Diskuse na téma Maturitní ples

19. 10. 2015 | Móda

Ahoj holky, už máte termín maturitního plesu? A už zařizujete? Hlavně by mě zajímaly šaty - budete si půjčovat takové ty bohaté plesové v salonech nebo můžou být i jednoduché hladké šaty? A asi určitě dlouhé že? Nebo je to na domluvě? Já bych teda nejraději šla v krátkých pouzdrovkách, ale to se asi nehodí...

Petra v. 03.12.2015

Ahojky, mrkni na web coolboutique.cz jsou tam krasne saty a na ty maturitni plesy a vseobecne plesy tam jsou super. :-) urcite vyberete

kamilka Petra v. 07.12.2015

ahaa diky moc, podivam se tam :-)

kamilka 03.11.2015

holky nevite kde bych sehnala nejake hezke boty k bilym satum? diky moc

julka kamilka 05.11.2015

mrknete na eshop joealex.cz :) mne se tam libi moc boticek

Verca 28.10.2015

Však vzít si s sebou můžeš kohokoliv, ale mají teď v Adině nějakou akci pro maturantky, že když si vybere šaty víc kamarádek, tak dostaneš slevu na půjčovné - za dvoje šaty 20%, za troje 30% a tak dál až do 50%, a to je si myslím dobrý...

Katulinka 27.10.2015

A proc brat kamosky? Ja teda nevim, ale mne v takovych vecech vzdycky nejlip poradila mamka a segra, kamosky si kazda budou hledet sveho a myslim, ze ti nikdy tak dobre neporadi...

Verca 26.10.2015

Tak se podívej na svatebni-saty-adina.cz, mají tam velký výběr šatů. A vem s sebou kámošky, třeba si taky vyberou šaty, vyplatí se to...

lusy 23.10.2015

Tak jsi mi potvrdila, co jsem si myslela, děkuji:-) A prosím, nemáte nějaký tip na fajn salon v Praze, abysme mohly vybrat nejlépe v první půjčovně?

Karaska 20.10.2015

Pouzdrovky na maturiťák určitě ne, u nás měly loni dvě holky krátké šaty, ale jinak jsme měly všechny dlouhé šaty a kromě pár koček, které si půjčily klasické plesové šaty po kamarádkách, jsme je měly ze salonů.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
78 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat