Diskuse na téma Divadlo pro děti

22. 03. 2010 | Kultura koníčky

Milé maminky, pro ty z Vás, které byste rády vzaly své ratolesti do divadla na dětské představení, posílám link na doménu, kde se můžete podívat na dětská představení nejen v Praze. i-divadlo.cz/divadlo-pro-deti Majda

snegurka 10.02.2017

OK

benca 29.12.2015

chodievame na divadielko do kulturneho domu

ala3 23.02.2015

také jsem chtěla jít na Evitu ale nenapadlo mi, že se tak rychle vyprodají lístky, podařilo se mi chytit ještě na duben, takže si ještě počkám www.studiodva.cz/program/?code=evita.

anonym 17.02.2015

henna chválím výběr, velmi dobré představení. Viděli jste i někdo rozhovor s hlavní představitelkou Evity? Mám lístky na premiéru tak se už nemohu dočkat a hned si budu číst recenze na netu.

Pavla7 23.01.2015

darda3 také jsme byli na tom představení a velmi dobře jsme se zabavili. Nyní se chystáme na "hlava v písku" je to komedie o milostném příběhu, který dojal celé Maďarsko. Hra líčí téměř neuvěřitelnou lovestory bohatého požitkáře Ištvána a jeho ženy Enike, kteří se společně koupou v šampaňském, střílejí po sobě, utíkají před policií a nesnesitelně si lezou na nervy. A to všechno jenom proto, že se milují až za hrob. Jan Potměšil a Ivana Chýlková

henna 16.01.2015

to zní opravdu dobře, myslím, že to bude stát za to. Já se tam chystám na Evitu, 19.2. bude mít premiéru tak se už nemůžu dočkat, jsem ráda že jsem sehnala lístky. :)

darda3 22.12.2014

na zmiňované divadlo jsem četla hodně kladných ohlasů, už jsem se dívala co mají v nabídce a určitě si něco na leden vyjmeme a půjdeme trochu kulturní žít. Celkem zajímavě a vtipně zní www.studiodva.cz/sex-pro-pokrocile/sex-pro-pokrocile/

anonym 15.12.2014

také se tam chystáme, máme lístky na pátek, koupili jsme je jen včera, nějak jsem se pozapomněla a tak jsem se bála že už nebudou, ale naštěstí se nám to podařilo.

henna 22.11.2014

zdravím :) do divadla chodím pravidelně, miluji kulturu a všechny divadelně žánry, viděla jsem množství různých představení, některé i vícekrát. Divadlo, které vzpomínáš mohu vřele doporučit. Také se tam chystám v prosinci na vánoční koledu kde bude i Zuzana Mauréry ze slovenska.

Leja 22.10.2014

Ahojte, chystáte se někdo do divadla Studio dva v praze? My jsme pro dcerku koupili lístek na představení Děvčátko - vánoční příběh, info http://www.studiodva.cz/devcatko/, chystáme se na něj v prosinci ale lístky jsme koupili raději v předstihu.

vila35 Leja 18.05.2015

Na Děvčátko jsme s dětmi chtěli také zajít, slyším na divadlo samou chválu. Bohužel nám to nevyšlo, tak snad letos.

Helena 22.03.2010

Nejsou tam ale vsechna divadla.....:-O

Majda Helena 22.03.2010

Nejsou, snad to budou doplňovat, ale jsou to jediné stránky, kde jsem nalezla tolik dětských představení po hromadě :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat