Diskuse na téma Taneční kurz v Praze

15. 01. 2015 | Zábava

Ahoj, rozhodla jsem se přihlásit se s manželem do tanečních pro dospělé. Konečně pochopil, že jinak si ples pořádně neužije, takže konečně souhlasil. Kde pořádají v Praze nejlepší taneční kurzy? Děkuju

Niccol 20.01.2015

Já jsem chodila do tanečních do taneční školy Astra a bylo to tam moc fajn, bylo nás tam tak akorát, takže jsme se tam vůbec nemačkali a nikdo mi nešlapal po patách což jsem si zažila v mým prvních tanečních. Takže jsem se vůbec nemusela ohlížet po ostatních a tancovala jak jsem potřebovala. A lektoři byli super a moc šikovní, pořádají taneční pro začátečníky i pro pokročilé.

Sandriskaa 18.01.2015

Dovolím si připojit se k žádosti ať nemusím zbytečně zakládat novou diskusi.Chtěla bych se také přihlásit v Praze do tanečních ale na kurz pro pokročilé.Uvítám vaše osobní zkušenosti,i rady jakým školám se raději vyhnout.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat