Diskuse na téma Vybavení kuchyně

07. 12. 2020 | Prosím o radu

Z jakého e-shopu kupujete kuchyňské potřeby? Aby byly kvalitní a za rozumnou cenu? Dovybavuju kuchyň a sháním nějaké praktické držáky a úložné prostory.

Krista 27.01.2024

Mám doma takový mišmaš, že vždycky spíš pořizuju po kusech, když mě něco zaujme.

Alizee 20.07.2023

Já sháním do kuchyně nějaké praktické organizéry na takové ty malé věci (houbičku, kartáč na nádobí, hadr apod) nemám ráda když to je položené okolo dřezu a máme teď všechno nové a moderní tak bych chtěla něco co k tomu bude sedět, ale všude jsem zatím viděla jenom takové obyčejné a nehezké organizéry tak jestli máte tip, kde se dají vybrat nějaké stylové budu ráda :))

Andrea 28.04.2023

Moc hezké věci mají na bakly.cz mají velký výběr a opravdu stylové a kvalitní kousky :-)

Bety-tyna Andrea 29.04.2023

Hledala jsem sklo do baru a tady mají krásný věci, mockrát díky že ses ozvala :-)

anastaziaa 18.12.2020

Není za co, já jsem to právě objevila a líbí se mi, že tam mají takové vychytávky.

Jaruškaa1 15.12.2020

Díky, mají tam hodně věcí co potřebuju a mají dobré ceny, tak zkouším objednat.

anastaziaa 14.12.2020

Koukněte sem na ideadomov cz já mám odtud super koše na třídění a mají spoustu ostatních doplňků do domácnosti.

Kiska 12.12.2020

Super, díky za tip, ten regál na kolečkách by se mi hodil.

Jaruškaa1 09.12.2020

Taky teď renovujeme kuchyň a chci mít tentokrát všechno dobře zorganizované, takže sháním praktické a jednotné koše na třídění odpadu a ještě nějaké šikovné a odolné krabice na věci do špajzu, takže se přidávám k dotazu, pokud jste někdo tohle kupoval. Díky

Micha-ella Jaruškaa1 21.07.2023

Já si koupila rovnou celou tuhle sadu https://www.bakly.cz/zone-denmark-sada-na-myti-nadobi-singles-black-330446 vypadá to moc hezky a je to fakt praktický. Nevím jestli sis představovala něco takovýho, ale zkus kouknout ;-)

Miruška22 Jaruškaa1 26.07.2023

Ty jo to je skvělý, přesně něco takovýho jsem si představovala, ale nemohla jsem to nikde sehnat aby to nepůsobilo lacině. Tohle je super, díky za sdílení :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat