Diskuse na téma nevim si rady :(

Dobrý den, letos mi bude 20 let, našla jsem si po roce partnera kterému bylo letos 22, jsme spolu 5 měsíců, 1 měsíc vše hezké, ale jak se říká začátky jsou vždy hezké, ale udělala jsem chybu tu největší to že jsem mu rozkazovala, nedávala jsem mu prostor, teď vím že ho ztrácím, dělám vše proto aby to bylo hezké, proběhlo spoustu rozhovoru s jeho matkou atd..co a jak mám dělat, řekla jsem si že prostě nechám situaci takovou ze si budeme verny, budeme se mít rádi...ale nejhorší asi je to že mi partner říká že to nemá cenu, pracuje u poli... A mám strach že v Tom někdo je, najednou mi začal říkat že mu začala chybět samota a tak podobně...já si sním otom promluvila, teď jsme na Tom i finančně špatně, myslíte že je to také důsledek toho? Já neměla zaměstnání teď už ho mám ale je to čerstvý, ale nezb:-Pivaji mu na nic finance....je i odtazity a říkal že ho už trn vztah nebaví, když se ho zeptám jestly mě miluje řekne ano....vůbec nevím co zatím jiného může být a jak vztah zachranit aby ho to semnou začalo zase bavit, a začít od začátku bez hádek a užívat si to:-O prosím o radu nechci aby to skoncilo.

Laugher 28.01.2017

Zkuste se ho zeptat na všechno, co Vás trápí


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat