Diskuse na téma Clip in

26. 04. 2016 | Prosím o radu

Chtěla bych si pořídit clip iny. Odkud máte vy? A jste spokojené? :-)

Mája 17.07.2021

Je tu některá prosím vás z Brna a mohly by jste mi poradit, kde si necháváte prodlužovat vlasy ?

Gabča Mája 23.08.2021

Když se podíváš na ten odkaz co jsem tu nechávala na hotstyle, tak přímo oni v Brně prodlužují vlasy :)

Krista Mája 28.04.2023

Ahoj, já si klipy kupuju z e-shopu, takže mi je celkem jedno, kde mají shop :) Za mě je dokonalý shop clip-in-vlasy.eu. Mají parádní výběr, mají pásy, sety, culíky. Mají keratin i mikro ring. Takže si tam každý vybere.

Gabča 06.07.2021

Co mají kvalitní, tak jsou ty jejich clipy, které jsou se 100% lidských vlasů, už je mám nasazené a nejde poznat, že to nejsou moje vlasy https://www.hotstyle.cz/263-clip-in-rychlopasy-100-lidske-vlasy

Anežka 17.06.2021

Já jsem dostala doporučení jak skrz kvalitu, tak hlavně rychlost na eshop hotstyle. Objednávala jsem si jeden den balíček a druhý den už jsem ho měla doma, takže to byl fakt fofr.

ElaKrej 26.11.2018

moc to nedoporučuju, vždycky je to vidět :/

Laugher 11.03.2017

Clip in je specializovaný obchod pro ženy a dívky

Pája 02.10.2016

ahojda, já jsem objednávala z clip-in-vlasy.eu a jsou super

alia 20.09.2016

taky mám z těch opravdových, jsou sice dražší, ale stojí to za to, jsem s nimi maximálně spokojená :-)

Dianadia 14.09.2016

mám ty z opravdových vlasů, je to super protože je můžu kulmovat, žehlit a taky jsem si je dobravila :-)

Barti 31.08.2016

Holky a jaký máte? Máte ty z pravých vlasů? Je to lepší?

Dianadia 10.05.2016

to můžu potvrdit z www.clip-vlasy-levne.cz mám clip iny a jsou skvělý ;-)

anastaziaa 27.04.2016

Taky jsem se rozhodla si je koupit ale mám strach že si koupím nějaké nekvalitní tak sbírám info…zatím z toho co kde čtu vypadá, že nejvíc osvědčený je e-shop www.clip-vlasy-levne.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

20 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:54
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat