Diskuse na téma Virtualni operátor

Dobrý den rozhoduju se že přejdu od stávajícího operátora k některému z těch virtuální. Nejvíce se mi zamlouvá mobil.cz, najde se tu někdo kdo by mi o tomto operátorovi řekl něco bližšího? Případně i řekl jak jste či nejste spokojeni?

Petulina 31.07.2015

Stacilo by se podivat na ty jejich stranky a nemusela by ses ani ptat - ano, cislo si muzes samozrejme nechat svoje, maji to jako bezplatnou sluzbu:))

Pavca 31.07.2015

Tomino - mam podobnou zkusenost. No a u toho Fayn si muzu nechat svoje telefonni cislo? To je vzdycky prvni, na co se ptam...

Tomino 31.07.2015

Měl jsem t-mobil a po tom co mi sebral nasbírané volné volání za více než 3000 korun nechci o tomto operátorovi ani slyšet. Marně jsem se s ním snažil domluvit na nějaké variantě, ale vy.hcanost tohoto operátora nemá meze. Jeho ,,výhodné,, nabídky jako kompromis co mi nabízel byly výhodné jako vždy jen pro něj. Každopádně po tom co jsem zaplatil 1. Účet u nového operátora mě jenom potvrdil jak moc jsem t-mobil přeplácel a když slavnému t-mobilu není dost dobré inkasovat 600 asi za půl hoďku voláni tak ať si nasere. Mimochodem dostával to cca 15 let. Takže lidi kdo nechcete přeplácet toboto nenažrance a nejste typ lidí kteří se nechaj nalákat kvůli novému telefonu doporučuju virtuála s názvem ,,emtéčko,, dnes místo 600 platím za to samé 150

Maty 31.07.2015

mobil.cz-internet zdarma ok

Petulina 30.07.2015

Ahoj, ja jsem u fayn.cz i s pritelem. Oproti puvodnimu operatorovi si uzivame ty nizke ucty, i kdyz jsme se nijak neomezili. A minuly tyden jsem nekde narazila na info, ze maji polovnicni ceny na pausaly az do konce roku, kdyz si je zaridis myslim ze do konce prazdnin.

AlenaSt 30.07.2015

Dobrý den, já chci od svého operátora taky odejít, protože jsem s ním měla už pár neshod. Co si myslíte o Fayn? Nabízí docela dobré tarify a taky se mi líbí, že můžu mít VoIP - volání přes internet. Ale jsem už asi patnáct let u jednoho operátora a tak nevím, jak se tihle menší chovají...

Janča 06.07.2015

Mám ho v podstatě od chvíle co je na trhu a jsem spokojená.Internet zdarma, volání a sms za fajn ceny, žádný závazek…;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat