Diskuse na téma Outlet, jezdíte?

Ahoj holky vyplatí se vyjet nakupovat do nějakého outletu, třeba i do zahraničí na sportovní oblečení? :)

Sandriskaa 29.01.2024

Já jsem před svátkama objevila, že Baagl.cz má outlet a mají tam veliký výběr parádních batohů, kdo vybíráte pro děcka tak doporučuju na to kouknout ;)

Barča 10.10.2018

podle mě rozhodně vyplatí ... nevím jak v zahraničí ale u nás je to určo freeport

Alča 20.09.2018

Já jezdím pravidelně do freeportu a vždycky odjíždím komplet vybavená ! peněženka sice vždycky pláče, ale za ty peníze bych tam ty věci nemohla nechat

Majka Alča 04.10.2018

Vyjde to tam o hodně levněji ?

Natka Majka 04.10.2018

Dívala jsem se na jejich stránky protože jsem tam ještě nikdy nebyla a píšou že to tam mají o 30-70% levnější .. schválně koukni www.freeport.cz

Iveta 25.03.2018

Zkusila jsem koupit také pár kusů, a věci na malá miminka tam mají pěkné. Kusy po 20 korunách jsou fajn. Jo a velikosti mají dobře naměřeny, vše dobře sedí.

Danka 11.03.2018

Verčo, a máš ozkoušený přímo nějaký s dobrou kvalitou? Taky bych chtěla teď zkusit na rodičáku něco objednat přes internet. Pokukovala jsem na Moofi. :o))

Veronika1 Danka 12.03.2018

Tak zrovna ten bych ti taky doporučila. https://www.moofi.cz/zeny/

Danka Veronika1 18.03.2018

Mám doma již svou první objednávku. Zboží došlo přesně jako na obrázku, vyprané a zachovalé.

Veronika1 08.03.2018

Nejezdím. Mám teda ráda outlety a kvalitní second handy, ale radši už přes internet. Kvalita i ceny jsem na eshopu taky fajn, a mám s dětma v klidu nakoupíno. :D

jenkova Veronika1 10.03.2018

který eshop preferuješ? Porad nejaký dobrý s oblečením, bižuterkou

Natka 31.03.2017

Já jezdím hlavně na Freeport. Tak mají nejvíc takového značkového oblečení a i Guess a Tommy Hilfiger a tak :)

Corinnee Natka 03.04.2017

Na Freeportu jsem nikdy nebyla, ale slyšela jsem, že to tam je super a dá se tam dobře nakoupit :)

Miška 29.03.2017

Já teda taky hodně nakupuju outletový oblečení. Hlavně oproti klasickým sportům ušetřím :)

Corinnee 29.03.2017

Holky a kam teda jezdíte?

Corinnee 29.03.2017

Holky a kam teda jezdíte?

njana 28.03.2017

Vyjizdime na cely den s dcerama a kdyz prijedeme jsme, jako kdyz clovak preklada uhli.¨

Natka 28.03.2017

Já si myslím, že určitě, teda já to mám ráda :)) Hlavně značky jako Hilfiger nebo CK :) jinak bych si to nekoupila


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat