Diskuse na téma Hlídání dětí

20. 05. 2013 | Prosím o radu

Ahojte, moje sestra mě poprosila abych se vas tu na neco zeptala. Bohuzel doma nemají počítač a tak to zůstalo na mě >:( Má tříletýho syna a hledá na prázdniny ňáké hlídací centrum nebo školky. Všem děkuji dopředu za odpověď :-)

Klára 26.10.2022

Nějaké tipy na dárky? Jaký a kde kupujete? Děkuju za tipy, Praha a okolí

Janča Klára 27.10.2022

A pro jak starý dítě hledáš dárek? Co má rád/a a tak dále…?

Darina Klára 29.10.2022

Zajdi do https://www.galerieharfa.cz ve Vysočanech, jsou tam super obchody a spousta zajímavých i pro děti, určo vybereš ;)

Klára Klára 30.10.2022

Díky za tip, zajdu tam koukám podle stránek že tam mají obchod se zbožím od Disneyho, to je perfektní :)

Laugher 14.02.2017

www.hlidacky.cz

Jaruš 02.03.2015

Já mám skvělé zkušenosti z hlídáním dětí u Terezky. www.hlidanidetiuterezky.cz Holka je tam spokojená a já potom taky :-)

petra 05.01.2014

Nabízím dlouhodobé i jednorázové hlídání dětí již od miminek. jsem maminka (36let) dvou dětí 10 a 6 roků tak skušeností mám dost,jsem nekuřačka,děti mám ráda , mám skušenost i s hlídáním v rodině holčičky od 6m .a pro dítko je to lepší že je ve svém prostředí.Mohu hlídat od 8 do 14.30 hod nebo dle dohody , nejdéle však do 16.00 občas Olomouc......vackovape@seznam.cz

Bony 25.08.2013

Naštěstí to jsou převážně americké filmy :-) Když si do té školky či centra zajde podívat, popovídat si jak to tam je zajeté, tak bych se nebála únosu XD Ale prověřovat je důležité :) kamarádka měla osobní chůvu pro malou a po nějaké době zjistila, že ji kradla peníze a bez dovolení su půjčovala auto..

kačkaclap 24.08.2013

jéééjda, 8čky. Na těch byl manžel minulý týden, přišel teda jen o dvě na pravé straně. Je otřesně nateklý. Takovou zásobu zmrzliny jsme doma dlouho neměli :-O

mamina 22.07.2013

Ahoj, já naštěstí v létě hlídání mám zajištěný, jen teď ze začátku jsem mšla problém s hlídáním. Byla jsem na vyřezávání 8ček a malýho neměl kdo hlídat přes den a mě si navíc po zákroku ve špitále nechali. Obrátila jsem se tady na tu školku http://www.seberacek.eu/. Je super, že byly ochotni jet i k nám domů a malýho hlídat tam. *1*

Julie 30.06.2013

Status studentky neni nemoc :) Spousta mych kamaradek z vysoke hlidaly deti a byly soucasti rodiny. Jezdily s rodinami na dovolene, davali si darky na Vanoce a narozeniny a fungovalo to naprosto skvele :) Neni ceho se bat :)

tamca 24.06.2013

Já dávám dceru do rodinného centra Honzík na Praze 4, je to jako školka i jesličky, zatím se tam pořád těší, tak snad jí to vydrží co nejdýl

klarkac 23.06.2013

Myslíte Lenko? Moje setra je až moc paranoidní pořád kouká na filmy jak unáší děti a tak, až moc se o něj bojí aji když jsem s ní já tak vyšiluje, když si spolu hrajem ať mu neublížím hrůza no občas*4* ale vyřídím jí to :-)

Lenka 26.05.2013

Dobrý den, být Vaší sestrou, tak se zase až tolik hlídání studentkami nebojím. Sama hlídám děti už patým rokem, od doby co jsem nastoupila na VŠ a vždy byly všechny rodiny spokojené, nikdy nebyl žádný problém a nikdy se žádnému dítěti nic nestalo. Naopak se "moje" děti většinou nemůžou dočkat toho kdy přijdu. Slečna na hlídání je na prcka vždy odpočatá, milá (tedy měla by být) a má energii, kterou maminky občas postrádají, takže se mu věnuje na 100 %. Tak buď mrkněte na internet po inzerátech nebo zkuste přes agentury zprostředkující hlídání. Hezký den Lenka

klarkac 25.05.2013

jo soráč na to jsem zapoměla :-D z Prahy, no a s tou studentkou to teda nevím, sestra je hodně opatrna na prcka a nevím jestli by zvládla že by ji hlídala cizý slečna a ještě studentka vím že je to v téhle době asi normální ale nevím nevím zkusím jí to navrhnout :-D

blanza 24.05.2013

a proc hledat skolku neni lepsi jen treba naka pani na hlidani? treba studentku ja myslim ze by se jich naslo spousta tech co by jsi chteli trosku vydelat, vim ze sverit dite nekomu cizymu je asi tezky ale naky pohovor a zkouska hlidani a bylo by to :-) ale mohla by jsi napsat odkud jsi :-P


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat