Diskuse na téma Přivýdělek z domova u vašeho pc

Před 3 měsicijsem se pustila do přivydělku na internetu,moc jsme tomu nevěřila ale nyní vydím že se mi začíná trpělivost s moji praci na netu uročit. V dnešní době snad není člověk kterému by se nehodila nějaká ta korunka navíc.Pokud i ty takto přemýšlíš a chtěl/a by jsi si takto přivýdělávat, napis mi na email your.imp@centrum.cz Mohu ti nabidnout jeden až dva přivydělky, da se říct že jsou jedny z nejlehčích lteré dělám a zvládne ho každý kdo umí jen malinko s pc. Krásný zbytek dne přeje Jana

Jana Mrázková 21.03.2021

prosim info o přivýdělku děkuji

Lucie 16.11.2020

Vsechno jsou to podvodne nabidky,solidni domaci prace bez namahy neexistuje!!

dagmara 05.02.2016

výdělek bez práce, stačí mít PC , výhody při nakupování, více info na dada310@seznam.cz

Veronika 28.11.2013

Mám 4000,- KAŽDY měsíc a Roste Hledala jsem přivýdělek na rodičovské. Hodně jsem se učila, ale nyní mám ke svému platu na víc 4000,- a příjem stále roste. Navíc mě práce z domu baví čím dál více, takže je to zábava. Napište mi pro více informací, ráda Vám vše nezávazně vysvětlím http://www.okg-fit.cz/usedmikrasek usedmikrasek@gmail.com Veronika Skalová -03-001350

Jedná se o úplně nový projekt, který bylspuštěn 1.5. 2013. Skvělá myšlenka, solidní zakladatel - velmi úspěšný český podnikatel. Buďte u toho v začátcích z námi! Vše bez vstupních poplatků, bez závazků. Více informaci i registrace zde:-) http://www.joinsomethingnew.com/cs/MAVRA :-)

Nakupujete často v Tescu? My v tescu nakupujeme poměrně často. Narazila jsem na tyto stránky http://www.kupi.cz/letaky?u=6bk78 , kde se zaregistrujete a potom sbíráte bodíky (kupiky) , už za pouhou registrace dostanete bodiky.. za určite množství kupíku dostanete poměrně rychle kupony na nákup v tescu. Vše je zdarma.:-) Tak neváhejte a zaregistrujte se!:-)

Jitka marketakrpcova42 03.02.2016

Zdravím jsem tam zaregistrována , mužů se zeptat jak zjistím kolik mám kupiku a co se teď po registraci bude dít?.díky. Zimova

Blanka 18.04.2013

Kamarádka mi nedávno doporučila stránky, na kterých se dá poměrně rychle a jednoduše získat poukázky na nákup v Tescu. Stačí se registrovat zde: http://www.kupi.cz/?u=5unue. Vše je zdarma a hlavně ověřené a vyzkoušené. Jedná se o stránky, kde jsou shromážděny aktuální slevové letáky všech obchodních řetězců, takže je to i velmi praktické. :-) Za různé aktivity se vám načítají body (mj. i za pouhé přihlášení na tyto stránky) a ty pak jednoduše přeměníte na poukázku. Z mé strany OBROVSKÁ SPOKOJENOST s těmito stránkami. :-)

Hulk 19.03.2013

Nic na tom není a na pomoc je tu vždy překladač google. Není to typická česká klikačka, kde se odečítají nějaká procenta nebo kde nevyplácejí částku. HLEDÁTE VÝDĚLEK BEZ VSTUPNÍCH POPLATKÚ? Klikáním na reklamní odkazy si vlastní aktivitou můžete vyklikat až 30 dolarů denně! Registrace zadarmo zde http://www.buxinc.com/index.php?ref=balda23   Zadej: Register Vyplň : 1.) Username = uživatelské jméno = login – tímto jménem se budete přihlašovat do systému. 2.) Password = heslo pro vstup do systému 3.) Verify password = napište heslo ještě jednou 4.) Referer = kukuc27 = nevyplňujete 5.) Your name = Vaše jméno a příjmení 6.) Your email adress = Vaše emailová adresa 7.) Country = země . vyberte rozbalením roletky czech republik 8.) I accept the terms of service souhlasím s podmínkami – vyberte rozbalením roletky Yes, I accept = souhlasím 9.) Klikněte create account = vytvoř účet ( = vytvoř uživatelský účet.) 10.) přihlaste se do systému ( vyplnit vpravo nahoře login + heslo).Po přihlášení do uživatelského účtu klikněte na záložku View Ads = zobraz odkazy. Zde budete mít denně 4 až 5 odkazů. Na každý je třeba postupně (nenajednou)  kliknout – zobrazí se Vám reklama, zde si všimněte že vlevo nahoře seVám zobrazí odpočet sekund – 30 sekund musí být reklama zobrazená na monitoru. Po vypršení odpočtu 30 sekund se na stejném místě zobrazí Click a číslo např.2 a napravo se objeví číselná řada. Vy vyberete příslušné číslo ( např. onu 2 )a kliknete na něj. Počkáte až se načte web stránka a můžete ji křížkem smazat, a můžete kliknout na další odkaz, postup se opakuje. Za každé 30 sekundové zobrazení web stránky se Vám připočte na uživatelském účtu 5 dolarů.Je třeba se přihlásit do svého uživatelského účtu každý den a odklikat si své odkazy, jde jenom o pár minut, nic jiného to nestojí.

kacka Hulk 20.03.2013

tak jsem to zkusila.Jen nevim,kam se ukladaji penize a jak si je mohu vybrat.Porad Hulku,dik

Hulk 19.03.2013

HLEDÁTE VÝDĚLEK BEZ VSTUPNÍCH POPLATKÚ? Klikáním na reklamní odkazy si vlastní aktivitou můžete vyklikat až 5 dolarů denně! Registrace zadarmo zde http://www.bigmoneyptc.com/index.php?ref=balda23   Zadej: Register Vyplň : 1.) Username = uživatelské jméno = login – tímto jménem se budete přihlašovat do systému. 2.) Password = heslo pro vstup do systému 3.) Verify password = napište heslo ještě jednou 4.) Referer = kukuc27 = nevyplňujete 5.) Your name = Vaše jméno a příjmení 6.) Your email adress = Vaše emailová adresa 7.) Country = země . vyberte rozbalením roletky czech republik 8.) I accept the terms of service souhlasím s podmínkami – vyberte rozbalením roletky Yes, I accept = souhlasím 9.) Klikněte create account = vytvoř účet ( = vytvoř uživatelský účet.) 10.) přihlaste se do systému ( vyplnit vpravo nahoře login + heslo).Po přihlášení do uživatelského účtu klikněte na záložku View Ads = zobraz odkazy. Zde budete mít denně 4 až 5 odkazů. Na každý je třeba postupně (nenajednou)  kliknout – zobrazí se Vám reklama, zde si všimněte že vlevo nahoře seVám zobrazí odpočet sekund – 30 sekund musí být reklama zobrazená na monitoru. Po vypršení odpočtu 30 sekund se na stejném místě zobrazí Click a číslo např.2 a napravo se objeví číselná řada. Vy vyberete příslušné číslo ( např. onu 2 )a kliknete na něj. Počkáte až se načte web stránka a můžete ji křížkem smazat, a můžete kliknout na další odkaz, postup se opakuje. Za každé 30 sekundové zobrazení web stránky se Vám připočte na uživatelském účtu 1 dolar.Je třeba se přihlásit do svého uživatelského účtu každý den a odklikat si své odkazy, jde jenom o pár minut, nic jiného to nestojí.

Mic Hulk 29.09.2014

Hulku a už tě zaplatili?:-D

petr 11.03.2013

Jednoduchá klikačka, výplata již od koruny ! http://www.banerky.cz/?page_id=14&ref_link_user=dajmi5

veveruska 06.03.2013

Ahoj, koukni na web kupi.cz: http://www.kupi.cz?u=ab57m Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup. Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: http://www.kupi.cz?u=ab57m

Jurko 31.08.2012

Dobrý den, zaregistrujte se na těchto dvou odkazech http://dollarsincome.com/-135180.htm http://moneyfastmachine.com/-133455.htm Jsou to nové stránky, které platí za klikání na reklamy, minimální payout je 15$ a denně lze naklikat 2$ a skutečně vyplácí. Po registraci stačí kliknout v levo na surf sites a vždy kliknout na zelený terčík a počkat určitou dobu.Denně přes 100 reklam. Po registraci stačí nahoře vedle svého jména kliknout na portrét a vyplnit tam pár informací o sobě anebo tam dát obrázek z netu azvýší se Vám zdarma rank. Zdá se Vám minimální payout příliš vysoký? Také jsem si to říkal, ale admin každých 7 dní podle určitých kritérii kontroluje zdá jste aktivní a klikáte na surf site a na reklamy. A každých 7 dní dává zdarma vyšší rank (manager) a niní se Vám sníží minimální payout na 5$. To už zní dobře ne? Když na payout naklikáte za 3 dny. Ovšem musíte být aktivní, jakmile nebudete rank manager zmizí a budete opět amateur.

Ballerinka1@seznam.cz 14.08.2012

Jakoukoliv práci na doma, nabídněte, kdokoliv

Květinka Ballerinka1@seznam.cz 16.08.2012

Dobrý den, Spolupracuji s českou firmou SBS TRADE, která již 12 let dodává na trh kvalitní ověřené zboží.Pracuji jako distributor Jablonecké bižuterie a přivádím do firmy nové prodejce, v čemž spočívá práce na pc. Zdůraznuji, že tím, že se zaregistrujete , se ničím nezavazujete, záleží jen na Vás , kolik času tomu budete věnovat, kolik si chcete vydělat nebo můžete být jen samospotřebitel( nakupovat jen pro sebe se slevou 20% doživotně) a můžete plně využívat všech výhod, které spolupráce s touto firmou obnáší. SBS TRADE je stabilní , zavedená výrobní společnost, která klade obrovský důraz na kvalitu svých produktů a motivaci svých distributorů. Je zcela na každém jakou formu spolupráce zvolí-zda hodláte ušetřit při nákupu zboží anebo si chcete přivydělat prodejem.SBS TRADE však také díky FLEXIKARIÉŘE, nabízí možnost kariérního růstu na managerské pozice a z toho plynoucí nadstandardní příjmy formou provizí. CO NABÍZÍME? Chirurugickou ocel, stříbro, pozlacené, postříbřené šperky z tombaku,hematit,magnetické náramky. Vše je bez obsahu niklu, takže je vhodná i pro alergiky. Vše se zárukou 24 měsíců. Tato bižuterie odolává běžnému otěru, styku s vodou /i mořskou/, ale i lidskému potu. Každý výrobek je opatřen značkou společností SBS trade,která má tuto ochrannou značku registrovanou../Naše produkty jsou zlaceny 18ti kt. zlatem. VÝHODY SPOLUPRÁCE: -žádné povinné obraty -žádné měsíční poplatky, za neaktivnost( ničemu se nezavazujete, pokud Vám to nepůjde, můžete nakupovat pro sebe a své blízké se slevou20% doživotně, ale nikdo Vás k ničemu nebude nutit. -pracujeme v načítacím bodovém systému / stav bodů se nenuluje na konci měsíce a dosažená sleva vám zůstává / - slevy na nákup jsou doživotní, bez ohledu na to, zda nakupujete,či né -česká firma, s českým vedením, jeden majitel -okamžitý zisk z prodeje -měsíční provize z prodejců -záruční a pozáruční servis / 100% / -slevy na nákup 20-40% -provize z prodejců - 5% z obratu ( z nákupu) -manažerské provize - 40-100% ze zisku struktury -sklady jsou i na Slovensku MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE: Prodej šperků Registrování nových lidí Obojí Nebo jak jsem již psala se můžete jen zaregisatrovat a být samospotřebitel a nakupovat jen pro sebe se slevou 20% doživotně CO bude obsahovat registrační balíček? - nový katalog SBS trade - plastovou měrku na prsteny - školící materiály SBS trade - doživotní slevu 20% ( 20% sleva je na každý objednaný kousek) Cena registrace? Registrace stojí pouze 150 Kč...JAK TO FUNGUJE DÁL? Každý, kdo se zaregistruje, nahlásí své celé jméno, doručovací adresu, funkční email a telefon. S novým človíčkem se domluvím,že se mi pak ozve, když má registraci doma, až pak ho hlásím na sklad a je mu přiděleno ID, pod kterým vlastně komunikuje se skladem a je vedený v systému. Novým lidem posílám info, jak se vypisuje objednávka, …. PRODEJ ŠPERKŮ- Dostanete krásný nový katalog, který Vám umožní oslovit své první zákazníky, když se zaregistrujete, přestává pro Vás platit katalogové ceny a nakupujete se slevou 20%.Sleva 20% je na každý objednaný kousek. Prodáváte za cenu katalogovou a rozdíl, je Váš okamžitý zisk.Jak si naúčtujete poštovné, to záleží již na Vás jak si to ošéfujete. REGISTROVÁNÍ LIDÍ A to není vše, můžete registrovat lidi pod sebe a vytvořit si pravidelný příjem či doživotní rentu. Registrovat můžete buď ty, kteří si chtějí také přivydělat ,a le také samospotřebitele, kteří by chtěli nakupovat doživotně pro sebe se slevou 20%. Skvělé je, že není nic povinného. REGISTRACE NOVÝCH ČLENŮ Proč tolik lidí shání manuální práci na doma? Každý chce radši skládat nějaké letáky x hodin a za pár drobných či skládat kuličkové pera…já jsem opravdu takovou práci také hledala, chtěla jsem si vydělat aspoň na nějakou tu složenku…Pak jsme natrefila na mojí sponzoru, která už u téhle firmy fungovala třetím rokem, věnovala se tomu, takže měla úspěch i peníze.Inzerovala na inzerci, kde byla hodnocena, tak sem viděla, že to není žádný podvod. Registrace stála tehdy 550 kč malá a velká 1399 kč. To už byla docela fakt investice na to, že člověk vůbec netušil, zda mu to půjde. Ale šla jsem do toho a hned jsem začala registrovat lidi. Je skvělé, že to jde dělat právě z domova, v klidu od pc. Nikde žádný bordel s letáky?! Víte v čem spočívá výhoda inzerce na internetu? Že vy osobně nikomu nic nevnucujete. Napíšete si inzerát, připravíte si info dopis o této práci a můžete začít. Dneska je jiná doma. Kdo si někdo něco přeje, napíše si o to sám. Odpadá to pomyslné nabízení něčeho. Vy jen přepošlete připravené info, otázka ani né minuty. Kdo má zájem se zaregistrovat, tak se Vám nahlásí a vy mu pošlete registraci. Registrace si musí svým lidem každý posílat sám,ze skladu je šílená čekací doba, tzn., že si objednáte registrační balíčky ( jaký počet chcete) a pak to svému člověku pošlete. Registrace se posílají na dobírku, takže peníze za registrace dostanete zpět + i za poštovné, takže investice je pak 0. Když si objednáváte registrace( ty jsou bodované), tak Vás každý nákup,Váš i ve Vaší skupině tlačí na vyšší pozici,první meta, pozice manažera M1. A co když Vám to nepůjde? Co prvotní investice? Stačí když si uděláte nějaký nákup pro sebe, zboží je opravdu moc pěkné a máte těch 200 kč zpět. Opakuji, že slevu 20% máte na každý objednaný kousek a to doživotně, ať už pracujete nebo ne. Nejčastější otázky: Zboží se objednává v regionálních skladech a to každou neděli a každé pondělí do 16.00. Objednávat je možno faxem, telefonicky i mailem. Zboží,které objednáte v pondělí, máte již následující pondělí, nejpozději – v úterý doma. Zboží chodí poštou, jako cenné psaní, na dobírku, vždy na adresu distributora.Ten vypíše záruční list a předá zboží zákazníkovi. Zboží chodí ze skladu odečtené již po 20% slevě( na každý obj. ks), vyberete cenu katalogovou, naúčtujete poštovné( záleží na každém, jak si to šéfuje) a zisk máte hned v ruce. Jak se řeší reklamace? Oprávněná reklamace je vždy vyřízena kladně. Zákazník musí být vždy spokojen. Je možno zboží vyměnit? Pokud se vám stane, že si zákazník objedná špatnou velikost nebo délku…Je možno po domluvě se skladem, zboží vyměnit. Samozřejmě, že zboží nesmí být nošeno. Dostane zákazník záruční list? Samozřejmě. Každé, i to sebemenší zlatíčko má svůj záruční list. Záruční list chodí automaticky ke každému zboží. Co když mi prodej nepůjde? Šperky se zdobíme už tisíce let a zdobit se jimi ještě dlouho budeme… Výhodou u šperků je to, že se buď líbí, nebo nelíbí. Proto taky máme velmi široký sortiment, který je zaměřený na všechny věkové skupiny. Pokud nemáte buňky na prodej zboží…, můžete se rozhodnout pro druhou variantu a to - registrovat nové prodejce. Věřte, že ani tahle varianta není k zahození.. Opravdu šperky nezčernají??? Věřte, že nezčernají. Odolávají vodě, dokonce i mořské. Nejedná se o běžnou bižuterii,na kterou jsme byli zvyklí. Ostatně, kdo vám dnes dá dvouletou záruku na bižuterii…? Na bižuterii, s kterou se můžete koupat, mýt si ruce…? Kde mohu šperky nabízet? Velmi dobré zkušenosti z prodejem mám všude tam,kde je větší cirkulace lidí – solárka , nehtové modeláže, fitcentra, kadeřnictví…Tam všude můžete nechat ležet svůj katalog se svým kontaktem.Do katalogu si napíšete i své ID, takže v případě, že se zákazník ozve přímo na sklad, je nákup přidělen Vám. Ale budete se možná divit…I všude tam,kde je pouze mužský kolektiv. Pak mi ale došlo,proč tomu tak je. Víte, muži nám sice rádi udělají nějakou tu radost nebo připraví překvapení…Ale to,co je nebaví,je lítat po obchodech a shánět pro nás dárky…To je pro většinu mužů přímo utrpení… Co si myslíte, že pak udělá takový muž,když mu nabídnete takovou krásu, za skvělé ceny a navíc mu ji i objednáte a následně i donesete… Spadne mu kámen ze srdce, že má vyřešený problém a zároveň ví, že jeho nejmilejší polovička bude mít úžasné překvapení… Navíc teď máme v nabídce i naprosto fantastické a nepřekonatelné náramky FORZA BALANCE - díky převratným hologramům s informací o Shumanově rezonanci, pomáhají tyto náramky mnoha lidem s jejich obtížemi. Nosí je i celá řada sportovců a celebrit, protože prostě fungují - o čemž se lze přesvědčit okamžitě. Naše náramky dodáváme scertifikátem pravosti a zárukou účinnosti! I NA TYTO NÁRAMKY SE VZTAHUJE SLEVA 20%!!!!!!! Když budete mít zájem o registraci pište na tento email svet-sperku@seznam.cz.. K registraci budu potřebovat vaše jméno, adresu, telefon, email . S pozdravem Květa Habáňová :)

mystica Ballerinka1@seznam.cz 07.12.2012

www.zumail.cz/jsemzuu/a5c2b0cc858ed5b6 funguje

Ballerinka1@seznam.cz 14.08.2012

Hezký večer, měla bych zájem o bližší info, s pozdravem Dana

majadi 13.08.2012

Zkuste to a zaregistrujte se ZDARMA http://www.getprelaunch.com/majadi

ivuš 07.08.2012

http://www.goldenbiz.eu/index.php?ido2=128489 :) zaručeně fungující:)

Tracy 09.07.2012

Zde najdete osvědčené tipy jak si vydělat na internetu: http://internetovyprivydelek.webnode.cz/ Neváhejte a zečněte vydělávat ještě dnes;)

Šárka 01.06.2012

Může se hodit, pár stovek navíc? Každému se hodí každá korunka navíc i mě. Pokud máte počítač a připojení k internetu, tak můžete začít třeba HNED TEĎ!!! Bez poplatků a rizik, že o něco příjdete! Napiště si o bližší informace. ssvancarova@centrum.cz

jmhad Šárka 03.06.2012

zkoušel jsem takovou práci a můj poznatek je,že každá,snad kromě nabízení nějakých služeb či výrobků na své náklady,se jedná o "letadlo".Tedy nalákat někoho dalšího na takovou práci,pochopitelně za vstupní poplatek,o kterém se předem nemluví.;-)

Andrea 13.02.2012

Chybí Vám peníze na zábavu s dětmi? Zkuste tohle! jednoduchá práce, která se mi stala i koníčkem. Zvládám při zaměstnání, domácnosti i své dceři. Díky tomuto přivýdělku jsem si zajistila další pravidelný příjem, kterým platím hypotéku a aktivity s dcerou. Najděte si chvilku denně, využijte svého PC a vydělávejte. Pokud je člověk aspoň trochu aktivní, má výdělek jistý! Ráda pomohu v začátcích. Napište si o informace, budu se těšit trtkova.andrea@seznam.cz

lenka.77@centrum.cz Andrea 16.02.2012

prosím o více informací,doufám,že to funguje,zkusila jsem už víc prací a výsledek nula.Děkuji předem


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat