Diskuse na téma Hot yoga

10. 10. 2015 | Kultura koníčky

Ahoj holčiny , máte některá zkušenosti s touto yogou ? u nás se ted o tom dost mluví a já nechci být pozadu .. Jaké máte zkušenosti ? Líbí se vám ? přináší vám to něco ? jste spokojené ? kam chodíte? Já vím, moc otázek :-D Děkuji za odpověď

Alizee 29.05.2023

Já chodím v Brně na power jógu a to mě hodně baví, navíc se mi krásně zformovala postava. Ono záleží hodně taky na lektorovi, byla jsem dřív i na jiných lekcích a to mě tolik nebavilo ale tady co teď chodím je to fakt super :-)

sedmina 23.03.2016

Taky mám kladné zkušenosti se studiem hotyoga42.cz jen je problém že jsem z Moravy a studio je v Praze, takže je to spíš moje odměna při pracovních cestách. Holky v čem cvičíte ? máte na cvičení legíny nebo sportovní nějaké ''tepláky'' nebo co ? Díky za odpověd :)

Milouška 17.10.2015

já jsem nad míru spokojená ! personál úžasný a profesionální. krom toho ta atmosféra je parádní odcházím z centra vždy jako vyměněná, doplněná energií a dobrou náladou ..

Kvetuska99 Milouška 19.10.2015

A jak probíhá to cvičená ? je to v něčem zvláštní nebo něco čemu se budu divit ? nikdy jsem na takovém cvičení nebyla

Milouška Kvetuska99 21.10.2015

prostuduj si to tu - http://www.hotyoga42.cz/hot_yoga_42.html mají tam všechno pěkně vyjasněné. ta společnost je fakt parádní, já jsem tak z toho nadšená a nabitá energií že ji mám na rozdávání

Kvetuska99 15.10.2015

To nemám ani moc daleko, a jako personál v pohodě ? nejsou to nějaké nafrněné dvacetileté žáby ?;*(

Milouška 11.10.2015

Chodím do Prahy a je to můj relax , moje odpočinutí, moje chvilka pro mě. jestli ti není líto času, vyzkoušej to, mnohokrát se ti to oplatí, já se cítím daleko líp a moje tělo také Ještě když yogu sladíte s jídlem a nějakou třeba očistou tak poznáte že ten život je úplně o nečem jiném, že to jde i líp než jen tou nezdravou cestou , kdy se člověk trápí a nejí za mě paráda :-)

Kvetuska99 Milouška 12.10.2015

A kam přesně chodíte ? já bych to chtěla zkusit jenom bych o tom potřebovala zatím získat co nejvíc informací abych věděla do čeho jdu :-D

Milouška Kvetuska99 14.10.2015

konkrétně sem : www.hotyoga42.cz jako oni vám tam všechno vysvětlí a budou k vám přistupovat pomaleji a pečlivěji . taky jsem tam došla jako neznalec a zamilovala jsem se do toho..<3


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat