Diskuse na téma Podnikání

Najde se tu nějaká maminka, co podniká ?

dona 30.10.2018

Ahoj, já už podnikám několik let. Zrovna mám měsíční holčičku a stejně mi to nebrání v tom zvládat i řízení firmy. Mám totiž schopné spolupracovní napříč celým světem, to je tak když máte offshore společnost. Víc o tom třeba na http://financni-zpravy.cz/vyhody-ktere-nabizi-offshore-spolecnost/

Irena 28.02.2018

Nechám vám tu odza na článek, který neskutečně motivavoval mě, tak třeba vám taky pomůže www. podnikavazena. cz/rozhovory//kdyz-jsem-pred-17-lety-otevirala-prvni-provozovnu-vedela-jsem-ze-to-vyjde-dostala-jsem-znameni-rika-reneta-cervenkova

Irena 23.02.2018

zkus se Nino podívat na nějaké motivační články, knížky atd. Mě to nakoplo hodně :)

NinaC 25.01.2018

Zajímalo by mě proč jste se tozhodla pracovat sama na sebe a podstoupit tak riziko, že by to třeba nevyšlo ? :)

Markéta 31.12.2017

Copak by vás zajímal ? Mám dětský bazárek s věcmi, tak se klidně ptejte :)

NinaC Markéta 20.01.2018

Nejvíc by mě asi zajímaly začátky... Strašně bych se chtěla v tomto směru osamostatnit a být si pánem svého času, ale pořád hrozně váhám.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:40
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:04
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:01

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat