Diskuse na téma Klinika IVF ZLÍN

Dobrý den, našla bych tu prosím někoho, kdo má zkušenost s s klinikou IVF ve Zlíně ? Sestra by ráda darovala vajíčka, tak zkouším touto cestou zjistit víc informací.

Hildegarda 25.03.2024

My kliniku navštěvujeme teďka. Popravdě jsem moc mile překvapená z přístupu, musím říct, že oproti nekterými jinými zdravotnickým zařízením se to nedá srovnávat. :)

JirineckaA 18.12.2023

Já tam taktéž darovala. Měla jsem dost obavy z možného hyperstimulačního syndromu, který může vzniknout následkem aplikace hormonů. Celou dobu si mě ale hlídali, tak jsem byla klidnější. No a jak bylo uvedeno výše, všechno mi taktéž dopodrobna vysvětlili, takže za mě super klinika, kterou doporučuji.

Maruška45 16.12.2023

Já tam vajíčka darovala 2x, pokaždé proběhlo vše v naprostém pořádku. Celý postup mi byl předem detailně vyvětlen a zodpověděli mi všechny dotazy, tak jsem byla hned klidnější.

Natálie 31.08.2023

Je super.. byla jsem darovat vajíčka právě sem a všichni tam byli moc milý a prostě super. :-) jsem ráda že jsem šla právě tam

Ingrid 31.07.2023

Já jsem ani nerozhodovala moc dlouho. Já v tom vidím skvělý počin, pomoc neplodným párům. A pak mě taky zaujala kompenzace za darování. Já jsem byla na brněnské klinice https://www.repromeda.cz/. A byla jsem velmi spokojená.

Marcela 28.07.2023

Byla jsem tu .. a jestli ségra chce jít darovat tak určitě sem. Bude velmi spokojená, určo tak jako já :-)

Šárka 27.07.2023

Ségra byla na této klinice na umělém oplodnění, a co vím tak si ji moc chválila a co je víc povedlo se na druhý pokus,, už to chtěli vzdát ale naštěstí to šlo :-)

Katka 25.06.2023

Já jsem si tuhle kliniku našla že je fakt dobrá, jsem tam objednaná tak uvidíme jaké to bude :-)

Linda 28.04.2023

Určitě tuhle kliniku mohu doporučit.. mám s ní jen samé dobré zkušenosti.. byla jsem tam darovat dvakrát a nešla bych jinam..

Natka Linda 30.05.2023

Jednou jsem tady byla..a přemýšlím že pujdu znovu.. je to super klinika

Lenka 26.02.2023

Nám to teprve čeká, jsem zvědavá, co to vše obnáší a jak to bude. Mám z toho strach.

Pavla 09.02.2023

Na druhý pokus se nám to povedlo. Ale nebudu lhát, je to psychicky náročné, ale ta touha po dítěti tě podrží.

Lenka 27.01.2023

A za jak dlouho se vám povedlo otěhotnět? Je to hodně náročný proces?

Pavla 24.01.2023

Ano, oni ho mají. Ale ono ani nejde o tom, ale že jsou v ivf-zlin na umělé oplodnění nejlepší.

Pavla 26.12.2022

Já jsem tam byla na umělém oplodnění, nevyšlo nám poprvé, teď nám nabídli věrnostní program https://www.ivf-zlin.cz/26413n-vernostni-program

Lenka Pavla 13.01.2023

Takový program někdo má? To slyším poprvé.

Valérie 20.12.2022

Já tuto kliniku mohu vřele doporučit, je bezvadná :-) Byla jsem tam a mohu říct že opravdu lepší přístup a celkovou péči jsem ještě nezažila, je to opravdu skvělé po všech směrech :-)

Tereza 28.11.2022

Já jsem dlouho zvažovala kam půjdu, ale podle recenzí jsem se rozhodla pro tuto kliniku, a mohu ji také dále doporučit, je skvělá :-)

Andrea 27.09.2022

ahojky, já jsem na této klinice před pár lety darovala vajíčka.. a ráda na to vzpomínám. je to opravdu dost dobrá klinika.. :-) A hlavně jsem byla ráda že jsem mohla někomu pomoci :)

Iveta 25.08.2022

Já tady byla darovat :-) A mám jenom pozitivní zkušenosti :-) Určitě jestli zvažuješ tuto kliniku IVF zlín tak jdi do toho. mužu ji vřele doporučit :-)

Sabina 27.07.2022

Co by tě zajímalo? :-) Já jsem na této klinice IVF Zlín byla a byla jsem moc moc spokojená :-)

Soňa 27.05.2022

Ahojky, já osobní zkušenost nemám ale také se chystám tam jít :-) Kámoška tam byla a doporučila mi ji taky :-) Tak to zkusím..


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat