Diskuse na téma Děti doma

17. 12. 2014 | Chceme dítě

moje děti jsou teď docela často nemocné a nechci aby pořád koukaly na tv, docela čtou ale chci jim vymyslet ještě něco nového a zároveň nenáročného, trampolínu už mají. co děláte s dětmi doma vy?

Paraplinka 02.03.2015

super, mohu jen potvrdit, nalepovací tabuli jsem koupila pro své dvě děti a nakonec jsem si z ní kousek ustřihla, abychom si všichni mohli psát vzkazy na lednici, co je třeba udělat, koupit apod. někdy tam najdu i nějaký vtípek, každopádně děti si vyhrají ažaž, baví je kreslení, to je na tom asi to nejdůležitější

my se doma bavíme třeba u nalepovací tabule, necháváme si na ni i vzkazy, ale hlavně děti si to užívají, někdy si sice obrázky navzájem mažou ale to už je na jejich domluvě, takže doporučuji, navíc tabule nikde nikomu nepřekáží když je nalepená na zdi ;-)

marybla Marketka.horka 03.01.2015

hledám různě na internetu a je jich spousta, jakou máte doma vy? stejně si to moc nedokážu představit, je to opravdu tabule? pro me je tabule prostě kus dřeva, na který se píše křídou:-P

Marketka.horka marybla 05.01.2015

jojo taky jsem se divala a je jich spousta druhu, my mame z nalepovacitabule.cz právě tu zelenou metr a půl na 67 cm, ale ta černá bude taky hezká, záleží na barvách zbytku pokojíčku ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat