Diskuse na téma Sex po nevěře

17. 03. 2010 | Nevěra

Jak na sex po nevěře? a jak se s tím vypořádat? :-/

Laugher 28.01.2017

S takovým člověkem bych už dávno nebyla

Marek 19.09.2016

Je jasný, že nemůžu psát za všechny muže, to by byl poprask, že to tak není, ale určitá skupina to tak má. Ženy to mají složitější, těch se to asi týkat nebude. K věci. Dopoledne je muž s milenkou, přijede domů a rozdá si to ještě s manželkou. Je mu fajn, proč by ne? Občas potřebuje i tu podporu v myšlence na milenku právě v době, když si to rozdává s manželkou a to ho budí k výkonu. Buďme upřímní, chlap je chlap a prostě to potřebuje ze sebe vypustit. Pokud vztahem netrpí rodina, ticho po pěšině může být do smrti.

aknel 25.10.2012

Mam problem ,je to tyden kdy jsem zjistila ze je m i pritel neverny,mame spolu 1,5 holcicku.Je pravda ze jsme se stale hadali,ja s nim nemela sex,jen z nutnosti,hadky na denni poradku a poustela jsem ho na pivo,rekla jsem si ze musim ho pustit,nenechat ho na uzde prece jen to potrebuje si vyrazit.Ja celou dobu sedim doma a proto ze kojim nemuzu nikam se hnout a tomu ted davam konec.Potkal mladsi zenu o 12 let je mu 30.Prvni na kalbe se libali,pak v sobotu mu psala ze si musi promluvvit asi cekala ze to budou tahnout a on se s ni setkal venku,dali flasku vina a vyspal se s ni jenze ona ho stale otravovala a chtela s nim mluvit tak v nedeli si ji pozval k nam domu a opet bylo neco..a pak jsem mu v tydnu nasla sms a to vyvrcholilo..ja delala sceny ji i mu..dala v mistni putice vypoved susa..chodi do skoly..me vypisovala jak nechtela atvrdila ze nic nebylo..to chapu ze ho branila ale stejne jsem udelala takovou scenu..nemuzu mu odpustit porad to ma na talirku ,ale porad k nemu citim neco..jen se bojim ze si mysli ze jsem mu tak rychle po par dench ospustila aby to nezaclo znovu nevim co mam delat poradte mi prosim!!!a jeste jsem se s tim sverila jeho mati a to vyvrcholilo pozdeji s jeho rodinou silenou hadku nakonec su ta spatna ja..ze tu holcinu mam na svedomi atd...uz je nemuzu citit,videt..

rmarci aknel 28.09.2016

vzdycky budes spatna ty, pritom za to muze tvuj chlap....ja bych to nedala s nekym kdo mi byl neverny, mame s muzem jasne nastaveny pravidla, kdo ulitne jde z baraku bez naroku na nic- na dite, na dum, na penize....

Karolína rmarci 01.10.2016

Hodně podobnou věc jsem taky zažila. Mám dvě pubertální děti. Nevěru jsem odpustila, ale stala se ze mne vynervovaná troska a stíhačka. Nedokázala jsem mu věřit. Co se týče sexu, spali jsme spolu pořád....a po roce, šup, další slečna. A to už jsem neustála. Sbalila jsem děti a pryč od něj. Dneska to jsou už 3 roky, co jsme rozvedeni. Šťastně rozvedeni, pokud mluvím sama za sebe. Nevěru neodpouštím a na úlety nevěřím...udělá to jednou, bude to dělat stále. Držím palce

Tomáš 29.04.2011

Jo taky jsem to zažil už to nebylo ono,ale dělal jsem že nic nevím ta partnerka mě už tak nepřitahovala to samí když to muž udělá ženě taky to je takoví

Destrie 27.04.2011

Glad I've fnillay found something I agree with!

... 25.08.2010

Návod Sledoval jsem v televizi, jak lidem seká hlavy kat, s partnerkou teď máme krizi, udělám to taky tak. *4*

... 23.08.2010

Když jsem zjístila partneruvu nevěru dlouhomi trvalo se s ní vyrovnat... nakonec jsem mu to oplatila,ale moc užitku to nepřineslo...Jen jsem zjístila, že už ho nechci.

Bára 18.03.2010

A co takhle konečně PŘIJMOUT SITUACI jak je, jak se stala, dívat se do budoucna a jít se nechat vyšetřit jestli nemáte cukrovku. Vaše zdraví je podstatnější ne? PS: Buďte rády, že o Vás ti chlapi stojí.

Evelína Bára 18.03.2010

jenže jak vypnout ty myšlenky...o to tu kráčí. Taky se mi to stalo, že jsem prostě nemohla, když jsem si představila, že totéž prožíval s ní...;*(

Pety Evelína 29.03.2010

Prostě si je musíš zakázat. Já vím, že to není jednoduché, kdyby bylo, nebylo by potřeba tolik terapeutů. Je jedna metoda, jak je vyhnat z hlavy. Jestli je nějaký sport, který nesnášíš, tak jdi třeba běhat a celou dobu, co budeš běhat, tak na to mysli, představuj si, co dělali.... ale jen, co budeš běhat. Pak už ne. Atakhle pořád dokola a neboj tělo si vytvoří reflex, myšlení na tohle nee, to pak následuje trest. Zkus to. Znám lidi, kterým to pomohlo. A pak taky, není to jen klišé, je nejlepší lékař čas. Časem se ta bolest obrousí a už to nebude tak ostrá bolest. A snaž se vše pochopit, proč se to stalo, pak se Ti bude líp s tou situací vyrovnávat. Držím palec.

Bert Bára 27.04.2011

Home run! Great slugging with that anwser!

lála 18.03.2010

Na jiné myšlenky by tady ženské mohly přijít, kdyby se neustále neponořovaly do těch bolístek. To pak asi na jiné myšlenky nepřijdou. Mám bebíno, ajaj, mám bebíno, nejvíc to bolí po ránu, ajaj. Postěžovat si, jo to je potřeba! Ale dlouhodobě si to pořád jitřit, jak mně to drásá..proč? To je ztracený čas. Raději si toho svého představujte nahatého v kaktusech. :-D Návod neexistuje, je to o vnitřním přístupu. Kdo to vybojuje sám se sebou a kdo ne.Taky krásný den ...bez bolístek.

Vlaďka 17.03.2010

pokud jsem to pochopila dobře, tak máte vyjasněno - že spolu chcete zůstat - jen na sex ještě nedošlo? No to se těžko radí - např svést hom když tvoje ženskost je tímto pokořena. Musíš sama podle situace. A co manžel - dává ti najevo, že o tebe stojí ?

:) 17.03.2010

je to běh na dlouhou trať - napiš si na papír pro a proti

Andy 17.03.2010

Těžce, musíš si prostě ujasnit, jesti s tím člověkem chceš zůstat a pak se to pokusit neřešit. Snažit e si to užít. Ale jde to těžce.

zuza Andy 15.04.2010

tak to maš pravdu pokud se stim nesmiřiš že nevěra je a bude, tak je to blbe ,kdysi muj ex. taky mě podvaděl a vracel se a nakonec rozvod byl jedinym řešenim, taktež jsem nedokazala přitelovi nevěru odpouštět a několikrat jsme se rozešly sešli takže to nechavame bejt.Nevěřim že někdo dokaže byt věrny, zda de o ženu či chlapa, chlapy jsou lovci.tak to řika muj proutnik.

Davion Andy 27.04.2011

Kewl you sohuld come up with that. Excellent!


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat