Diskuse na téma Výhodný tarif

05. 05. 2015 | Prosím o radu

Ahoj hledám nějaký výhodný tarif, je pro mě důležitá hlavně cena hovorů a internetu, našla jsem stránky www.mobil.cz a přijde mi, že mají fajn ceny, nemáte s nima někdo zkušenost, jak se to vyplatí apod.?

Laugher 28.02.2017

Já mám paušál do 100.Kč měsíčně

Zita3 16.07.2015

Máme s přítelem taky mobil.cz. Dostali jsme simku když jsme si přes jejich stránku objednávali mobil a nám to vyhovuje,internet stačí a volání a sms jsou taky za fajn cenu

miška 14.07.2015

to mi právě vadí že když se člověk neozve a nevyhrožuje tak tě klidně ti velký opetátoři nechaj v tom abys používal ten nejhorší tarif

chemalda 11.07.2015

Dostal jsem nabídku na neomezené volání u T-M za 249 Kč bez DPH. Když jsem se Vodafonu ozval, že po 12 letech odcházím, najednou mám neomezený tarif + 300MB dat za rovných 300 kč vč. DPH... A tak jsem u nich na další dva roky.;-)

Kája22 10.07.2015

Pro mě je momentálně nejdůležitější aby byl tarif bez závazků protože po zkušenosti s paušálem kde jsem se uvázala na rok už nikdy víc

MarieHorakova 26.06.2015

Dobrý den, ráda bych se zapojila do diskuze. Stále si dobíjím kredit u jednoho z velkých mobilních operátorů a jsem relativně spokojená, pouze volám a občas pošlu nějakou zprávu, ale syn říkal, že je lepší být u nějakého menšího operátora, že mají nižší ceny a že bych mohla docela hodně ušetřit. A říkal mi o nějakém Faynmobilu, myslím, že se to takhle píše. Máte ho někdo taky? Jsou spolehliví? Předem moc děkuji.

Nikuska MarieHorakova 26.06.2015

Ano, já u nich jsem a v pohodě, neměla jsem žádný problém. A účty za telefon mám vážně o hodně nižší, a to telefonuju a píšu pořád stejně, možná i víc.

MarieHorakova Nikuska 26.06.2015

Moc děkuji, jsem ráda, že jste se ozvala. Mohla bych se zeptat ještě na jednu věc? Napadlo mě, jestli by mi dávali nové číslo? Já mám to svoje nahlášené u všech lékařů a na úřadě a kdoví kde ještě, tak by to byl asi docela problém to všude nahlásit. Předem moc děkuji.

Nikuska MarieHorakova 27.06.2015

Když budete chtít svoje číslo nechat, tak Vám ho nechají a žádnou změnu nebudete muset nahlašovat. Mějte se hezky.

Mnada 11.06.2015

Mobil.cz je fajn že nabízí data zdarma. Takže jestli vám jde jenom o to být pořád online a nepotřebujete velký objem dat tak těch 200MB co nabízí ke kreditu zadarmo vám bohatě vystačí, podle mě je to nejlepší nabídka co se dá pro takový požadavky sehnat.

dája 07.06.2015

no jakoze s tema tarifama je to slozity mam pocit ze vzdycky kdyz uz si něco vyberu tak potom narazim na neco co mi prijde lepsi:Dale tak tenhle tarif vypada fajn kdyz se se ten internet neplati ale kazdej musi podle sebe no podle toho jak moc bude ceho vyuzivat

Dianadia 16.05.2015

Díky díky, já si nakonec koupila tu simku na tom mobil.cz protože jsem se nakonec rozhodla koupit si tam i mobil rovnou protože mají na splátky bez navýšení takže jsem to udělala takhle, ty 2 stovky měsíčně mi přijdou hodně dobrý protože ty vždycky akorát provolám a když je k tomu internet zadarmo tak to je řekla bych nejlepší nabídka.

gabs 11.05.2015

ahoj já mam NISATEL.cz mají balíčky s voláním za 1,- a data 300 MB asi za 130,-. Mají tarif i s daty.Jukni se.

Eva 10.05.2015

Jak píše Sandriska, kup si simku od mobil.cz, mají podle mě nejvýhodnější balíčky, můžeš si vybrat podle toho co víc využíváš. Já každý měsíc dobiju 200kč a mám internet zadarmo, za měsíc to tak akorát provolám a dobiju znovu a internet mám pořád zadarmo.

Sandriskaa 08.05.2015

zdravim mam od nich simku a jsem maximálně spokojená, volám za 1,90 a dobíjím si 250 kč měsíčně, což mi akorát vyjde na volání a sms mám k tomu 200 MB internetu zadarmo, takže paráda, mají i tarify bez závazku a dá se vybrat z různých balíčků takže za mě spokojenost ;-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat