Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kam na rodinný víkend?

Redaktorka.Petra 08. 04. 2011

Máte tip, kam vyrazit na rodinný výlet na víkend? Podělte se o něj s ostatními :)

Neregistrovaná/ý - Vanda

včera 18:51

Neregistrovaná/ý - Blanka | 24.09.2020
Jezdíme rádi na kola. S dětmi jsme letos byli párkrát v Lednici na Moravě. Je tam terén vhodný i pro děti.

Tam to Blanko dobře znám, jezdíme do Lednice často, moc se nám tam líbí. Najdete tam vše co je potřeba k příjemnému pobytu. A objevili jste super zmrzlinu ze Světa zmrzlin?

Neregistrovaná/ý - Blanka

24.09.2020

Neregistrovaná/ý - Sandra | 17.08.2020
v jaké lokalitě se prosím resort nachází a co se tam dá ještě dělat, když není ten animátorský program, ráda bych pohled někoho, kdo už tam byl a řekne z vlastní zkušenosti

Jezdíme rádi na kola. S dětmi jsme letos byli párkrát v Lednici na Moravě. Je tam terén vhodný i pro děti.

Neregistrovaná/ý - Sandra

17.08.2020

Neregistrovaná/ý - Peťa | 14.08.2020
My jsme byli začátkem srpna s dětmi v resortu Sněžné a byla to naprostá paráda, hlavně pro děti, protože tu byl animátorský program, takže nám to krásně vyšlo.

v jaké lokalitě se prosím resort nachází a co se tam dá ještě dělat, když není ten animátorský program, ráda bych pohled někoho, kdo už tam byl a řekne z vlastní zkušenosti

Neregistrovaná/ý - Peťa

14.08.2020

My jsme byli začátkem srpna s dětmi v resortu Sněžné a byla to naprostá paráda, hlavně pro děti, protože tu byl animátorský program, takže nám to krásně vyšlo.

Neregistrovaná/ý - Eliškališka

29.08.2016

Když nevím kam na dovolenou či výlet, zaseknu se do některého se slevových serverů a vždycky najdu alespoň inspiraci. V posledních měsících používám hlavně http://slevys.cz/, kde nekupujeme jenom zájezdy, ale i výhodné zboží, či různé zážitky. Nikdy během nákupu nedošlo k potížím, a to už jsem tam nakoupila opravdu hodněkrát, takže mohu jen vřele doporučit!

Neregistrovaná/ý - Eva

19.06.2016

To bych řekla, že hodně děcka láká to lanové centrum jak píšeš.

Neregistrovaná/ý - Cila

13.06.2016

To mě zajímá, lanové centrum by se líbilo našim dětem. Já bych to taky ráda vyzkoušela takovou zábavu.

Neregistrovaná/ý - Eva

30.05.2016

Já musím uznat, že mě s manželem skoro všechno. Děti byly nejvíc nadšené z lanového centra.

Neregistrovaná/ý - Veronika

29.05.2016

A co se vám tam líbilo nejvíc?

Neregistrovaná/ý - Eva

28.05.2016

Já jsem zjistila, že vstup je v červenci a srpnu za peníze. Že není zadarmo.

Neregistrovaná/ý - Marie

31.03.2016

Neregistrovaná/ý - Anci | 31.03.2016
Ty jako ceny mi připadaly v pohodě. Nijak předražené.

Ceny jsou fakt normální. Necháš tam peníze jak za normální rodinný výlet. A odvezeš si plno zážitků.

Neregistrovaná/ý - Anci

31.03.2016

Ty jako ceny mi připadaly v pohodě. Nijak předražené.

Neregistrovaná/ý - Sokina

30.03.2016

Neregistrovaná/ý - Anci | 30.03.2016
Jj je to boží, jsem si připadala jako malá :D

Kolik stojí ty atrakce? je to tam drahý?

Neregistrovaná/ý - Anci

30.03.2016

Neregistrovaná/ý - Marie | 28.03.2016
To centrum je suprový, my jsme se na tom taky vybláznili s děckama.

Jj je to boží, jsem si připadala jako malá :D

Neregistrovaná/ý - Marie

28.03.2016

Neregistrovaná/ý - Anči | 26.03.2016
Taky jsme byli v Boskovicích ve westrenovém městečku. Letos si tam asi zajedeme, nestihli jsme všechno co jsme chtěli. Vstup zdarma je super, protože si pak můžete vybrat jen co vás zajímá. Ale mě s manželem nejvíce nadchlo http://westernove-mestecko.cz/lanove-centrum/uvod.

To centrum je suprový, my jsme se na tom taky vybláznili s děckama.

Neregistrovaná/ý - Anči

26.03.2016

Taky jsme byli v Boskovicích ve westrenovém městečku. Letos si tam asi zajedeme, nestihli jsme všechno co jsme chtěli. Vstup zdarma je super, protože si pak můžete vybrat jen co vás zajímá. Ale mě s manželem nejvíce nadchlo http://westernove-mestecko.cz/lanove-centrum/uvod.

Neregistrovaná/ý - Marie

21.03.2016

v léte se urcite vydejte do westernového mestecka v Boskovicích, prekvapilo nás to tam, vstup je zdarma a platí se až na míste atrakce. Mají to tak zábavne udelané a ni my dospelí jsme se nenudili.

Neregistrovaná/ý - Loucková

14.09.2015

Já jsem tu s manželem objevila tip na bobovou dráhu v Proseku a bylo to tam pěkné. Vzali jsme děcka na výlet a ty si to taky užili.. já jsem neměla sice silný žaludek na to, nasednout na bobovou dráhu ale děcka lítali jako splašené a chtěli ještě :D Koukněte http://www.restaurace-bobovka.cz/ Je to zase něco jiného :)

Neregistrovaná/ý - Péťa

27.07.2015

Neregistrovaná/ý - Linda | 22.07.2015
Péťo, díky za tip. Zní to dobře. koukala jsem se na web a říkala jsem si, že by nebylo špatný jít s kamarádama na ten individuální termín. A jak to probíhalo, po cestě byli nějací převlečení lidi nebo tak?

Individuál je určitě super, že máte průvodkyni jenom pro sebe . Já jsem čekala, že budou nějak převlečení do kostýmů, ale nebyli, ale i tak se to dětem líbilo a mluvili o tom ještě týden . Koukala jsem se, jestli nemají fotky na stránkách a mají procházky ted v akci http://www.strasidelnapraha.cz/prochazka/strasidelny-vysehrad. Foto budou mít určo na FB.

Neregistrovaná/ý - Linda

22.07.2015

Neregistrovaná/ý - Péťa | 08.07.2015
byli jsme o víkendu se synem na procházce se Strašidelnou Prahou. Mají na výběr z několika výletů. My jsme na Slevomatu koupili poukázku za pár korun na procházku Strašidelný Vyšehrad, a do konce prázdnin bychom chtěli jít ještě na Pivní procházku, to teda si jen s manželem . Paní průvodkyně říkala zajímavosti o Praze, bylo to fajn

Péťo, díky za tip. Zní to dobře. koukala jsem se na web a říkala jsem si, že by nebylo špatný jít s kamarádama na ten individuální termín. A jak to probíhalo, po cestě byli nějací převlečení lidi nebo tak?

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Hustá polévka mrkvová

Hustá polévka mrkvová

16 hlasů
60min 276 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna pečená s cibulí

14 hlasů
1h a 15min 418kJ 155 Kč

Recept na voňavé kuřecí stehna s cibulí a paprikou.

Špagety s žampióny

28 hlasů
45min 661kJ 95 Kč

Jednoduchý recept na špagety s houbami.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více