Diskuse na téma Dětský teploměr

Ahoj, kompletuji výbavičku a potřebovala bych poradit s teploměrem. Nejdřív mě napadl digitální, ale známá mi řekla, že jsou nespolehlivé. Jaký teploměr používáte vy? Děkuji

Lucie 16.12.2015

Kupujeme pro sestru, která čeká mimi na Vánoce k výbavičce. Praktické dárky jsou nejlepší dárky. A teploměr Truelifecare Q7 využije nejen na miminko.

Móňa 29.10.2015

My jsme to zkoušeli na psovi. Měřili jsme na ouškách, jak to píšou na strákách, ale stejně nevíme, kolik stupnu má pas mít normálně :-D. Ale teploměr je dobrej, Je parádní, že když měl malej chřipku, nemusela jsem ho u měření budit.

shisa 21.10.2015

Jj musíš si ale napřed zjistit jako teplotu má zvíře normálne.mají to jinak nez lidi.zkoušeli jsme to na psovi, musíš ho namířit na místo kde nemá srst :)

Denisa 16.10.2015

holky, a vyzkoušeli jste to někdo na psa nebo kočku, jak to doporučájí na stránkách?

Móňa 01.10.2015

Chtěla jsem bezkontaktní a po dlouhém rozmýšlení nakonec máme také z truelifecare.cz. Pořídili jsme ho asi před dvěma měsíci, zatím se nám líbí.

shisa 01.10.2015

Máme Truelife Care Q7 a jsme s ním spokojení :)

tamaraosvaldova 16.09.2015

Ahoj, já mám taky ten Truelife a dobrý, měří opravdu rychle a podsvícený displej je v noci ideální. Máme ho s přítelem asi měsíc a zatim měří výborně. ;-)

jemnice 09.09.2015

Já mám bezdotykový, měří rychle a bez problémů.

coufalovaK jemnice 09.09.2015

O těch už jsem slyšela, ale nevím. Je opravdu spolehlivý? Jakou máš značku?

jemnice coufalovaK 09.09.2015

Mám z truelifecare.cz. Podlě mě spolehlivý je, tedy vždy měřil dobře. Nemusím kvůli tomu prcka budit ani rozsvěcovat.

Louchová 09.09.2015

Digitální jsou nespolehlivé, měří špatně a rychle se vybíjí. Mám klasickou rychloběžku.

coufalovaK Louchová 09.09.2015

Nejsou zakázané? Kvůli rtuti? To bych kolem malé raději neměla, už jen pro ten pocit.

Rita5 09.09.2015

Ahoj, já používám digitální, vyhovují mi.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29
30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat