Diskuse na téma Jak zabavit babičku a dědu

Ahojky, s prarodiči to není vždy jednoduché...máte někdo tipy na to, jak je zabavit?

Simona K. 11.03.2023

https://darek-pro-maminku.cz/

Simona 29.06.2022

Já třeba teď s babičkou procházím kurz olejomalby a babičku to moc baví a já si to teda taky moc užívám :) koukněte na https://www.kurzyproradost.cz/

Petra Simona 30.06.2022

To je perfektní nápad!

Simona Simona 26.07.2022

Ráda jsem poradila, už vybíráme další kurz ;)

Lucka Simona 27.07.2022

Moc děkuju za skvělý doporučení :)

Simona Simona 28.07.2022

Tak hlavně aby si to užila babička/děda ;)

Co třeba puzzle?;-);-)

Gita moravačkaaja-17 13.12.2016

Jj, puzzle jsou fakt perfektní tip. Já koupila dětem www.designoutlet.cz/puzzle-old-trees-500-dilku-50x50-cm a po složení jsou pěkným doplňkem do domácnosti.

moravačkaaja-17 Gita 17.12.2016

Ano máte pravdu.Já dostala od dětí vloni na vánoce,od dcery 3000 dílků Strahovskou knihovnu,mám ji pověšenou v chodbě a je to moc hezké.Od syna jsem dostala 6000 dílků tu budu stavět teď přes zimu.

ty jo super tip! díky, pořídím asi dědovi, býval kronikář, tak to by mohlo být přesně něco pro něho :) nějaký další tipy na zabavení staroušků?

Alenka 20.12.2013

Super, moc díky za tip...hned pro to dneska po práci skočím, koupím jí k tomu ještě čaje u Oxalisu a budu nejenom super dárek k Vánocům, ale i zábavu pro babičku :)

Lenka S. 20.12.2013

jj určitě joo, já jsem to koupila teda přímo na babičkářství, ale určitě to mají i v knihkupectví...jukni sem, tady se můžeš podívat, jak to vypadá vevnitř: http://www.babickarstvi.cz/1-kniha-vzpominek-babicko-vypravej-9788026048664.html

Alenka 20.12.2013

ty jo to je boží nápad a jak to vypadá vevnitř? dá se to koupit také normálně v knihkupectví?

Lenka S. 20.12.2013

hele nedávno jsem koupila mámě takovou kroniku...jmenuj se to Babičko, vyprávěj...je to knížka, kde je uvedena asi stovka nezodpovězených otázek, které musí ona zodpovědět a vepsat do knížky (existuje i verze pro dědečka). Otázky se týkají celého života, kam chodila babička do školy, kde pracovala, jak se seznámila s dědou apod. Když se jí to podaří celý vyplnit, vznikna originální kronika celýho jejího života. Navíc je tam i místo na vlepení fotek a předpřipravenej rodokmen...od tý doby, co to máma má, tak úplně ožila, je teď hrozně důležitá, protože má tak důležitou práci a nemá na nás vůbec čas...jukni na babickarstvi.cz - mají tam i další tipy na dárky pro babičky a dědy


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat