Diskuse na téma Zhubnout

10. 10. 2014 | Hubnutí

Ahoj jmenuji se Michelle a je mi 18 a potřebovala bych zhubnout měřím 151 a vážím 53 a už mě to štve dělám co se dá držím zdravou vy živu cvičím a stejně to nezabírá prosím váš poraďte mi co mám dělat abych zhubla *2*

Jaruškaa1 01.12.2023

Já jsem zkusila na radu kamarádky https://www.ketodiet.cz/ a jsem z toho nadšená. Začala jsem hned hubnout a přesně tam kde potřebuju, navíc se cítím dobře, nemám hlad ani nejsem unavená a jídla mi chutnají :)

Lenik Jaruškaa1 25.01.2024

Vypadá to hodně dobře, podle toho co o ní čtu. Kolik se ti už podařilo zhubnout? Já potřebuju po Vánocích shodit aspoň 5 kilo.

Jaruškaa1 Jaruškaa1 27.01.2024

Už mám dole 8 kilo, sama tomu nemůžu ani věřit jak rychle to jde :)

Lenik Jaruškaa1 28.01.2024

Tak to je pecka! Hned objednávám, dokonce mají teď i 15% slevu tak to jsem to zrovna dobře vychytala :-) díky za opdověď a drž mi palce :-)

miška4 01.07.2023

Za sebe můžu doporučit dietu Ketofit. Začala jsem s balíčkem na měsíc, to je super protože nemusíš už ani jiné jidlo shánět. Já jsem díky ní zhubla šest kilo a navíc jsem ani netrpěla hlady, naopak jsem se cítila líp než předtím, zlepšila se mi i pleť a vlasy, protože obsahuje komplex vitamínů a minerálů a kolagen :-)

Renata 21.02.2022

Co ty kupované diety ? Myslíte, že jsou dobré ? Taky na tom nejsem postavově moc dobře a mohla bych na tom být líp, tak mě napadlo, že bych něco takového zkusila.

Majki636 17.10.2019

Baby, můžu se zeptat vy co jste zhubly, tak jak to máte s celulitidou ? Zhoršila se vám nebo zlepšila ?

lussyB 24.09.2019

No tak řezat do sebe bych určitě nenechala. Důležité je více se hýbat, cvičit a hlavně komplet změnit jídelníček a podpořit ho i nějakým přípravkem na hubnutí.

Danca 26.06.2019

čauky holky..Mam strasny problem z vahou:-/ V praci stojim minimalne 7hod na nohach a tak je mam i děsne natekly:-/ Prosim,prosim doporucite mi něco,co mate odzkousene a vazně pomohlo?děkuji Danca

Gábina 21.06.2019

Dělá se v Aesthevita i zmenšení prsních dvorců, nevíte?

Táňa Gábina 25.06.2019

Zkuste se podívat do zákroků na stránce kliniky. Nebo je ještě možnost napsat do poradny

Gábina Táňa 29.06.2019

A odpovídá v té poradně ten plastik rychle?

Táňa Gábina 02.07.2019

Taky sem tam psala dotaz kdysi a odpověděl mi ještě ten samý den

Alice 31.05.2019

Nikola: A jiny zabal jsi u nich nevyzkousela? Protoze co jsem se koukala,tak delaji zabal i na celuditidu bodywraps.cz/anticellulite/, to bych zase nutne potrebovala ja. :-)

Krista 31.05.2019

Ahojky. Podařilo se mi shodit ale světe div se prsa mi zůstaly velký a teď je to strašný nepoměr až sem z toho sama v šoku. Každej se diví že sem neshodila i v předku. Tak bych ráda aspon o číslo nechala zmenšit a možná i zpevnit. Moc se mi líbí stránky kliniky Aesthevita, máte za sebou nějaký zákrok tady?

Soňa Krista 12.06.2019

Ahoj, no tak to vám nezávidím. Na klinice sem byla a u mě spokojenost

Krista Soňa 15.06.2019

Ahojky, děkuji za reakci. A zákrok vám dělal ten Pilka?

Soňa Krista 18.06.2019

Ahoj, ano plastiku jsem podstoupila u pana doktora Pilky

Nikola 27.05.2019

Byla jsem na tom v Praze, a zabal je presne Body Wraps SLIM, u nich na strankach to najdes presne popsany jak vse u nich probira.

Nikolka 22.05.2019

No presne tak se citim! Kde jsi na tom prosim byla? A jak to vse probiha?

Nikola 20.05.2019

Nevim zda se balite zrovna o techto zabalech bodywraps.cz/slim/, ale na tomhle zabalu jsem byla ja a vyborny! Mohu vrele doporucit! Chtela jsem se pred letem trochu zbavit vody v tele co me dela nateklou.

Janina 16.05.2019

No rozhodne ubytek cm je videt uz po prvním zabalu. Navic to u nich ma plno vyhod pro dalsi pokracovani, jako jidelnicek, pitny rezim...

Janina 12.05.2019

Take jsem chtela par kylo dolu, predevsim jsem byla hodne zavodnena, takze zabal Body Wraps SLIM, byl pro me jasna volba :-)

Radka Janina 12.05.2019

A jak takove zabaly probihaji? Je opravdu hned tak videt zmena jak se rika?

Mirka 21.12.2018

Nepřemýšlela si nad světem zdraví ? To je osvědčená věc a hlavně za přijatelné penníze :) sama s nima mám zkušenost takže kdyby tě něco zajímalo tak se klidně ptej. Nechám ti tu odkaz ať se můžeš podívat jaké mají programy www.svet-zdravi.cz/

Petra 30.01.2017

Můžete mi doporučit z tohoto výběru? http://www.fitness4u.cz/10-proteiny

Viky Petra 31.01.2017

Já bych šla do Reflex Diet Protein, škoda jen, že je tak drahý.

Renča Kosáková Petra 07.02.2017

Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí.Mně se osvědčilo navštívit jednu z poboček ze Světa zdraví. Poradkyně mi tam provedla podrobnou analýzu mého zdravotního stavu, probrala mé stravovací návyky, pohybové aktivity. Sestavila mi jídelníček a pomalu jsem začala hubnout. Hlavně se nesnaží u klienta jen nejprve snížit vodu v těle, aby klientům ukázali, jak co nejrychleji zhodí kila.

Petra 30.01.2017

Poraďte protein vhodný při redukční dietě.

Sába 29.01.2017

Nezkoušel někdo prosím Ketofit? Chtěla bych vědět, jak chutnájí jídla a jestli se do dá třeba ten měsíc vydržet :)

kamča Sába 30.01.2017

Ahoj Sábo já jsem měla takovej ten plán Soft a super :) jídla jsou dobrá a tím, že to jíš týden a pak k tomu přidáváš i normální potraviny, tak se to dá :) jestli chceš rychle zhubnout, tak do toho běž :)

Sába kamča 30.01.2017

Jo tak to jsem ráda, děkuju za radu :) a nebylas nějak víc unavená, jako četla jsem, že to má být vše vyvážené, ale aji tak :)

Klárka 29.01.2017

Já jsem kupovala dřív proteiny a Carnitin tak různě, pak jsem to do sebe přestala cpát, ale partner, protože jezdí poloprofi na kole si kupuje proteiny na různých shopech, jedním z nich je i Fitness4u.

Iveta 22.01.2017

Ahoj. Dobré a za dobrou cenu doplňky stravy pro ženy nakupujete kromě zde zmiňovaného Fitness4u kde?

Evel Iveta 28.01.2017

Ve Vaňkovce v Brně ve Vitalandu. Ale nic moc výběr.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat