe bych asi volila kompakt HYDRA PERFECTION, na potíže s pórama. Je to takovej krémo pudr. Pokud bys vyloženě trvala na pudru, mají ještě PURE RADIANCE, ale ten jsem nezkoušela. Myslím, že ten IDEAL GLOW je na rozšířený póry o něco lepší.

Verry 17.06.2010

Já si objednávám produkty UNT od internetového obchodu Abby kosmetika, konkrétně mám Ex White 2 na bělení pigmentových skvrn (fakt jsou světlejší již po měsíci používání), masku Ex White Mela Control na totéž (zatím používám 2 týdny), krém na čištění pleti Clear Purifier, vypadá to jako pasta z uhlí, ale fakt pleť krásně vyčistí. 2x měsíčně používám Brightening Exfoliator a v případě potřeby Acne Clear na jednotlivé pupínky akné. Také jsem s kosmetikou UNT moc spokojená, určitě vyzkouším i jiné výrobky.

Petris Verry 24.06.2010

Ahoj. UNT Clear Purifier je skvělej, černý tečky mizí a mizí..Navíc je to docela příjemnej pocit si tenhle neobvyklej popílek nanášet. S PORE REFINER PLUS taky spokojenost, po pár týdnech pozoruju míň mastnýho lesku, čerstvě koupený opalovací krém jsem zatím nezkoušela. Jinak s objednáním nebyl problém, doručení zadarmo a zhruba za týden.

Barunka okolo 40 22.04.2010

Ahoj, já musím na UNT pět samou chválu. Finančně mě to rozhodně nezruinovalo, i když si od nich přes jejich stránky objednávám dost často. Používám hlavně make up a pudr a pak pár pomocníků na mírně stárnoucí obličej jako třeba zmíněný Reversiance. Podobná kvalita a cena se dost těžko hledá.

Petris Barunka okolo 40 22.04.2010

Díky za informace, ty produkty vypadají zajímavě. Dá se to koupit i v kamenných obchodech nebo jenom přes internet? Jo, musím přidat jeden osvědčený recept, panenský olivový olej a pokud možno dostatek spánku...

Barunka okolo 40 Petris 22.04.2010

To je fakt, spánek je důležitej, olivový olej používám zatím jen do salátů, ale zkusím..Myslím, že se UNT dá koupit jen přes internet, u nás v obchodech jsem to neviděla.

Petris Barunka okolo 40 20.05.2010

Ahoj, objednala jsem a je to tu! Podělím se se zkušenostmi. Jinak to přišlo celkem rychle a bez problémů.

anna 16.03.2010

já používám a jsem nadšená. Cena slušná, stránky i v češtině a poštovné zdarma

xxx anna 16.03.2010

podělím o své zkušenosti s používáním UNTích výrobků Pore Refiner: Spokojenost, budu pokračovat. Používám 4 měsíce. Zpočátku jsem si nebyla jistá, jestli si to jenom nenamlouvám, ale po několikaměsíčním používání se opravdu méně mastím. - Reversiance: Spokojenost, budu pokračovat. Používám 5 mesíců. Parádní na pleť se začínajícími vráskami -- i na mastnou. - Pilates: Spokojenost, budu pokračovat. Používám 6 měsíců. Na mastnou pleť na závěr ranní rutiny místo krému úplně super. - C-clarity: Velká spokojenost, budu pokračovat. Používám cca 2,5 měsíce. Pleť je opravdu jasnější, moje milé pihy mi to ale (naštěstí!) neodstranilo . Snáším dobře, pouze štípe na malých rankách (ostatní UNTy ne) -- asi kvůli tomu vitamínu C.

xxx anna 16.03.2010

podělím o své zkušenosti s používáním UNTích výrobků Pore Refiner: Spokojenost, budu pokračovat. Používám 4 měsíce. Zpočátku jsem si nebyla jistá, jestli si to jenom nenamlouvám, ale po několikaměsíčním používání se opravdu méně mastím. - Reversiance: Spokojenost, budu pokračovat. Používám 5 mesíců. Parádní na pleť se začínajícími vráskami -- i na mastnou. - Pilates: Spokojenost, budu pokračovat. Používám 6 měsíců. Na mastnou pleť na závěr ranní rutiny místo krému úplně super. - C-clarity: Velká spokojenost, budu pokračovat. Používám cca 2,5 měsíce. Pleť je opravdu jasnější, moje milé pihy mi to ale (naštěstí!) neodstranilo . Snáším dobře, pouze štípe na malých rankách (ostatní UNTy ne) -- asi kvůli tomu vitamínu C.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat