Diskuse na téma Odřeniny

Téma ,,Stříbro na odřeniny". Kdo používáte a jaký?

Dáša 21.03.2023

Ahojky teplo se nám už blíží a jelikož mám děti, které pořád padají a mají věčně nějaké odřeniny nebo drobné poranění, tak bych se ráda zeptala, co na to používáte? Hlavně něco co neštípe a zároveň i vyčistí. Děkuji moc :-).

Jarka Dáša 27.03.2023

Pro tento případ já mám neustále při sobě pryskyřicovou mast Abilar, ta u nás nesmí chybět. Daleko rychleji se ranky zahojí a dá se využít i na bodnutí a drobné popáleniny.

Dáša Dáša 30.03.2023

Jarko, tak to je super, dívala jsem se a dá se využít na hodně věcí, což je praktické, protože takový pomocník se vždy hodí. Děkuji :-D

Alice 21.10.2021

Stříbro nepoužívám, ale co se mi osvědčilo na odřeniny i malé popáleniny je sprej Hemacut. Je to opravdu super, hezky hojí, stačí dvakrát denně aplikovat. A za pár dní je to zahojené :-)

Bea 24.09.2021

Stříbro nepoužívám, nejvíc mě vždycky zabral sprej Hemacut :-) https://hemacut.cz/

Viola 30.08.2021

Já jsem hemacut koupila v lékárně. Mají ho, je volně prodejný a v poho k dostání.

Jitka 21.06.2021

za mě se osvědčil sprej na odřeniny hemacut, vůbec nestípě, stačí mi dvakrát denně nastříkat na ránu a je to, ani náplast není potřeba :-) všechny informace najdete na https://hemacut.cz/

Andrea 21.05.2021

Ahojky, stríbro teda nepoužíváme doma. Ale sprej Hemacut je na takový to domácí zranění nejlepší teda aspon podle mě :-) nic jiného už nepotřebuju

Hanka 12.11.2017

Od solcoserylu je účinné i to jejich dražé.

Sindy Hanka 19.11.2017

A to reparil dražé je přesně na co ?

Markéta 21.10.2017

mně pomohl reparil při otoku, když jsem si vyvrkla kotník, hezky chladí a otok po něm splaskne

Lea 23.09.2017

na co ten reparil konkrétně je ?

Barča Lea 07.10.2017

Tady to máte Leo popsané, na co přesně se dává :) www.pilulka.cz/reparil-n-gel-1x100g

Lída 19.06.2017

Pro nás je top Reparil N gel :)

Petra Lída 21.08.2017

A na co je konkrétně dobrý ?

Alka 12.06.2017

U nás doma se nejvíc osvědčíla mastička od rosenpharmy :) https://www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/neophytiol máme ji doma v lékárničce a vždycky, když jedeme na výlet, na dovolenou, nesmí nám chybět!

Nikita Alka 29.08.2017

Tak tahle mastička je naprosto skvělá! U nás doma má všestranné využití :) Teď v létě jsem ji používala i já na potničky. To mi pomohla moc :)

Lucka 23.05.2017

Jako první pomoc mamé mastičku od rosenpharmy :) https://www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/neophytiol

Laugher 06.01.2017

Za mne mohu doporučit Flamigel

Ámos Laugher 27.01.2017

Jo, tak ten je o něco levnější.A nelepí to na ráně?Gely jsou většinou takové uleptané.

Léto a hojení ran 17.12.2016

Ale tak možná vyzkoušet, k tomu moři. Když to vydezinfikujete, a pak potřete, myslím, že ublížit to nemůže.

Kája 12.12.2016

Ahoj. I když v zimě zase až tak moc hojení neřešíme, přesto přispěji do diskuse.Mám odzkoušené mokré náplasti, i Zalve. Obojí je super.

Léto a hojení ran - Klára M. Kája 14.12.2016

Byl by ten zmiňovaný Zalve použitelný i k moři, například když šlápnu v Chorvatsku na ježka?

Kája Léto a hojení ran - Klára M. 16.12.2016

Na ježka? No, nevím, to asi ne. Je to vyloženě na sedřenou, nebo popálenou kůži.

Marcela 10.12.2016

No a poradí mi někdo něco na ty klíšťata?

Lenka35 08.12.2016

Mám odzkoušené všechno možné, přípravky s obsahem stříbra, gely, pak tekutý obvaz, a tak. Jezdím na in-linech, takže jsem takový nadšenec. Letos v létě jsem dala na diskuse a kupila Zalve, funguje. Cenu si dohledejt*18*e na Heurece.

Marcela 04.12.2016

Máte něco odzkoušeného proti klíšťatům?

Raduška Marcela 06.12.2016

Teď řešíte klíšťata? Tak snad jen očkování proti encefalitidě.

Raduška 27.11.2016

Dobrý den, na hojení ran mám odzkoušený Hemagel i Zalve. Obojí super.

Raduška 27.11.2016

Dobrý den, na hojení ran mám odzkoušený Hemagel i Zalve. Obojí super.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

9 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:59
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat