Diskuse na téma Soukromá školka Praha

24. 11. 2015 | Předškoláček

Ahoj maminky, prosím ,doporučte školku nejlíp Praha Štěrboholy a okolí.

Sára 03.10.2022

Dcerka mi bude nastupovat do školky v listopadu, tak jsem na to celkem zvědavá. Našli jsme perfektní lesní školku, tak bych se chtěla zeptat jaké jsou vaše zkušenosti s lesními školkami?

Helena 29.03.2021

Mohla bych prosím vědět, jak je to tam se školkovným ? Platí se ta angličtina zvlášť ?

Simona Helena 04.04.2021

Nejlepší je když se podíváš na jejich stránky, protože tam mají všechny informace dostupné :) www.trojskalabut.cz/#popup-welcome

Simona 11.03.2021

Dceru mám od 3 let v Trojské labuti a angličtina jí jde perfektně. KOlikrát opravdu koukám, jak dá krásně dohromady celou větu a když na ni mluvím anglicky, tak mi rozumí a má sama zájem se mnou komunikovat v angličtině, za což jsem moc ráda, protože do budoucna je to velké plus a snad jí to nadšení vydrží :)

Andy 02.03.2021

Co máte děti tady v těch školkách s angličtinou, tak jak jste spokojené ? Pochytávají ji děti ? Je to k nečemu v tak brzkém věku ?

Denča 20.02.2021

Ano jsou, není to nějak omezené jenom pro děti, co mají plnou docházku :)

Linda 19.01.2021

Jsou tam pak umožněné i ty kroužky, když dítě nechodí od pondělí do pátku ? Dva mě tam zaujaly, co si myslím, že by dceru mohlo bavit a od září bych ji tam chtěla dát.

Denča 03.12.2020

U těch soukromých to jde domluvit, vím, že třeba průhonická labuť to tak má a dítě nemusí zařízení navštěvovat od pondělí do pátku, to až od 5 let, kdy je ten poslední rok povinný

Mirka 15.11.2020

Nevím do jakých jesliček malou dáváš, protože všude to asi funguje jinak, ale já bych nejprve syna chtěla začít dávat jednou týdně a podle toho jak by to snášel, tak by se pak jeden den nebo dva přidaly, ale nevím jestli tu taková možnost je právě :/

Hanka Mirka 02.12.2020

Když jde o soukromé zařízení, tak to většinou umožňují co jsem slyšela :)

Dája 28.10.2020

Dceru jsem dávala do jesliček od dvou let na 3 dny v týdnu a zvdládala to krásně. Měla jsem strach, ale když jsem viděla, jak se jí první de "tety" ujaly, tak jsem odcházela do práce v klidu a beze strachu, že by tam malé něco chybělo.

Mirka 23.10.2020

Na kolik dní v týdnu tam tak malé děti dáváte a jak to snáší ?

Renata 17.10.2020

V Trojské i Průhonické labuti děti berou od 1 roku :)

Tyna31 13.04.2020

Na kolik ty soukromé školky a jesličky v Praze vyjdou ? Budeme se sem v srpnu stěhovat a musím najít pro dcerku nějaké zařízení, tak budu ráda za doporučení.

Leona Tyna31 22.04.2020

Záleží jak které, osobně mi přijdou nejlepší jesličky, co má trojská a průhonická labuť. Mám dcerku v jejich školce a když jsem viděla jak to tam fuguje a přístup pedagogů, tak bych neměla vůbec strach tam nechat i menší dítě.

Nikola Leona 29.04.2020

Taky nás zaujala Průhonická labuť, ale školka, s jesličkami zkušenost nemám, ale podle toho jaké mají pedagogy bych se toho vůbec nebála. Samozřejmě chápu, že ze začátku je to asi těžší tam dítě nechávat, ale dítě si určitě zvykne.

Renata Tyna31 30.09.2020

U nás je nejvíc vyhlášená trojská labuť co se týče jesliček, tak nevím jestli se ti tam dítě povedlo umístit nebo ne, ale je určitě lepší si tam zavolat, tam ti určitě řeknou víc

Ivana Renata 05.10.2020

Od kolika let do těch jesliček děti berou ?

Jana 02.12.2019

Maminy, SOS :) Jak řešíte, když vám dítě nevzali do městské školky ? Nevíte jestli jsou ještě nějaká volná místa v soukromých zařízeních ? Prosím o doporučení Praha a okolí a nejlépe od ledna...

Majka 31.10.2018

Holky, od nového roku budeme naplno bydlet v Praze. Chci se zeptat, jak se pohybuje to školné v soukromé školce?

Beata 31.05.2018

Holky, jenom rychlý dotaz. V té školce http://www.trojskalabut.cz/ mají ty děti rozděleny podle věku nebo jsou všichni společně v jedné třídě? A kolik dětí tam tak asi chodí?

Baru 09.04.2018

Ahojky, jako my navštěvujeme http://www.trojskalabut.cz/, kde se vyučuje angličtina. Jako osobně, pokud už výuka cizího jazyka v předškolním věku, tak jedině ta nagličtina... Nemyslím si, že je vhodné učit jiný jazyk... Jako ve škole klidně, ale ve školce teda nevím...

Johana 27.02.2018

Osobně můžu doporučit tuto anglicko českou soukromou školku https://www.dracek-skolka.cz/

Marika Johana 09.03.2018

Jé dívám se že je ta školka v Brně, to je super zrovna nedávno sme se sem přestěhovali a poohlížím se po nějaké soukromé školce.. Jak je to tady cenově když je anglicko česká není ta školka potom cenově dráž než ostatní soukromé?

Johana Marika 13.03.2018

To právě vůbec ne, cenově tato školka vyjde krásně v porovnání s ostatními soukromými školkami.. alespoň co se mojí zkušenosti týče

Marika Johana 16.03.2018

Tak to je bezva, a platí se to nějak paušálně na měsíc předem nebo jak to tam je?

Johana Marika 22.03.2018

Ceník máte tady https://www.dracek-skolka.cz/ceniky/

Marika Johana 25.03.2018

Děkuji, ale co jsem se dívala tak to jsou vážně bezvadné ceny v porovnání s jinými soukromými školkami

Prudká Marika 29.03.2018

V jakých jazycích je možnost v této školce komunikovat?

Marika Prudká 15.04.2018

Sama sem se divila v kolika jazycích je možnost v této školce komunikovat https://www.dracek-skolka.cz/o-nas/

Prudká Marika 18.04.2018

Ahaaa, děkuji no to sama taky koukám.. ale je mi moc sympatická ta školka

Mušálková Prudká 23.04.2018

Holky jak se pohybujou ceny v té školce?

Marika Mušálková 26.04.2018

Cena školky mě zaujala hned v úvodu, soukromé školky nejsou úplně nejlevnější ale tato má ceny dobré aspon podle mě https://www.dracek-skolka.cz/ceniky/

Mušálková Marika 28.04.2018

A v té ceně je už i strava započítaná?

Irma Marika 03.05.2018

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo má zkušenosti s touto soukromou školkou -ů http://www.pruhonickalabut.cz/? Budu moc ráda za Vaše postřehy...

Marika Mušálková 07.05.2018

Na stránkách přímo je ceník za školné a je u toho i stravné:)

Mušálková Marika 14.05.2018

Super, cena je výborná i se stravou jak se tak dívám, to sem moc ráda

Marika Mušálková 16.05.2018

Také si to myslím.. jako ty soukromé školky mají občas hrozně vysoký ceny ale ten Dráček mi přijde cenově prostě super

Dáša Marika 22.05.2018

Kolik tříd je v té školce Dráček?

Marika Dáša 27.05.2018

školka má dvě třídy, tygřata a lvíčata...https://www.dracek-skolka.cz/

Dáša Marika 09.06.2018

děkujii, a to je nějak věkově rozdělené nebo jsou děti namíchané?

Marika Dáša 14.06.2018

Ta školka má dvě třídy, jedna jsou Lvíčata a ta druhá Dráčata :)

Barka Irma 27.06.2018

Ahoj, tuhle školku na Praze 4 navštěvujeme... Proč? Něco tě k té školce zajímá? Jako pokud tě uspokojí to, že jsme nad míru spokojeny, tak fajn :) Pokud máš ale nějaké konrétní dotazy, tak se ptej :)

Anička Barka 26.07.2018

Barko, myslíš, že je ještě reálné se do školky dostat od září?

Cerry Anička 02.09.2018

Ahoj, hele, podle mě problém není. My jsme se domluvili v polovině prázdnin a vzali nás. Tak si tam zavole, domluv se s paní ředitelkou a uvidíš :)

Linda Cerry 01.10.2018

Jj, super, už jsem měla schůzku s vedením té Trojské labuti a super. Na všem jsme se domluvili, vše jsme probrali a vše mi vysvetlili. Perfektní přístup.

Karin Linda 29.11.2018

A myslíš, že v té Trojské labuti ná vezmou od ledna? Já vím, že je to narychlo, ale ptám se, protože by mi to docela pomohlo.

Lucie 01.06.2017

Nevíte jestli je někde v okolí Prahy 8, nějaká kvalitní soukromá školka?

Karla Lucie 02.06.2017

Moje dítě tam chodí do soukromé školky trojskalabut.cz, měla jsem ho chvíli ve státní, ale od tama chodil nešťastný, bylo tam moc dětí na jednu učitelku, nikdo se mu nevěnoval, tohle je mnohem lepší školka

Lucie Karla 04.06.2017

Díky za tip, byla jsem tam s manželem a moc se nám to líbí, myslím si, že to stojí i za tu cenu :)

Markéta Lucie 07.06.2017

Také mám holčičku v Trojské labuti, líbí se mi ten on-line přístup na kameru, že se můžu podívat jak se ji daří, ale hlavní je to, že je tam strašně spokojená

Erika Karla 14.12.2017

Ahoj, já o té trojské labuti taky docela uvažuji. Má moc pěkné hodnocení od maminek. Prosím tě, ten tvůj klučík tam chodil do té anglické? Jaká je u nich ta výuka angličtiny?

Beata Erika 27.02.2018

Ahojky :) Ta výuka angličtiny přesně odpovídá úrovni dětí. Jako rozhodně to pro ně není složité, naopak. Výuka probíhá hravou formou, děti to baví :)

Vanesa 04.07.2016

Mamky potřebou hlídání 2x-3x týdně hlídání, znáte někjakou dobrou slečnu na hlídání?

KateřinaMl 17.02.2016

Mám také syna ve školce Rotunda a se školkou jsem moc spokojená, můžu doporučit:-))


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat