Diskuse na téma Odvlhčení domu

18. 12. 2017 | Pro šikovné ruce

Nemá tu někdo zkušenost s odvlhčením domu ? Nebo byl by aspoň někdo schopný poradit jestli je nutné dům podřezávat nebo bude stačit odvlhčení ? A mohu poprosit o tip na nějakou šikovnou firmu, která by nám s tímto problémem pomohla ?

Daniela 28.12.2017

U nás byl tentýž problém, ale nechali jsme dům odvlhčit. Být vámi se s tím obrátím na nějakou firmu.

Majki636 Daniela 21.02.2018

To se řekne obraťte se na firmu. Dneska je málo kdo spolehlivý,všichcni chcou peníze dopředu a práce odvedená žádná.

Daniela Majki636 25.02.2018

Já mám výborné zkušenosti s firmou Osmodry :). Dopředu nic nechtějí a konzultace je zdarma

Kvetuska99 27.12.2017

taky nás to hodně trápí. V poslední době děláme to, že uplně stáhneme venkovní žaluzie a necháme otevřene okno-na ventilačku. Jinak to bohužel nejde

Aneta 26.12.2017

Zkoušela jste nějakou firmu ? Nejlepší by bylo, když by se na to přišli podívat a situaci zhodnotili. Schválně jsem se dívala na internetu a vyhodilo mi to tuhle firmu www.osmodry.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat