Diskuse na téma Šijete doma?

23. 12. 2020 | Prosím o radu

Ahoj všem švadlenkám, poradíte mi prosím jaký šicí stroj koupit na takové to klasické domácí šití, sem tam nějaká oprava, sem tam deka, polštář, něco jednoduché pro děti?

Viki L. 27.12.2020

Holky, dokážu se naučit šít sama? Vybrala jsem si stroj a chci se do toho pustit, jenom doufám, že jsem se neunáhlila, a že to půjde...

Aneta 27.12.2020

Tak vám moc děkuju za rady, stroj už jsem si vybrala a objednala na tom e-shopu Šicí stroje, tak doufám, že jsem se trefila a bude mi vyhovovat.

miška4 Aneta 27.12.2020

Věřím, že budeš spokojená, jinak mě přišel už s navlečenými nitěmi, takže jsem se s tím nemusela zdržovat a mohla jsem rovnou šít ;-)

Soňa 27.12.2020

Dá se naučit šít jenom podle návodů na internetu, zvládl jste to někdo sám?

miška4 27.12.2020

Já jsem si koupila šicí stroj tady https://www.sicistroje-shop.cz/ mají nejlepší výběr a skvělý servis, takže určitě doporučuju objednat stroj od nich až budeš vědět jaký, když jsem potřebovala stroj opravit na vlastní náklady si ho rychle sami odvezli a opravili. Jo a objednávku mi doručili za 2 dny.

Aneta miška4 27.12.2020

Super, děkuju za radu, to zní dobře toho určitě využiju. Jaký model máš ty když už ohledně toho každýho zpovídám :D

miška4 miška4 27.12.2020

Já mám přímo tenhle https://www.sicistroje-shop.cz/janome-60507 a jiný už nikdy nechci, je skvělý.

Mnada 25.12.2020

Já mám multifunkční Singer a je super.

Aneta Mnada 25.12.2020

A kupovala si ho online nebo v kamenné prodejně? Budu teď kupovat samozřejmě online takže bych ocenila radu na nějaký spolehlivý e-shop.

Mnada Mnada 26.12.2020

Já ho kupovala už léta dozadu, takže s tím ti bohužel neporadím :-(

Aneta Mnada 26.12.2020

Nevadí, někdo se určitě najde. Prozradíš alespoň jaký model toho stroje máš?

Mnada Mnada 26.12.2020

Je to Singer Tradition.

anastaziaa 25.12.2020

Já mám šicí stroj už léta letoucí po mamce, takové už dneska k sehnání nejsou. Já už jsem na něj tak zvyknutá, že si nedokážu představit šít na jiném

Aneta 23.12.2020

Taky by se mi hodila rada s výběrem kvalitního šicího stroje...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat