Diskuse na téma Naše sešlosti 11.6.2010 Praha

.. pojdťe si popovídat o našich pátečních sešlostech

snegurka 10.02.2017

Nic

Laugher 08.02.2017

O tom nic nevím

m 15.04.2014

taky mne oslovily, díky za názor, málem jsem se nechal nychytat. Se.. na ně.

H 29.01.2013

*1*MĚ OSLOVILI TAKY, TAK ZROVNA BROUZDÁM A HLEDÁM KDO JSOU A CO JSOU ZAČ, A VIDÍM NĚJAKOU SEŠLOST S DAVIDEM A MATUŠEM A PÍŠOU ŽE DISKO NĚKDE HŮRKA STODŮLKY

R. 15.10.2012

jsou to zloději v novém, zvou na akce, nechají si poslat zálohu a pak když člověk nemůže přijít, už ji nevrátí >:( nenechte se od nich okrást, nic neposílat! Taky bych rád zjistil co je to zač za sebranku!

Cash 02.09.2011

Four score and seven mintues ago, I read a sweet article. Lol thanks

Jitka 30.05.2011

tyhle mentálové "naše sešlosti" mě furt spamujou mail a cpou mi pozvánky na jejich dementní večírky s michalem davidem a podobnou verbeží, přesto že jim píšu že o to fakt nestojím! Parta vodrzlejch spamerů to je. Nevíte někdo, kde bych ty jantary našla abych jim nakopala zadek, žádný jiný kontakt než mail na který nereagují nikde neuvádí. Je tady vůbec někdo, kdo ví a může mi napsat, kdo se skrývá za názvem "Naše sešlosti"? ;*(

www Jitka 01.06.2011

Ty jsi ale Píča vulgárníXD


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat