Diskuse na téma Fitness

Díval jsem se, že tu není žádná diskuze o fitness centru nebo o cvičení, já chodím do fitka v Brně - www.zone4you.cz a musím říci, že na to, že jsem to dřív hodně odsuzovat, říkal jsem si, že to ty lidi baví, dřít se v posilovnách a bušit...ale pochopil jsem, že to není o bušení, ale i o zábavě, do funzony, do které chodím, chodíme 4, vždy se u tréninku pobavíme, užijeme si zábavu, zároveň ze sebe dostaneme všechoem možný stres a uvolníme se :)

Olga 25.02.2024

Zajišťuje ji Chůvička Brno, já cvičím v zone4you a hlídají mi dceru. Jsou to super služby, které se dají využít.

Olga 11.02.2024

Také jejich fitness znám, chodím tam ráda. Jsem na mateřské a využívám i možnost hlídání. Mám jistotu, že se o malou starají spolehliví lidé.

Pavla Olga 23.02.2024

To je dobrý, mít hlídání, pokud jde maminka cvičit. O tomto jsem ještě neslyšela.

Lucifer 25.11.2023

Já jsem začala chodit celkem nedávno. Mám to tam ráda. Nechtěl by se někdo přidat? Nebaví me to tam samotnou.

Sefinka Lucifer 21.12.2023

A já tam zase nemám ráda společnost :D Nic proti, jen jsem cvičím ráda sama, dám si sluchátka a jedu, nejvíc jsem vzadu na pásech :)

Diana27 25.10.2023

Zonko je nejlepší posilka v Brně. Chodím tam přes rok, každé úterý a čtvrtek. Ale cvičení mě baví samotnou. Kdybych šla s někým, tak se nesoustředím a dělám blbiny :D

Tichavka 29.09.2023

To stejný a taky už dlouho chodím do Zone. Je to jediná posilka v Brně co mě neodradila po první návštěvě. Proto mě to cvičení asi pořád drží :D Doma bych nezvládla cvičit sama. Zone je srdcovka. 👍🏻

Adrika 26.07.2023

A jakou máte podložku na cvičení? Začala jsem teď chodit pravidelně a vůbec mi podložka, kterou mám nevyhovuje tak bych byla ráda za nějaká doporučení :)

Dianadia Adrika 28.07.2023

Tak se podívej na podložky Korkie, mám od nich dvě a jsou suprový - z přírodních materiálů, krásné vzory a moc pohodlný :)

Miamia 29.05.2023

Taky to mám v Zonku moc ráda :) už jsem na to namotala i kámošku a nedokážu si to bez toho už vůbec představit :)

Sandraa 31.03.2023

Ahojky! Chci se Vás zeptat, zda neznáte v Brně nějakého dobrého trenéra kickboxu. V praze jsem chodila k https://votchel.cz/ a byla jsem velice spokjená. Teď jsme se s přítelem přestěhovali do Brna a dojíždět do Prahy je nemžné.. Dopředu děkuji :))

Sandriskaa 11.03.2023

Ahojte, snad je to k tématu, máte nějaké doporučení, kde koupit kvalitní oblečení na sport?

helcaa Sandriskaa 18.03.2023

ja jsem spokojena s ceskou znackou baridiwear…obleceni je kvalitni a moc prijemne

Sandriskaa Sandriskaa 20.03.2023

Díky za rekaci. A co všechno máš ozkoušené?

helcaa Sandriskaa 21.03.2023

mame toho doma uz docela dost…podle me jsou ale zaklad tricka, ty jsou fakt super…pak jsem taky spoko s leginama a urcite nezapomen na ponozky - noha se v nich nepoti a krasne drzi ;)

miška4 24.02.2023

Já chodím do fitness a wellness klubu Zone4you v Brně a je to tam báječný. Mají skvělý lekce, fitko, welness, solárko, squash…jako člen mám přístup všude, dokonce mi i pohlídají děti když potřebuju :) když se přihlásíte do konce února budete mít 10 tréninků s trenérem zdarma ;)

Dana 31.01.2023

Já fitness miluji a nakupuji vše na fitham.Mohu doporučit.

Simona 01.11.2021

Také nejraději nakupuji věci na cvičení na fitham.

Leona 01.07.2021

Mám doma tady tento běhací pás https://www.fitham.cz/bh-fitness-f2w-dual?ppcbee-adtext-variant=Title2-copy-2020-11-09_15%3A30%3A31&gclid=EAIaIQobChMI5Z-amNTB8QIVxxB7Ch2FPgcMEAAYASAAEgLZl_D_BwE

Jitka 29.06.2021

Máš doma činky a nebo třeba nějaký stroj?

Leona 26.06.2021

Ahoj snažím se cvičit 3x týdně.

Jitka 21.06.2021

Ahoj makáte někdo na sobě doma?

Dominika 30.10.2020

Zamilovala jsem si balicekzdravi

Renata 22.10.2020

Dám hodně na doporučení.Chci něco ozkoušeného.

Dominika 19.10.2020

Musíš hledat a něco si sama najít.Dělá to dnes už plno firem.

Renata 14.10.2020

Ahoj jsem vyznavačem veganské stravy a ráda chodím cvičit.Máte někdo pro mě nějaké dobré tipy na veganské proteiny a nebo tyčinky?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat