Diskuse na téma Kočárek přes internet

Je tu nějaká mamča, co objednávala kočárek přes internet ? Zajímalo by mě jestli vám přišel v pořádku a jestli je to vůbec dobrý nápad takovou věc objednávat.

anastaziaa 28.02.2024

Máme tenhle https://www.crystalbaby.cz/127-joolz-day a je skvělý, snadno se s ním manipuluje, jde snadno skládat, má kvalitní kola a vypadá fakt stylově

Bety-tyna 27.02.2023

Máme tenhle kočárek https://www.malvik.cz/Noordi-Fjordi-2v1-Fern-2022 a je perfektní. Jsme poměrně aktivní a s tímhle kočárkem jsme moc spokojení. Chrání miminko za každého počasí, je lehký, snadno se s ním manipuluje a zároveň je opravdu odolný a praktický.

Ninka Bety-tyna 28.02.2023

Ten se mi moc líbí, a chodíte s ním i mimo město někam do přírody?

Bety-tyna Bety-tyna 28.03.2023

Chodíme s ním všude a nikdy jsme neměli žádný problém, má kvalitní odpružený kola takže se s ním dá pohodlně zajet kamkoliv a tím že je lehký tak se s ním i dobře manipuluje.

Ninka Bety-tyna 29.03.2023

Aha díky moc, fakt se mi zamlouvá tak asi nakonec vyhraje :)

Bety-tyna Bety-tyna 30.03.2023

Já nad výběrem kočárku hodně dlouho dumala, pořád jsem všechno porovnávala a jsem ráda, že jsme nakonec vzali tenhle tak myslím, že budeš taky spoko :-)

Adéla 02.01.2023

Já teda nepotřebuju deku se jménem, ale chtěla bych nějakou teplejší do kočárku a do postýlky, tak budu ráda za doporučení :)

Pavla Adéla 30.01.2023

Koukni se na Little Angel, tady mají krásně zpracované a moc hezké, teplé dečky :)

Peťula 28.02.2018

Byla jsem přímo v Ostravě na této prodejně www.babyplace.cz

Peťula 24.02.2018

Za mě rozhodně ne ! Nebo takhle, u nějakého levnějšího kočárku ano, ale u emmaljungy co mám bych si to netroufla a hlavně emmaljungu ani poštou neposílají. Je to prostě specifický kočárek, který je potřeba vidět, vyzkoušet, prodavačky ti k němu poskytnou i výklad a za to přece ni nedáš, když se na něj zajdeš nezávazně podívat ;)

Majki636 Peťula 26.02.2018

A kde jsi ho kupovala ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat