Diskuse na téma Velikonoce

Máte doma zajímavě upravený velikonoční stůl? Už máte napečeno? Nebo dokonce namalovaná vajíčka? Pošlete nám své fotečky!

nazdar 20.02.2022

Už to doma nijak zvlášť neřešíme. Stejně jsem většinou v práci :-((

Laugher 24.01.2017

Takhle to vypadá u nás

Dárkový balíček Rossmann posíláme Wery33 za její první velikonoční fotečky z nového bytu :)

pidulka 25.04.2011

Sice trochu pozdě, ale přece, takhle u nás dnes vypadala velikonoční výzdoba, ale jen na chvilku, všechno zmizelo během chvilky. A ještě ke všemu dostala neteř plané neštovice, takže bylo po velikonocích. Tak snad příští rok bude líp.

My máme doma takúto dekoráciu. :-D Moja priateľka si takto vybíja kreativitu a myslím, že sa jej tento rok véééľmi vydarila. Ja si na to moc nepotrpím - lebo som do takýchto vecí ľavý *1* o to skôr viem pekne vyzdobený príbytok oceniť :-D Človek viac vníma veľkonočné sviatky a je zároveň pozitívne naladený *4*

Marci55 25.04.2011

výzdoba - přavážně práce mých dětí

Lilieanna 22.04.2011

Vajíčka , pletení i pečení nás čeká v sobotu a v neděli. Přesto vkládám pár fotek - z loňského tvoření krasliček a přeji všem příjemné svátky jara :-D

wery.33 22.04.2011

tak to je náš stůl..poprvé ho máme takto pěknýý u nás v novém bytečku..vše jsem poctivě napekla :-)

Pidulko, fotografie mohou přikládat jen registrované čtenářky :)

silvika077 22.04.2011

Máme vyzdobené vchodové dvere domu, na oknách výzdobu na stole.Upiekla som Veľkonočného baránka. Nachystané čokoládové vajíčka pre veľkých aj malých polievačov. Tešíme sa na sviatky, počasie je krásne. Korbáč, vodu, kraslíc moc, nech prinesie Veľká noc. Zdravie, šťastie, úsmev v tvári, želám Vám k sviatku jari.XD Všetkým prajem veselú Veľkú noc !!!

pidulka 22.04.2011

proč mi sem nejdou přidávat fotografie????


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat