Diskuse na téma existuje hubnutí bez námahy a diety?

25. 09. 2014 | Hubnutí

Děvčata, chci se vás zeptat jestli nevíte o nějakém účinném cvičení, které jé méně náročné na fyzičku a zároveň dobře zpevňuje postavu a docela i zabírá na celulitidu. To by byla nejlepší kombinace, ovšem nevím o žádném způsobu který existuje. Slyšela jsem o liposukci, ale ta nezpevňuje a je strašně drahá :/ chtělo by to něco levnějšího… Nevíte o něčem prosím? Mám pocit že se přestávám partnerovi líbit…

Soňa 01.12.2023

Já bych chtěla zkusit nějakou dietu, ale už tolikrát se mi stalo, že mi potom váha zase naskočila zpátky, že už nějak ztrácím motivaci :(

Dianadia Soňa 02.12.2023

Za sebe můžu doporučit Ketodiet, mají chutná jídla, která navíc člověk doplňuje o ovoce a zeleninu takže rozhodně nestrádá. Já se díky nim naučila spoustu super receptů a hlavně jsem zhubla jenom to co jsem chtěla, netrpěla jsem hlady a cítila se super :)

Soňa Soňa 25.01.2024

Tak jsem se konečně rozhoupala a objednala jsem si jí. Mají teď 15% slevu, takže jsem to akorát vychytala. Tak drž palce :-)

Mirka 24.05.2023

Potřebovala bych shodit několik kilo do plavek, poradíte nějaký zdravý způsob jak rychle zhubnout bez jojo efektu?

Viki5 Mirka 26.05.2023

Joo tak jestli na to máte nějaký fígl tak sem s ním :) už si zase tluču do hlavy, že to řeším zase až těsně před létem :D

Alizee Mirka 29.05.2023

Já jsem zhubla díky https://www.ketofit.cz je to dieta, která obsahuje nejmíň sacharidů takže opravdu začnete rychle hubnout, přitom jsou to zdravá jídla, vůbec jsem nehladověla a co jsem s ní začala cítím se skvěle :)

Mirka Mirka 30.05.2023

Dívám se na to a vypadá to moc dobře, hlavně se mi opravdu líbí že to je vyvážená strava plná vitamínů, hned objednávám ten balíček na 4 týdny, těším seee :-)

Domča 05.03.2022

No já jsem sice zhubla, ale co se mi zhoršilo, tak je celulitida, takže jsem objednaná tady na to ošetření, tak jsem zvědavá https://aetherclinic.com/treatment/rf-lifting-se-stimulaci-svalu-dma/. Líbí se mi, že i formuje postavu a vyhlazuje pokožku, což taky není od věci ať to mám komplet :)

Pavla 21.02.2022

Nevíte jestli jak jsou ty nízkosacharidové diety, tak může se u nich cvičit ?

Majka 04.07.2021

Je to tak, základ je strava, pohyb tomu pomáhá, ale hlavně tolik nejíst.

Kiska 26.06.2021

Základ je začít se zdravě stravovat a pohyb jenom pomůže, já si na podporu koupila přírodní tabletky StillSlim od Theoherbs, které navozují pocyt sytosti a pomáhají rychlejs spalovat kalorie a kila jdou rychle dolů :))

Irena 31.05.2019

No to nikdo .-) kdyz uz jsou kila dole, at taky zustanou ze

Petra 27.05.2019

No tak presne ten jojo efekt nepotrebuji, takze bych dodrzovala vse co mi reknou

Irena 22.05.2019

Vsechno hubnuti , pokud dale nedodorzujes nejakou zivotospravdu jde do jojo efektu :-) to je nsad jasne, samozrejme se pak musis trochu hlidat, to by veskera snada u zabalu byla k nicemu. :-) Takze dodrzujes nejaky jidelnicek atd, vse od nich dostanes v balicku.

Petra 20.05.2019

Děkuji :-) a tim zabalem to konci, zhubnes bez jojo efektru?

Irena 16.05.2019

Byla jsem na tom v praze, konkterne se jedna o Body Wraps SLIM.

Petra 12.05.2019

A kde jsi na tom prosim byla? Taky bych enco takoveho chtela pred letem podstoupit

Irena 12.05.2019

Ja jsem s kamaradkou byla na zabalu, diky kteremu jsem se paradne odvodnila :-) samozrejme k tomu patri i dodrzovani nejake te zivotospravy :-)

Lejina 25.10.2017

Už je mám objednané, těším se na to, jak budou fungovat.

Květa Lejina 30.06.2018

funguou , zabralo to? nebo pouze další placebo? Doporučuji na to jet malinko jinak....hubnuté a redukce váhy není o prášcích

Lejina 22.10.2017

Já legíny od nejleginy.cz znám, jsou kvalitní. Anticelulitidní určitě vyzkouším.

Pacina Lejina 23.10.2017

Já právě na celulitidu docela trpím, takže už je mám objednané. Budou super i pod kalhoty v zimě, pokud přituhne. Pro mě budou asi nejlepší ty s vysokým pasem.

Aliona 07.10.2017

Já objevila na nejleginy.cz super třídu a to anticelulitidní legíny. Perfektně prokrvují pokožku a díky vysokému pasu krásně tvarují bříško.

Pacina Aliona 16.10.2017

Pročetla jsem si jejich stránky, asi něco na tom bude. Jsou sice dražší než běžné, ale pokud by nesplnily očekávání dají se vrátit.

Hanna 25.02.2017

No, cvičení je prostě cvičení. To je to nejúčinější na hubnutí a k tomu samozřejmě strava...

Soňa 21.02.2017

Přirozeným hubnutím je pravidelný sex, nejlépe každý den! Od té doby, co manžel bere Erectan, si užíváme chvíle nočních radovánek, jako za mlada.

Laugher 21.02.2017

Takové hubnutí bez námahy neexistuje

janka 16.11.2016

jak psala stella i já bych ti to doporučila.byla jsem tam na injekční lipolyze a supr vysledky


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat