Diskuse na téma Papučky do školky

holky, kde nakupujete papucky do skolky? mala chce nejake barevne nejlepe i potistene a nevim jake a kde se aspon i na internetu podivat ci hledat :)

Nina 03.10.2022

Ahoj maminky, potřebovala bych pro dcerku do lesní školky nakoupit nějaké lepší oblečení, hlavně aby bylo nepromokavé. Nevíte kde v Praze bych něco takového sehnala? Máme tu nějakou speciálku?

Sandra 07.11.2021

Dcera je v trojské labuti a tam byl požadavek uzavřené papučky, žádné crocs apod :)

Lucasice 26.09.2019

Holky jaké papučky do školky volíte? A jaké máte osvědčené botky na zimu?

Janka 25.11.2015

Holkyyy mrknete na eshop urbanlux.cz maji tam i papucky od znacky crocs ;)

viky.beckham Janka 03.12.2015

to neznam tady ten eshop dekujeme za doporuceni,vy jste si od tam uz neco objednavala:?

Janka viky.beckham 07.12.2015

jojo objednavala jsem tam ted veci na vanoce a vsechno v poradku, doruceni a komunikace na jednicku :)

no prave a ja nemam moc cas s malou litat po obchodech tak bych potrebovala neco najit takhle na internetu..

andrea 19.11.2015

ja jsem hledala taky ale moc hezke a kvalitni jsem nenasla..kdyz uz jsem neco nasla nebyl tam ani popis velikosti.. kvalitni eshop s timto se jen tak nenajde to vypada :-/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat