Diskuse na téma super slevy na všechno :)

31. 07. 2013 | Oblíbené značky

Ahoj, podívej se na stránečky jsou tam pěkné slevy, třeba si vybereš! http://www.vykupto.cz?ref=4c51c7842c89f

anastaziaa 27.02.2024

V galerii Harfa v pražských Vysočanech mají teď moc hezké věci a hodně slev, s jejich aplikací vždycky vychytám ty nej :)

karinka 10.01.2024

Za mě baagl, kupovali jsme v srpnu malému tašku, je lehoučká, vejde se tam spousta věcí, lehce se čistí.

simona karinka 14.01.2024

Jakou máte přesně prosím? A jak sedí na zádech? Děkuji

Eliska 24.01.2023

Pridavam svoji zkusenost se super eshopem. Vzdycky kdyz potrebuju na jakoukoliv prilezitost darecek, tak vzdycky tam sezenu, maji toho hodne, je rozhodne z ceho vybirat. Kouknete na Darkoviny ;)

Dita 29.06.2022

Já nejradši chodím do galerie harfa v pražských Vysočanech, mají tam spoustu skvělých obchodů :)

Monika Dita 30.06.2022

To je fakt, tam je to super

Marcela Dita 01.07.2022

To je super, ale já po obchodech nerada lítám :) Mám raději nákup na netu. A co se týká mody, tak to nakupuju na zoot :)

Mindy 03.04.2022

Ahojky holky, kde nejraději nakupujete modu? Kde máte jistotu, že vždycky nakoupíte, oblečení bude kvalitní, hezké a perfektně padne?

Laurinka Mindy 27.04.2022

No, na netu :) A nejraději na zoot. Jednak mají super výběr a jednak mají tu jejich privátní značku a ta je teda perfektní. Krásně sedí a hlavně mají fakt stylový kousky.

Ella Mindy 03.06.2022

Můj chlap má od nich rád oblečení jejich privátní značky :) Takže jsem ráda, že jsem našla shop, kde mu oblečení sedí a kde je mu pohodlný. Teď jsem mu tam kupovala tohle tričko https://www.zoot.cz/polozka/1910659/bile-panske-tricko-zoot-original-knedlik-vs-nok-2 a zase perfektně sedí :)

Marcela Mindy 30.06.2022

Ja jsem kamosce kupovala na zootu ted tricko k narozkam a vubec ji nesedelo, poslala jsem tedy zpet a krome vracenych penez mi poslali i slevovy kod NESEDIVAMTO na 20%!!! To jsem nadsena haha, ted jsem vybrala kamosce jiny tricko a sobe taky neco a jeste usetrim. :))))) Kod lze pouzit i opakovane, takze klidne vyuzijte taky. ;)

Věrka 27.11.2019

Jj, my kupujeme obojí. A musím říct, že jsou to asi nejchutnější hotová jídla, protože našim moc chutnají a jiný jíst nechtějí. Já jsem za to ráda, protože ty kapsičky od Sunárku jsou praktický, nemusím s sebou tahat lžičku a pak tahat prázdnou skleničku.

Berenika 26.06.2019

Tak to já nejraději nakupuji tady https://www.different.cz/, mají super kousky za dobré ceny :-)

Petra 11.09.2018

nevím no, raději mám nakupování v klasickém nákupním centru. Hlavne si vybíram take, kde se spojí příjemné s užitečným. Děti se zabaví, majíme se a za super ceny nakoupime

Anička 14.09.2017

To ano, tam maji skoro porad a na hodne veci slevy. Ted jsem si prijizdela satnik a budu muset doplnit zimni obleceni :))

Alexa Anička 20.09.2017

Nejvyšší čas na nakupy :) Ja miluji vecerni nakupy :)

Zuzana Alexa 24.09.2017

Noo to muze byt zajimavy, maji pri tom v tom freeport.cz nejakou akcicku ci tak?

Vladimír Zuzana 15.10.2018

super slevy na všechni najdeš v Hatích. ted budou mít super slevy na zimní bundy až 70%. Doporučuji

Monika 10.09.2017

Tak prave kvuli tomu jezdim do freeportu :))

Alexa 08.10.2016

Jo ja nakupuji jedine ve slevach, prijde mi ze toho nakupu ma pak clovek vetsi radost, takze proto casto jezdime do freeportu, pokazde tam maji na neco slevy

emi 08.09.2016

Co znackove obleceni, dari se vam jej nakupovat se slevami?

Linda 07.06.2016

Já kupuji velmi levně bižuterii. Objednávám to přes stránky www.tomelis.cz, kde mají zdařilý e-shop. Z širokého sortimentu za nízké ceny se vybírá moc dobře.

Klarita 31.05.2016

a co je to ten freeport? To je nějaký eshop nebo co? Nikdy jsem o tom neslyšela...

Renata Klarita 31.05.2016

to je obchodní centrum, najdeš tam snad všechny modni značky na který si vzpomeneš, navíc tam mají dobré slevy :-)

Klarita Renata 01.06.2016

aha, tak to zní super, bála jsem se že je to nej nějaký eshop, tak to já tam určitě zajedu, dík za tip*5*

Renata 31.05.2016

jo, freeport je super, vždycky na jejich webu freeport.cz najdu nějakou akci *5*

Barbucha26 27.05.2016

Holky, nečetla jsem celou diskuzi, ale nemáte zkušenosti s kabelkama od značky Desigual? Jaky je poměr cena/kvalita?

anet Barbucha26 30.05.2016

ahoj, já jsem nedávno nakupovala kabelku ve freeportu v desigualu a jsem s ní zatím spokojená :)

Niccol 11.12.2015

Ty prsteny jsou úžasné :) všimla jsem si, že k nim dávají i fotoknihu o vzniku prstenu. To je skvělý! Takový najít pod stromečkem tak asi omdlím <3

Tichavka 08.12.2015

Pokud chcete někdo pořídit kvalitní ručně vyráběné snubní prsteny (nebo i jiné), tak tady po registraci sleva 25% http://prsteny-hodinky.cz/3-snubni-prsteny

Petra 25.09.2015

A kruci zase jsem to propasla..:-( cas mam az ted tak doufam ze tam ještě nejaky slevicky zustali…:-)

Natali 15.09.2015

Ahoj, no jestli hledate super slevy, tak vyrazte do Freeportu, my se tam chystame 19.zaří na narozeninou akci (www.freeport.cz/late-night-shopping-na-freeportu-jiz-19-zari-oslavi-freeport-sve-12-narozeniny), slavi 12 let a mají vecerni nakupovani s opravdu velkymi slevami..:-)

Staňka Natali 11.04.2016

Do Freeportu taky jezdíváme. Teď tam pojedeme nakupovat sportovní oblčení na jaro. V Hervisu mají slevy až 70 %.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat