Diskuse na téma Zažívání

Poraďte co na zažívací potíže, snažím se jíst hodně jogurty ale pořád to není ono. Taky bych potřebovala posílit imunitu poslední dobou vždy hned všechno chytnu..

Terez 25.04.2021

tak jogurty úplně nevím, jestli jsou dobré na zažívání, ono totiž záleží, co přesně vás trápí, můj chlap má tohle https://www.nutraday.cz/quercetin-bromelain/ a pochvaluje si to

Eliška 28.08.2018

Já jsem colonfit brala v těhotenství i nějakou dobu po a pomohl mi moc. Cca ve 4 měsíci se u mě objevila zácpa a strašně jsem s tím bojovala, kvůli tomu mě i hodně bolelo břicho a nebyla jsem schopná pořádně fungovat.

Hanka Eliška 31.08.2018

Můžu se Eliško zeptat jestli si ho pak musela brát i po porodu nebo se to upravilo ?

Nikča 13.08.2018

Pokud se potíže týkají trávení, tak cca do 7 až 14 dní začneš pociťovat změnu .. pokud máš hemeroidy, tak tam to trvá o něco déle, protože to už je vážnější zdravotní problém

Nikča 18.07.2018

Co se týče užívání, tak záleží jestli si koupíš ty pilulky nebo prášek, nechám ti tu radši odkaz, kde to mají napsané www.colonfit.cz/ a už po 14 dnech jsem cítila, že nemám tak nafouklé břicho a začala jsem chodit mnohem častěji na záchod než předtím

Nikča 21.06.2018

Já jsem brala colonfit a ten mi teda pomohl z nejhoršího. Ani jsem nečekala takové zlepšení, opravdu jsem za to ráda, protože to jak jsem byla pořád nafouklá bylo hrozné. Kdyžtak tu můžu nechat odkaz pro ty, co ho neznají www.topnatur.cz/cz-vlakniny-probiotika-prebiotika/colonfit-basic-prasek-144

Iveta Nikča 01.07.2018

mohla bych se za jak dlouho ti zabral ? a je potřeba konzultovat jeho užívání s lékařem ?

Iveta Iveta 24.07.2018

Nakonec jsem to konzultovala s lékařem a ten mi jeho užívání doporučil, takže jsem ho ode dneška nasadila, tak jsem zvědavá kdy něco pocítím.

Iveta 13.02.2018

Mně se na zažívání nejvíc osvědčily probiotika v kombinaci s vlákninou, konkrétně Biopron Ib-symbio. Mají v sobě vlákninu psyllium a inulin a na mě působí opravdu dobře, protože od té doby, co je beru, jsou mé problémy se zácpou pryč.

Bětka 23.05.2017

Ahojky, je tu někdo, kdo má zkušenosti s http://www.dieticke-projimadlo.cz/?

Lili Bětka 02.07.2017

Bětko, já toto projímadlo užívám. Koupila jsem si ho, když jsem měla zácpu. Zabralo a od té doby ho beru dle doporučení. Díky němu mi funguje organismus, jak má neznám pocit přesycenosti a na zácpu už vůbec netrpím.

miška4 29.11.2016

Mně osvědčily probiotika Probio C+D. Jsou taky od pharmaagency takže jsou kvalitní a mají navíc vitamíny C a D takže super i na tu imunitu ;-)

anastaziaa 16.11.2016

Mně pomohly probiotika Colon Dophilus od PharmaAgency, jsou kvalitní a přírodní a dobré i jako prevence nemocí střeva. Tak je zkus http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_17/

KateřinA anastaziaa 23.11.2016

Já používám probiotika Garden of Life Dr. Formulated již dlouho, mám s nimi jen dobré zkuenosti, beru preventivně denně.

Veronika 31.10.2016

Tak na to ti určitě pomůžou probiotika :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat