Diskuse na téma Přívěsky Pandora?

17. 05. 2013 | Prosím o radu

Zdravím. Dostala jsem náramek od kamarádky z Prahy, poslala mi ho poštou k narozeninám :) A nemám na něj zatím přívěsky..Ale chtěla jsem se zeptat, kde se dají přívěsky pandora sehnat v Brně..Může mi prosím někdo poradit? ylo mi řečeno, že ve Vaňkovce, ale já jsem si toho tam nikde nevšimla :( Děkuji za radu ! :)

Simona 27.10.2021

Nemůžu si pomoct, ale tato značka mi přijde hrozně okoukaná. Osobně mám radši originální šperky, což jsem našla třeba na Olivie.cz

Darja Simona 23.05.2023

Já teda souhlasím Simčo, Pandoru jsem nikdy nějak neobdivovala... Tento obchod je moc fajn, hlavně se tam dají sehnat i věci pro děcka i chlapy, což dost oceňuju, jelikož ráda nakupuji šperky k narozeninám či vánocům. A řekla bych že mají i originální kousky. :) Teď jsem zrovna brala dceři přívěsek s řetízkem s krásným jemným andílkem a moc se jí líbil. :)

Laugher 14.02.2017

www.olympia-centrum.cz

Anita 19.12.2016

Ahoj holky jsem celkem zklamaná přítel mi koupil naramek Pandora je to první náramek ale nevěděl to že když koupi dva klipy dostane k tomu bezpečná zdarma když jsem mu to řekla šel s tím do Pandory a že to doplatí ale ňák to nevyšlo pac to měl uz koupené déle než 14 dní nekde slečna naka psala že se musí začínat první Pandorou takže náramek dva klipy a bezpecak zdarma jinak se tím prý porušují pravidla jsem v tomto úplně nová byla bych rada kdyby jste mi tu nekdo odepsal zatím děkuji za každou odpoved

StankaHoy 20.12.2015

Pandora je pěkná, ale už ji má skoro každý. Je to ted hrozná moda a to se mi nelíbí. Radši bych nějaký originálnější šperk, než potkat 20 lidí se stejnou věcí.

Kajolla StankaHoy 09.01.2016

Souhlasím, je to pěkné, ale má to každý. Radši najdu něco na internetu v cizině nebo si něco udělám nebo si něco nechám vyrobit u profíků, aby to bylo dokonalé. Pak mám naprostý originál jen a jen můj. A dát je jako dárek je super.

Gertruda88 21.05.2013

Pandora se prodává ve vaňkovce i v olympii. Ve vaňkovce je to v obchodu s gallery. Mají jenom stánek nahoře, mám za to, že naproti je reserved a promod.I když nevím, jestli si to nepletu, předtím byl ten stánek skoro u douglasu.No a v olympii je s gallery taky,ale tam se myslím pandora neprodává, protože tam má pandora samostatný obchod. Tak snad ti to bude stačit. Tak až se ti dobře vybírá :) Já už mám přívěšky 4 *1* a už zas plánuju další nákup

Retinger Gertruda88 01.09.2014

ja nakupuju tady a zatim spokojenost http://pandora-sperky.cz/naramky-a26


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat