Diskuse na téma Doplňte větu. Kdybych byla bohatá..........

Jak by vypadal váš život, kdybyste byla bohatá? Co byste dělala a co už ne? A kolik peněz znamená "být bohatý?" Napište nám!

ElaKrej 25.11.2018

Kdybych byla bohatá, tak teď se nenudím a nejsem na téhle diskuzi.

Laugher 08.04.2017

Tak určitě bych si koupila barák s bazénem a prispěla na charitu

Stanislava Laugher 11.09.2018

jela bych nakupovat nejen pro sebe, ale i pro celou svoji rodinu

vivi11 24.07.2016

Určitě bych pomáhala těm co to potřebují, ale raději budu zdravá a šťastná než bohatá...

Petra 28.10.2012

Práve si ukázala, že ľudia nie sú sebci. Veď aj Ty myslíš na rodičov a brata. http://www.bety.cz/diskuse/2716/Doplnte-vetu-Kdybych-byla-bohata#

Leona 24.08.2012

Kdybych byla bohatá,tak ,že bych nemusela absolutně hledět na peníze,pomáhala bych kde by se dalo.Hlavně opuštěným dětema zvířatům,taky je hrozné,když se musí vybírat na nějakou operaci,která je životně nutná nebo na auto,por postiženého člověka. Asi tak,neměla bych radost z luxusních věcí,když bych věděla,že někdo nemá nic a já mu můžu pomoct;-)

Pája 24.08.2012

Kdybych byla bohatá, rozdala bych část peněz rodině a na Adru a pak bych si koupila úžasnou kavárnu...a vařila báječnou kávu<3

zdroubis 22.08.2012

... něco bych dala rodičum na renovovaci baráku a něco bratrovi na auto.. zybtek bych si nechala a uživala bych si je :) lidé jsou totiž sobci a na mě by také nikdo nemyslel, tak proč bych měla myslet na ostatní já...*2*

plantae 29.06.2011

rozdala bych je, ale neco malo bych si nechala..........penize jsou na nic kdyz jich je mnoho...na co byt bohaty, kdyz to ani nestacite utratit a nemate si pak jiz ani co koupit, protoze vsechno budete mit(materialni vec), a pratele vas nechaji a vy nikomu nebudete verit a stane se z vas strycek skrblik...

Veronika 29.06.2011

stale by som bola taka aka som....peniaze nicia charakter....za peniaze si priatelstvo a zdravie nekupi nikto...

Verůůnka Veronika 21.08.2012

Koupila bych si koně a hodne!! Zvířátek :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

nikoletka 24.06.2011

no to máš síce prvdu :-) všetci hovoria že bi keby tie peniaze mali tak bi ich dali tim ktori to najviac potrebuju!! ale keby tie peniaze mali naozaj tak neviem neviem či bi to dali tím ktorí to najviac potrebuju>:(

Patrika 18.06.2011

Tak bych většinu pěnez poslala těm kteří to potřebují víc než já..umím žít s tím co mám teď tak nevím proč bych nemohla udělat něco dobrého pro někoho kdo to potřebuje víc než já :-):-)

Michaela 17.06.2011

Keby osm bola bohata..smiala by som sa tym co sem pisu ze by peniae rozdali alebo dali znamym..alebo take nieco..ZE by to asi tristvrtina z nich nikdy nespravila..alebo ani na to nepomyslela..:) asi tak nejak

Hana 16.06.2011

Kdybych byla bohatá? Určitě bych zaplatila všem dobrým známým dluhy, abychom když se setkáme nemuseli se bavit o svých nutných výdajích. Určitě bych už nikdy nechodila do práce, jen bych část peněz investovala na později nebo uložila do dobré banky. A co hlavně - užívala bych si života, cestovala bych, učila se jazyky, naučila se jezdit na koni, koupila si krásné auto,šla bych nakupovat do obchodu, kde se o tebe krásně postarají, mohla bych využívat všech kulturních akcí, které se mi líbí. A vzala bych si z útulku alespoň tři pejsky, pro které bych pořídila fundovaného hlídače, pokud by bylo potřeba.A Ještě bych si koupila novější , ale zato menší dům nežli mám - prostě pohodlný, s velkým pozemkem.Mějte se krásně H.;-)

D. 15.06.2011

Kdybych byla bohatá, vyrovnala bych všechny dluhy, které mají lidé, která mám opravdu moc ráda. Rodině bych chtěla udělat radost a koupit jim něco, co by je potěšilo a já bych si začala plnit sny. Jela bych s přítelem na dlouhatánskou dovolenou. Např. rok cestovat. Podívat se od Barcelony, přes New York až do Pekingu. Přála bych si toho vidět co nejvíc a nemuset se dívat na peníze. :-)

AlcaH 15.06.2011

Dobrý den.V případě, že byla bohatá, určitě bych pomohla dětem zaplatit jejich dluhy.Pak bych si splnila sen a založila útulek pro opuštěné kočky, o které se stejně už tak staráme. Pro sebe,manžela, děti a vnoučata si přeji hlavně zdraví a spokojenost, ale to se asi za peníze pořídit nedá. Na tom musí zapracovat každý sám.Přeji všem krásný den.

Děkujeme všem za příspěvky. Včera jsme dali kosmetický balíček za první příspěvek, dneska posíláme vykrajovátka od Tescomy za poslední. Paní/slečno Deniso, pošlete nám své kontaktní údaje na redakce@bety.cz :) A nezapomeňte na fotečku, až něco dobré upečete!! )) Již zítra na vás čeká nový "soutěžní pokec" :) Těště se!

Denisa H. 31.03.2011

kdybych najednou byla bohata, asi bych nic nezmenila.. penize vazne nejsou vse.. podivejte se na majitele applu - ma rakovinu a nic na svete mu zdravi nevrati...bohatstvi je pro me nemuset se starat, jestli detem koupim jogurt za 4 nebo 9 korun a neresit, ze potrebuji uz druhe letni botky, nehadat se s manzelem nad vysokou spotrebou vody a elektriny... to je bohatstvi, nemuset resit penize, ale resit jen vesele veci - jako rodinne vylety do prirody :) tak to vidim ja )))

Klárka, Praha 31.03.2011

kdybych byla bohatá, poplatila bych všechny rodinné učty na hypotéky a úvěry, abychom mohli fungovat s čistým štítem a nemuseli se bát, že nebudeme mít na splátky :)

Jana S. 31.03.2011

tak bychom se snoubencem mohli vídat častěji. Přestěhovala jsem se za prací a on dokončuje školu v Čechách. Lítali bychom za sebou každý víkend. Bylo by to úžasné... A kdybychom měli fakt hodně peněz, zaplatili bychom školné tady a byli spolu každý den. Tohle je pro mne být bohatá. Je zbytečné mít víc peněz, než člověk potřebuje. Priority jsou jinde (viz Maluj zase obrázky od Hany Zagorové). Možná mě to za několik let přejde a uznám, že nutně potřebuju poslední model Lexuse, ale byla by to škoda...

Daniela Šidlochová 31.03.2011

tak bychom se já a má rodina měli snad lépe.. Ale záleželo by také na tom, jak moc bohatá - mít "jen" nějaký ten milion, tak bychom si pořídili bydlení podle svých představ a žili bychom si dobře (každý své auto, dovolená kdy a kam bychom chtěli......) Kdyby se jednalo o větší částku (kdybychom vlastnili miliardu), tak to bych snad ani nechtěla.. :-))


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat