Diskuse na téma Ostrava prodejna

dobry den prosim o radu ci doporuceni na dobrou prodejnu v ostrave. budu zarizovat nejake vybaveni pro mimi co cekame a na pokojicek :) jen nevim kde mi dobre poradi a maji nejaky dobry vyber? diky moc za kazdou pomoc

olga.polka 25.05.2015

ja mam nejoblibenejsi znacku nebo nejvice mi vyhovuje znacka Cam od te mame asi nejvice takovych tech nejpotrebnejsich veci :) a je to opravdu kvalita. jasne prave je lepsi urcite zajit i do te kamenne prodejny! vyzkousejte a uvidite podle sebe! hezke a uspesne porizeni

sarkanova 21.05.2015

dobry den,moc vam dekuji za odepsani :) diky moc za odkaz divala jsem se ze majikamennouprodejnu v brne a ostrave tak to je super o vikendu v brne budu tak se tam zajdu podivat :) to je super ze mate takove dobre zkusenosti! jsem rada libi se mi tam nakoneci vic veci tak uvidim jak to odpadne :D mate nejake doporuceni na znacku tech vyrobku? abych vedela nacose kdyztak presne divat? diky

olga.polka 18.05.2015

dobry den ja jsem teda hodne veci objednavala z internetu ale myslim ze maji i nejakou kamennou prodejnu jen si nejsem sto pro jista jestli maji i v ostrave. kdyby jste ale chtela od nich objednavat z eshopu tak jsem nemela nikdy zadny problem hodne spolehliva firma. a to i kdyz jsem potrebovala honem rychle objednavku jeste zmenit tak mi vysli vstric :) podivejte se na funbaby.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat