Diskuse na téma Ekzém

Co používáte na suchá a zarudlá ložiska ekzému ? Udělaly se mi fleky na krku a na rukách, zkoušela jsem biodermu, ale ta mě hrozně štípala a napomohla, takže prosím o radu. a zkušenosti, co vyzkoušet, hlavně prosím už ne nic jako bioderma, hlavně cenově.

diana27 21.08.2023

Používám konopnou kosmetiku. Krém na suchá místa od alpiku. Zvláční pokožku. Už není svědivá, ekzem pomalu mizí.

Marica 08.07.2023

teatree olejíček mi vždycky zabral pěkně

anonym 28.03.2023

olivovy olej

Vivien 28.03.2023

Výborný je tenhle krém https://www.byfemme.cz/miracletox-light-angelto-cream/ mně moc pomáhá, hned uleví a je opravdu účinnný, je to kvalitní korejská kosmetika.

Andrea 28.02.2023

Doporučíte něco co rychle uleví od pnutí a svědění, s čím máte dobrou zkušenost?

Gabriela 14.02.2023

Na ekzém mi nejvíce pomohla zinková mast od Purity Vision. Většinou se mi tyto fleky dělají přes zimní období, tak promazávám tím. Zatím mi vždy zabral.

V3ndy 07.12.2022

Zkoušela jste i kosmetiku od Uriage? Jejich krémy jsou určené pro atopickou pokožku.

Dianadia 27.01.2022

Mně moc pomáhá tohle tělový máslo https://www.biosnopek.cz/ruce-a-telo/bio-mandlovo-kakaove-maslo/ je čistě přírodní, bez konzervantů apod.

Lea 28.04.2018

Mně hodně pomáhají konopné mastičky jestli si ještě nezkoušela. Podívej se na řadu Cutis help na stránkách alpíku mají opravdu hodně krémů, které jsou určené pro atopiky nebo problémovou pokožku.

Denisa Lea 07.05.2018

Na alpíku mají hodně velký výběr konopné kosmetiky, byla jsem se ptát u nás v lékárně a vůbec neměly ty mastičky, co na tom eshopu.

Natka 08.04.2018

A zkoušela si i něco, co obsahuje zinek ? Takové mastičky mi většinou pomůžou hodně, protože ekzém zklidní, vysuší, potom mi to hezky zbledne a začíná se to hojit.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat