Diskuse na téma Tipy na výlet na on-line bruslích

14. 03. 2010 | Pohyb a sport

Plánuji s rodinou (kluk 4roky, holka 7) společné výlety na on-line bruslích - máte někdo nějaký tip v praze a okoli? diky

Blanka 29.06.2022

Jůů co jsou online brusle, ne dělám si srandu, asi to měly být inline. Já si teďka stáhla super appku strava a jezdím střídavě na okruzích v Plzni. Oba nají přes půl kiláku, tak se to dá dobře na hoďku.

Daniela 17.12.2021

Jak řešíte sportování teď v zimních měsících ? :)

Ála Daniela 20.12.2021

Jelikož jsem si pořídila loni pás, tak běhám doma :)

Emily Daniela 21.12.2021

Tak to já si koupila eliptický trenažer, nahradila jsem tím běh, protože venku už mě to neláká vzhledem k počasí a chtěla jsem ten pohyb obměnit, tak jsem si koupila pro mě cenově dostupný model a splnil všechna moje očekávání https://www.fitham.cz/bh-fitness-ifdc19

Daniela Daniela 04.02.2022

Přemýšlím buď nad pásem nebo posilovací věží ... co je podle vás lepší ?

Ála Daniela 25.02.2022

Tak každé má něco do sebe. Nejlepší je kombinace obojího, co si budeme ;). Pás už mám a chci si ještě pořídit eliptický trenažer od trinfitu, tak vybírám model :)

Viktorka 09.07.2018

nebolí vás z toho klouby? Jak tomu předcházite?

Háňa 23.04.2013

Ahoj, není to sice tip jen na brusle, ale my s rodinkou vyrážíme na víkend za sportem sem http://www.sport-areal-satalice.cz/. Je tam několik cyklostezek, kde se dá samozřejmě i na bruslích. Nedaleko je zámek, kam se dá dojet a bývají tam různé akce, jako rytíři, výstava pohádek atd. Zároveň je v tom areálu i spousta dalšího vyžití, když už vás kola a brusle přestanou bavit. Třeba beachvolejbal, petang, fotbal a když už jste úplně zničený, tak zajít na masáž a do whirpoolu :)

Milena 17.03.2010

tak nevím jak na on-line, ale na in-line bruslích se dobře jezdí ve Stromovce, super je to z Podolí podél Vltavy do Modřan, jezdím na bruslích s dětmi od malinka ve vozíku, mám tři a stále se to dá kombinovat, část posádky brusle, kolo nebo vozík. Mimo Prahu, a není to daleko od to má Prahy, mám to vyzkoušené, Poděbrad kolem řeky do Nymburka.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat