Diskuse na téma Spalovač tuků Pyrolis

06. 12. 2013 | Hubnutí

Ahoj, ráda bych se Vás zeptala, zda některá nemáte osobní zkušenost se spalovačem Pyrolis? Začala jsem chodit do fitka a potřebovala bych něco kvalitního na zrychlení metabolismu i urychlení spalování tuků. Tamní trenérka mi doporučila právě tento spalovák, že s ním mají dobré zkušenosti, protože oproti ostatním spalovačům obsahuje více těch účinných látek na spalování tuků a výrazně potlačuje chuť na sladké. Dívala jsem se na něj na netu a je pravda, že jsem na něj našla hodně velmi dobrých referencí, ale přece jen ještě nějak váhám. Dobré reference jsem třeba našla i na nějaký Shred-X Rippedcore, kde právě oba by měly být bez chemických přísad.:-O Díky moc za radu

PetraK 18.01.2024

Ahoj, prosím nějaké zkušenosti s prášky na hubnutí? Už jsem zoufalá. Zkusila jsem snad všechno.. Děkuji

Alena PetraK 23.01.2024

Prášky nedoporučuji určitě. Zkuste třeba keto. Jsem zvyklá na ketofit, po menším balení objednáte ve zkušebním balíčku a pak uvidíte co vám nejvíce chutná. https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-dieta-zkusebni-balicek.

KateřinaŠ PetraK 26.03.2024

Za mě v žádném případě prášky. Je to k ničemu, jen do sebe dáváte chemii a nemá to stejně účinek. Takže spíš nějaká dieta + sport, masáže apod.

Marta 25.02.2017

holky který spalovač je v pohodě? Nebo takový žádný není? Protože mám pocit že jsem nikde žádný dobrý nenašla...

Laugher 21.02.2017

Tento spalovač jsem ještě nikde neviděla

Julča 19.02.2017

jaké spalovače holky používáte? Já jsem už zkoušela dva a vždycky to bylo docela bez výsledku, tak se chci zeptat na rady zkušených...

Dáša 12.02.2017

holky jaké spalovače jsou teda dobré? Koukala jsem se všude možně na internetu a na nic extra jsem teda nenarazila... :(

Mata 02.02.2017

Jaká je výhoda spalovačů tuků?

Renda Mata 03.02.2017

To se používá když cvičíš a chceš hubnout :-)

Marta Renda 05.02.2017

Já jsem je začínala jíst, když jsem začínala cvičit, je to super, kila jdou líp dolů :-) našla jsem to na webu www.fitness4u.cz

Monča Marta 07.02.2017

Také si to u nich kupuji, jde s tím hubnutí mnohem líp :-)

Jitka 30.01.2017

no jenže to se v tom člověk musí aspoň trochu orientovat a pak zjistí co a jak, jenže já to neznám, tak proto se ptám víš. Takže jestli mi můžeš nějak pomoci, tak prosím řekni, poraď

Monika 29.01.2017

ono je to docela těžké shodit kila dolů... člověk se furt musí snažit a ono to taky ne vždy jde žejo ;) ale tak neboj se používát doplňky a sportovní výživu..

Jitka 28.01.2017

holky prosím vás jak to dělaté při hubnutí? Mně se vlastně vůbec nedaří shodit ani kilo a to už se o to pokouším půl roku. Pravidelně cvičím, sportuji, dobře nebo teda zdravě jím a furt nic...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53
188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat